Сумісність Жінка Ваги Чоловік Овен в Любові

Жінка-Терези дивно спритно керує чоловіком, міцно тримаючи кермо правління, чоловік-Овен не встигає навіть схаменеться, як сталося подібне. Адже він по своїй суті лідер, стремящий завжди до першості, тим більше у відношенні з жінками, але жінці-Ваги під силу стримати запал і приборкати Овна.

Всі ці метаморфози з Овном, походять від невпинної «співу» жінки-Терези вихваляючи його. Іншого чоловіка це стало б обтяжувати настільки пильна любов, але не чоловіка-Овна, він готовий нескінченно слухати компліменти на свою адресу, вона без упину говорити про нього.

Жінка-Терези цікава, добра, лагідна натура. Окремо зазначимо, володіє неймовірною жіночою привабливістю, магніт для протилежної статі. Для Овна така жінка, як трофей, цінне надбання. Його переповнює гордість від володіння такою супутницею, і не даремно, багато дійсно йому заздрять.

У пари розвиваються сильні і міцні почуття один до одного. Вони здатні бути вірними в союзі. Але без непорозумінь і образ, не обходиться. Жінка-Терези дуже, рассудительна, їй властива мудрість, стриманість і чітка позиція «Сім разів відміряй, один раз відріж». Чоловік-Овен не завжди послідовний, він як спалах, якому поки цікаво справу, він готовий за нього боротися, лютий сперечальник, у виразах часто некоректний. Від природи, жінка-Терези терпляча, вона переждет бурю Овна, і направить ситуацію в вигідну її рішення. Вона настільки віртуозна, що чоловік-Овен просто здається.

У близьких стосунках пари досягає повної гармонії. Весь секрет полягає в тому що, жінка-Терези повністю віддана бажанням чоловіка-Овна, їй подобається такий спосіб, бути м’якою і податливою. Чоловік-Овен відчуваючи свою владу, чільну роль, абсолютно задоволений своїм становищем.

Чоловік-Овен натура вибухова, імпульсивна, любить все нове і незвідане, прагне до змін, обожнює несподівані сюрпризи. Жінка-Терези, навпаки, спокійна, мудра, її слова завжди обдумані, зважені вчинки. Такі різні якості і об’єднують кілька, але прагнення до лідерства обох, і бажання повністю партнера підпорядкувати і зробити його залежним, часто призводить до великих сварок, які особливо болісно сприймаються слабкою половинкою. З точки зору астрології, пара чоловік-Овен і жінка-Терези сумісна, і вони цілком можуть пройти життєвий шлях гідно. Розсудливість знаків, і вміння робити партнера щасливим, а не залежним, допоможе їм досягти сімейного щастя.

По сумісності жінки-Ваг і Овна-чоловіки – вони дуже часто очаровуються один одним з перших хвилин знайомства. В цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнера за своїм душевним складом абсолютно різні, що в них існують серйозні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з різних питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають у шлюбний союз.

Відносини цієї пари — вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них всього з надлишком, всього через край — і пристрасті, і амбіцій, і суперництво, і бажання бути першим. Безумовно, з боку вони здаються більш ніж дивними і не справляють враження стійких, проте не можна забувати і про те, що багато бурхливі шлюби в підсумку виявляються довговічніше звичайних. І самовпевненій чоловіка-Овна, і суперечливою жінці-Терезам ці яскраві емоції просто життєво необхідні. У відносинах один з одним вони потрапляють в звичну для себе бурхливу середу, і яка різниця, що про це говорять інші?

У створенні пари Овен-Терези беруть участь планети, що символізують чоловічу і жіночу суть – Марс і Венера. До тих пір, поки у партнерів зберігається сексуальний інтерес один до одного, пару не зможуть розбити ніякі життєві бурі. В ідеальній парі жінка-Терези – чоловік-Овен існує чіткий поділ підлог. Жінка-Терези з задоволенням передає всю відповідальність і право на помилки свого чоловіка-Овна, а сама організовує затишний і надійний тил.

В цій парі обидва партнери до самих похилого віку зберігають сексуальний інтерес один до одного. Скільки б років не була ця пара разом, чоловік-Овен завжди залишається хоробрим лицарем, а жінка-Терези – його Прекрасною Дамою, якої ніколи не доведеться турбуватися, що вона стала менш бажаною. Чоловік-Овен з перших днів знайомства захоплений красою і елегантністю Ваг і буде нею захоплюватися все своє життя.

В парі Ваги-Овен сумісності в молодому віці вони не потребують ще в якому – небудь спілкуванні і воліють весь час проводити вдвох,. У зрілому ж віці, їх можна зустріти в різних компаніях, так як з роками приходить мудрість, і вони розуміють, що свіжість і новизну почуттів треба підтримувати. Багато часу пара жінка-Терези і чоловік-Овен воліють проводити в подорожах.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Овна в тому, що вони по-різному дивляться на соціальні норми і поведінка у суспільстві. У цій сфері у цієї пари часто виникають сварки і розбіжності. Як правило, жінка-Терези має витончений, вишуканий смак і хороші манери поведінки. Навіть на дружніх «гулянках» вона дотримується правил хорошого тону. Жінка-Терези з задоволенням відвідує різні світські розваги. А чоловік-Овен – прямолінійний, щирий і безпосередній у спілкуванні. Тому, їй частенько доводиться червоніти і відчувати незручність за поведінку свого чоловіка, якому абсолютно не подобаються світські манери.

Чоловік-Овен, в цій парі може ображатися, що його жінка приділяє увагу комусь, крім нього, і ревнувати її, тоді як її миле поведінка – лише данина хорошому вихованню. За гороскопів сумісності Ваг і Овна – їхній союз може бути і забавним і повним сили й життя, але тільки за умови, що вони обидва навчаться приборкувати негативні властивості та якості свого характеру і вдачі.

Чоловікові-Овну притаманне діяти, наступати, атакувати, всі гнути і згинати, ламати і зривати, руйнувати все старе і прокладати шлях-доріжку до всього нового, ще незвіданого. Жінці-Терезам необхідно згладжувати і вирівнювати, скрізь і всюди вносити гармонію, так як вони надають велике значення і хорошому вихованню, і вміння вести себе в суспільстві і т. п.

Також, жінці-Терезам, щоб в її сім’ї була гармонія, необхідно усвідомити, що переробити чоловіка-Овна жодному разі не можна. Справа в тому, що у Овнів планета-покровитель – Марс і ревнощі – одна з його основних якостей. Тому, якщо ви відучіть Овна ревнувати, то одночасно ослабите та інші марсовые риси чоловіка-Овна. Такі як: мужність, сміливість, витривалість, уміння постояти за себе і своїх близьких. Слідом за цим послідує розчарування. Поруч з вами буде вже не той чоловік, якого ви полюбили.

У Терезів дуже сильна планета Сатурн, відповідає за всі правила і закони саме тому, жінка-Терези так чудово поводиться в суспільстві, інтуїтивно відчуваючи ці закони. А ось у Овна з Сатурном проблеми, він сприймає його спотворено. Якщо змусити його підкорятися правилам, він з часом перетвориться в солдафона. Теж не дуже хороший варіант.

Що ж робити, щоб у сім’ї жінки-Ваг і чоловіка-Овна була гармонія? Доведеться жінці-Терезам шукати компроміс. Наприклад, вона може задовольняти свою потребу в хорошому суспільстві, спілкуючись у жіночому клубі. І чоловіка-Овна з його недоречним поведінкою поруч не буде, і не буде приводів для ревнощів.


Залишити відгук