Сумісність Жінка Лев Чоловік Діва в Любові

Любов і романтичні стосунки пари чоловіки-Діви і жінки Лева мають відтінок яскравих емоцій, переживань, бурхливих сцен ревнощів і хвилюючих примирень. Неординарний підхід до розуміння любові, вільні погляди на співіснування можуть зрештою призвести до хворобливого розставання, або до щасливого шлюбу.

Чоловік-Діва тихоня, його світ це тиша, спокій, ілюзії та мрії. Він наївно дивиться на життя, шукає турботу, чекає повної віддачі уваги і любові з боку жінки. Як раз така риса присутня в жінці Леві, їй життєво необхідно переважати, панувати, контролювати, виливати на кого-небудь свої материнські інстинкти.

Жінка-Лев громадська діячка, її популярність, популярність їй дуже лестить. Вона ні за що не проміняє задоволення бути з коханою людиною на масу фаворитів. Але перший час закоханості Левиці доведеться мешкати в життєвій атмосфері чоловіка Діви, їй слід перейнятися його думками, вивчити його середовище проживання, його світогляд. Спроби дочекатися від нього активних дій, прагнення вийти «в люди», будуть марними.

Швидше за все вступивши в шлюб пара буде мати таку сім’ю, де чоловік-Діва домогосподар, що створює затишну та комфортну обстановку, а жінка-Лев як затята кар’єристка, буде стрімко пробиратися по службовій драбині, стане основним годувальником і здобувачем.

Жінці Леву потрібно стати лояльними, м’якше, більш інакше між ними будуть виникати конфлікти з-за гнівних слів, а також з-за перенесення неприємних проблем по роботі в домашню обстановку. Інтимна сторона пари так само залишає бажати кращого. Чоловік-Діва по природі своєї стриманий, не пристрасний і не дуже активний, що сприймається Левицею як холодність і байдужість до неї. У свою чергу Діва, глибоко страждаючи, переносить образи, які зачіпають його чоловічу гідність.

Левиці в таких випадках варто бути деликатней, взяти на себе роль терплячого «вчителя». Чоловік-Діва ревнивий, вразливий, легко вразливий, злопам’ятний. В його дусі перевірки, шпигунство за коханою з метою виведення її на «чисту воду», він просто не зможе жити в здогадах, йому потрібно знати напевно. Жінка-Лев повинна рахуватися також і з тим, що Діва економний, працьовитий чоловік, який не потерпить марнотраницю близько себе, а також і нерозсудливості по відношенню до грошей. Для створення міцної і дружної сім’ї парі потрібно набратися терпіння, перестати думати про партнера негативно, вказуючи і помічаючи тільки його промахи і недоліки. Набравшись мудрості, зумівши розставити акценти і пріоритети над важливими сімейними цінностями, союз може стати вдалим.

Занадто велика різниця в темпераменті, характери, звичаї, звички партнерів робить цей шлюбний союз досить проблематичним. Жінка-Лев не може виносити педантизм чоловіки-Діви, його нещадну критику. А чоловікові-Діві не подобається безладність жінки-Лева. Левам отруюють існування постійні отруйні уколи буркотливих і прискіпливих Дів, їх дріб’язковість, холодність, умисна кокетливості. А Дів просто «вбивають» незліченні дружки і подружки Львів.

По сумісності жінки-Лева та Діви-чоловіки – це дуже дивні відносини, однак у житті вони зустрічаються не так вже рідко. Енергійна Левиця любить бути в центрі уваги, а працьовитий чоловік-Діва не терпить дозвільного проведення часу і навіть порожніх слів. Вони — як два різних полюси магніту, які, тим не менш, притягуються один до одного.

Якщо чоловік-Діва з якихось причин вирішує, що Левиця — його друга половинка, він робить все для того, щоб підкорити її горде серце. Правда, недбале поводження Левиці з грошима не може не бентежити, однак заради неї він готовий миритися навіть з цим. У цьому випадку чоловік-Діва здатний працювати на декількох роботах, щоб забезпечити достаток у сім’ї і дати можливість Левиці щосили насолоджуватися життям. Вона ж у свою чергу здатна оцінити його вірність і самовідданість, прихильно дозволяючи йому, робити її життя щасливим.

