Сумісність Жінка Ваги Чоловік Ваги в Любові

Природа наділила чоловіка Ваги і жінку Ваги в рівній пропорції чоловічими і жіночими рисами. Обидва володіють якостями, які сприяють легко адаптуватися до життєвих змін, знаходити спритні виходи і завзято протистояти негараздам. Чоловік Терези привабливий, в міру емоційна людина. Наділений чуйним серцем і доброю душею. Ніжна, ранима натура в любовних проявах, проте там, де слід виражати силу, твердість, сміливість, мужність ці якості переважають з лишком.

Жінка Ваги має сильний характер, впевненість у її житті все підпорядковано порядку, планом. В молодості вітряна, закохана дівчина. По мірі дорослішання замислюється про сім’ю, дітей. У поданні жінки Ваг сім’я це «повна чаша», міцне надійне чоловіче плече і багато дітей. Жінка Ваги і чоловік Терези великі сперечальники і відчувають під час суперечок внутрішнє задоволення, доводячи власну правоту. Головне, контролювати себе, щоб запеклі дискусії не переходили в словесну атаку в грубій формі.

На щастя, адекватність і розсудливість так само є якостями знаку Терези. Тому компроміс або відставка теми буде досягнутий. Жінка Ваги борець за правду, буде кидатися на захист слабких і беззахисних людей. Вона жаліслива, глибоко віруюча натура. Вона наділена живою уявою, яскравою підприємницькою жилкою. Її навряд чи приверне політика, творча нива, комп’ютерні технології. Обожнює модні речі, вишуканий інтер’єр, прагне до перероблення житла в ногу з модними тенденціями.

Чоловік Ваги глибокий, розсудлива людина. Любить відпочивати, йому подобаються короткочасні усамітнення, таким чином він набирається сил, енергії і життєвого тонусу. У парі в основному присутні врівноважені відносини. Союз вірних і відданих один одному людей. В їх розумінні зрада не може стати прямою причиною розриву, але затяжний конфлікт неминучий.

Інтимна сторона життя Терезів, справжній рай насолод, змішані почуття, яскраві емоції, буря пристрасті і ніжності. В їх контакті відчувається взаємна незримий зв’язок, вміння на підсвідомості розуміти бажання партнера. Астрологія — це наука, яка прогнозує можливий розвиток відносин. Про даній парі доречно сказати, що вони ідеально сумісні. Налагодивши сімейний «корабель», оточивши свою сім’ю турботою і повагою, пара гідно пронесе по життю прапор міцною і вічної любові.

У цього союзу є всі передумови до того, щоб виявитися тривалим і міцним. Один одного суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». По сумісності жінки-Ваг і Терезів-чоловіки – у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки, почуття і прагнення один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі – їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися у конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Ваг потрібен дуже серйозний привід, щоб зважитися на розлучення. Саме тому, якщо Ваги чекають від цього союзу не тільки довготривалих, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше поступатися один одному.

Варто відзначити, що в парі Ваги-Ваги сумісності вони вважають, що вони створені не для того, щоб боротися з труднощами, а для того, щоб прикрашати собою наше життя. В ідеальній парі жінки-Терези і чоловік-Терези – справжні естети. Вони отримують справжнє задоволення від краси, комфортного життя і спілкування одне з одним. Вони часто відвідують виставки і не пропускають жодної прем’єри в театрі.

Навіть якщо вони виросли в селі в простій селянській родині і не привчені до театру, опери і т. д., вони все одно живуть красиво. У оточуючих їх людей складається враження, ніби у них немає ніяких турбот і проблем. Насправді, це, звичайно ж, не так. Проблеми, злети і падіння є у всіх. Просто не жінка-Терези, ні чоловік-Терези ніколи не покажу це оточуючим. Але, звичайно ж, в силу свого легкого характеру, вони дійсно легше багатьох інших знаків вміють викидати з голови думки про неприємні речі.

В ідеальній парі двох Ваг у партнерів відмінне взаєморозуміння. Жінка в цьому союзі отримує підтримку людини, яка зрозуміє її, як ніхто інший. Точно також і вона розуміє справжні мотиви і дії свого супутника. Саме характерне для цього культурного союзу – витончене, рафінована спілкування між собою партнерів, а також їх претензії до життя, любов до гарних, витончених, дорогих речей.

Знак Терези завжди символізував вміння жити і співпрацювати, а його домінанта – Венера – уміння витрачати гроші і насолоджуватися всіма земними радощами. Проблема сумісності знаків Терези-Ваги виникає тоді, коли насолоджуватися не на що. Як бути тоді? Від фізичної і чорної роботи, від будь-якого стомлюючого праці обидва вони відмовляються категорично. Тут не допомагають ні цивілізований побут, ні культурний спосіб життя, ні дипломатичний талант, які в інших випадках дійсно могли б створити відповідні умови для гармонійного і навіть благополучного подружнього життя.

Всі Ваги чутливі до всього прекрасного. Тому, повз чоловіки-Терези не вислизне природне чарівність жінки-Терези. На перших порах це не залишить його байдужим. Ну а далі багато залежатиме від акторського таланту жінки-Терези. Справа в тому, що обох представників цього знака тягне до енергійним, сильним, активним партнерам марсового складу. Якщо жінка-Терези зможе показати, що в ній є сила і вогонь, то вона зможе завоювати цього чоловіка. А ось розкривати душу зовсім не обов’язково: якщо чоловік-Терези побачить в ній багато тих рис, які є в ньому самому, то він автоматично припише їй і свої недоліки.

За гороскопом сумісності Ваги-Ваги, створюючи сімейний союз варто пам’ятати про те, що їх спільна човен може розбитися, якщо їх сім’я зіткнеться з фінансовими труднощами. Головна небезпека, яка чатує цей союз – фінансова. Ніхто не може бути застрахований від безробіття і безгрошів’я, але люди, народжені під знаком Терези, найважче переносять ці проблеми. Тому, щоб у сім’ї не припинялася гармонія, необхідно себе підстрахувати, і мати додаткове джерело доходу, наприклад, рахунок у банку або нерухомість, які можуть виручити у важкі часи.

Якщо сім’я Ваг створюється в юному віці, то їм необхідні близькі люди, які будуть допомагати вести фінансові справи, так як Ваги не вміють економити. Пара Ваг вміє насолоджуватися усіма радощами життя, вони – гурмани життя, споживають тільки вишукані та красиві відчуття. У спокійній обстановці, займаючись улюбленою справою, Терези рідко втрачають роботу. Тому часто їх грошові проблеми пов’язані з кризами в суспільстві, коли розпадаються підприємства і зникають робочі місця. У періоди, коли виживають тільки ті, хто володіє напористістю і жорсткістю, хто не гребує «чорної роботи» на некваліфікованих посадах, Терези опиняться безпорадними. В сім’ї почнуться закиди, зникне витончена поведінка Ваг наодинці один з одним.

Варто відзначити, що жінка-Терези краще справляється з ситуацією безгрошів’я, ніж чоловік-Терези. У неї є здатність знаходити потрібних людей у потрібний час. Тому, якщо раптом у сім’ї все ж настали важкі часи, то чоловікові-Ваги варто на якийсь час поступитися лідерством у парі своїй жінці. А самому в цей час всі сили спрямувати на те, щоб зберегти любов і інтерес дружини до себе. Інакше вона може вирішити, що «валізу без ручки» для неї – зайва розкіш.

Якщо зберегти шлюб не вдається, то жінка-Терези, не застосовуючи ніяких зусиль, знайде собі іншого, більш забезпеченого чоловіка.


Залишити відгук