Пара Лев-Діва – це дуже складний союз і може втриматися, тільки якщо обидва партнери свідомо будуть закривати очі на недоліки один одного. Жінка-Лев в шлюбі з чоловіком-Дівою отримує його турботу і матеріальний добробут. Якщо жінка-Лев робить кар’єру, то чоловік-Діва бере на себе всі домашні клопоти. А якщо чоловік-діва багатий (що не рідкість для цього працьовитого знака), то роль домогосподарки веде жінка-Лев. Поки чоловік-Діва працює, вона не забуває розважатися та відпочивати. Чоловіка-Діву це влаштовує, так як він невпевнений у собі йому постійно потрібно щось підкреслювати свій статус, а така розкішна жінка, як Лев, успішно це робить.

згодом, чоловік-Діва і жінка-Лев «притираються» один до одного, але все одно, навіть будучи ідеальною парою для цих знаків, вона такою не виглядає. З боку вони навіть не виглядають парою. Чоловік-Діва і жінка-Лев рідко з’являються разом, так як у них різні інтереси, до того ж, чоловік-Лев або постійно працює, щоб забезпечити своєї Левиці розкішне життя, або займається домашніми справами в спокійній обстановці. А жінка-Лев активно відпочиває, ведучи «світське життя», вона не пропустить жодного свята або заходи. В даному союзі Лева-Діви сумісності – відмінність ідеальної пари від неідеальної тільки в тому, що обох партнерів влаштовує така «роздільна» життя.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Діви в тому, що у них абсолютно різний підхід до більшості складових сімейного життя – до сексу, грошей, побуту і дозвілля. До того ж, їх характери теж погано сумісні. Їх дратує одне в одного буквально все. Чоловікові-Діві не подобається, як жінка-Лев розпоряджається сімейним бюджетом. На його думку, у неї дуже великі і непотрібні витрати. До того ж вона наполеглива і імпульсивно в поведінці. А жінці-Леву не подобається пасивність чоловіка-Діви, його природну обережність вона вважає не чим іншим, а як вияв боягузтва. Їй не зрозуміти його прагматизм і принцип «моя хата з краю». Жінка-Лев мріє про те, щоб чоловік-Діва, хоча б з її допомогою став сильніше і сміливіше, але його цілком влаштовує те, що роль лідера в родині займає жінка.

Чоловік-Діва любить спокійні хобі і всіма силами намагається долучити до них жінку-Лева. Він намагається зацікавити її спільним читанням або хоч чим-небудь, лише б вона, частіше бувала вдома. Але, на жаль, всі його старання марні. Левиці потрібна яскрава і насичена світське життя.

За гороскопів сумісності Лева-Діви – психологічна прірва між ними нездоланна. Вони ніколи не зможуть зрозуміти один одного. Але, на щастя, відносини можна побудувати не тільки на збігу характерів. Головне, що треба зробити обом партнерам, так це звертати увагу тільки на плюси характеру. А це, можете бути абсолютно впевнені, що є у кожного знака Зодіаку. Необхідно відганяти від себе всі думки про недосконалість партнера, і знаходити все більше і більше позитивних моментів.

Безумовно, жінки-Лева, як і будь-якій жінці може набриднути лідирувати і захочеться відчути себе слабкою. Але, варто подумати, а чи сподобається і вийде у неї підкорятися? Може все ж легше і звичніше бути з поступливим чоловіком-Дівою? Захочеться їй самій виконувати сотні побутових справ, від яких Діва не просто звільнив її, але і робить їх сам із задоволенням, не представляючи це як послугу Левиці? Чи подобається їй фінансова захищеність?

Те ж саме варто робити і чоловікові-Діві. Так, жінка-Лев занадто яскрава і активна. Але хіба не вона бере на себе спілкування і ті справи в соціумі, які так не подобаються чоловікові-Діві? А коли Діва заплутався в дрібницях, хіба не Левиця здатна «выпутать» його, одним махом порубавши вузол? Політика «бачити плюси і свідомо відкидати думки про мінуси» дасть свої плоди: пара буде міцною.


Залишити відгук