Сумісність Жінка Лев Чоловік Рак в Любові

Жінка Лев з юності мріє зустріти надійного, чуйного, доброго чоловіка, який виконає будь-яке її бажання. Всі ці якості знайдуться в органічному чоловікові Раку. Він уважний, тонко відчуває свій вплив на волю жінки Лева, буде підпорядковувати її своїй укладу життя. Чоловік-Рак турботливий, обов’язковий, не образить жінку, вселяє в неї впевненість і опору.

Якщо норовиста Левиця, навчитися адаптуватися під характер обранця, вловлювати настрій, всі слова сприймати як закон, то щасливе життя їм забезпечена. Контрастна, насичена інтимна сторона відносин занурює в обох кругообіг задоволення. Для Левиці пориви Раку здаються занадто емоційними і напористими, але їй подобається настільки бурхливе вираження почуттів. В її темпераменті присутній поступливість, покірність, але вона також не проти безтурботного плавання з гострим відчуттям любові.

Сварки у відносинах, неабияк виснажують нервову систему обох. Слід брати до уваги, що вони належать до різних стихій, Вогонь і Вода, тому спалахи гніву і розбіжностей, які часто виникають спонтанно, швидко загасають.

Жінка-Лев вміє дарувати свою красу, інтелігентну манеру поведінки, вони прикрашають її. Справжня Левиця може бути покірною чоловікові, але для інших затятий член суспільства. Лев, врівноважена жінка, справедлива, шукає правду і добивається справедливості. У робочій обстановці може стати організатором бунту, ватажком акцій протесту, вона працелюбна, цінує свої здібності, шукає вигоду у будь-якій справі. Рідко жінка-Лев не має матеріального достатку, якби доля не приготувала багатого чоловіка, чудово впоратися з цим сама.

Чоловік-Рак вірний, педантичний, переконаний скептик. Лев може залучити його своєю могутністю, зовнішньої впевненістю у своїх діях, йому імпонує, що вона не боїться перед труднощами і змінами. Судячи за гороскопом сумісності у шлюбі чоловік Рак і жінка Лев стануть чудовою родиною, відмінним прикладом для своїх дітей. Їм не треба багато чому вчитися і пристосовуватися, вони від природи володіють гнучкістю характеру, обидва господарські, економні особистості. Подібність інтересів, поглядів на вирішення проблем роблять їх союз непорушним.

Щедра душа жінки Лева, здатна стати скнарою лише для чужих людей, для комфорту своєї сім’ї готова піти на непомірний фізична праця, важку роботу. Цій парі світить щаслива дороговказна зірка, абсолютна сумісність.

По сумісності жінки-Лева і Раку-чоловіки – це вкрай непросте поєднання. Навіть, якщо спочатку все буде гладко, рівно і безконфліктно, пізніше неминуче проявляться відмінності і неминуче виникнуть розбіжності. Чоловікові-Рак, живе з жінкою-Левом доведеться сім потів пропотіти, до перенапруження і перевтоми трудитися, напружуючи всі свої сили, щоб свою Левицю утримати і зберегти, забезпечуючи її не тільки в сфері любові, але також і матеріально, бо «шкура левиці» коштує дуже і дуже дорого: вона любить розкіш і затишок, прикраси і коштовності, вимагає чималих грошей на шпильки. Немає нічого дивного, що з часом такий будинок для Раку стане надмірно стомлюючим і навіть непосильним.

У цьому складному союзі обережного Раку, як правило, гарантований цілий вир вражень. З одного боку, йому дуже лестить увага яскравою Левиці, він може захоплюватися її естетичним смаком і навіть готовий змінити заради неї свій домашній спосіб життя, час від часу з’являючись на світських вечірках. Проте надмірні витрати Левиці бережливого Раку лякають: він бачить, як його капітали тануть на очах, і це часто стає причиною конфліктів і розлучень. Крім того, як би Рак не старався, йому дуже складно наздогнати Левицею, з її активним ритмом життя. Нерідко з-за цього обидва партнера розчаровуються один в одному: Рак розуміє, що йому потрібна більш господарська і домашня дружина, Левиця ж починає підшукувати собі більш самостійного, енергійного і щедрого партнера.

У шлюбному союзі Лева-Раку є три основні фази, стадії – приборкання партнера, компроміс з нею і звикання до неї. І просто дивно, як чоловіки-Раки справляються зі своїми Левицями, бо самі вони створені для спокою і затишку. Їм самим потрібна надійність і впевненість у своїх силах.

Жінка-Лев і чоловік-Рак, настільки різні, що повністю зрозуміти один одного вони не зможуть ніколи. Партнер назавжди залишиться загадкою. Зрозуміло, це принесе чимало труднощів, але якщо двоє люблять один одного, їх союз буде завжди новизна відносин. Якщо вони зуміють пронести свою любов через численні труднощі, то, врешті-решт, навчаться поважати один одного і приймати. Крім того, обидва вони багато можуть дати один в розвитку особистісних якостей. Жінка-Лев навчиться стримувати свою гординю, стане більш мудрою і терпимою, а чоловік-Рак набереться від неї сміливості і рішучості, і перестане ображатися через дрібниці.

В парі Лев-Рак сумісності, незважаючи на те, що чоловік-Рак скромний і тихий, лідером у цьому союзі завжди буде він, і жінці-Леву доведеться з цим змиритися. Він буде повільно, непомітно, але наполегливо добиватися свого напрочуд жінці-Леву, яка звикла діяти відкрито, кидаючи виклик. Це може обескураживать її і збивати з пантелику: адже вона звикла сама бути лідером. Однак якщо Лев зрозуміє, що вона може спрямовувати дії Раку, вона заспокоїться, від чого виграють обидва партнера.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Рака в тому, що в цій парі багато труднощів і розбіжностей. Як тільки Лев і Рак вирішать жити разом, все це проявиться і труднощі неминучі. Чоловік-Рак буде неприємно здивований, що жінка-Лев воліє блищати на публіці, а не проводити вечори вдома, а та, в свою чергу буде роздратована бажанням Раку проводити вечори в колі родини. Крім цього, жінок-Лев відчує тиск Раку на неї, щоб вона більше проводила час вдома, а не роботі. Чоловікові-Раку доведеться змиритися з тим, що жінка-Лев не захоче навіть скорегувати свій графік та плани.

Фінансове питання також гостро стане в цій парі. Жінка-Лев, любляча шикарні вбрання і всякі дрібнички не розуміє економного та господарського чоловіка-Рака. Для неї він виглядає просто жаднюгою і скупердяем. А Рак вважає багато витрати своєї супутниці марнотратством і викиданням грошей на вітер.

За гороскопів сумісності Лева-Раку – всі проблеми будуть розв’язані, якщо в сім’ї є любов. Для того щоб в цій парі панувала гармонія, їм потрібно навчитися частіше відверто розмовляти один з одним. Якщо вони навчаться тактовно висловлювати невдоволення поведінкою партнера, це зможе попередити сильні конфлікти на грунті нерозуміння.

Також варто навчитися обом партнерам йти на поступки і переглянути деякі погляди. Загальне захоплення допоможе їм зблизитися і буде легше знайти компроміс між домашнім і світським способом життя. Можна зайнятися фотографією, спільними подорожами або походами в театр.

Також чоловік-Рак повинен навчитися поважати роботу своєї Левиці й приборкати свої власницькі почуття, інакше не уникнути конфліктів на фінансовій ґрунті. До речі, пристрасної, запальною жінці-Леву доведеться стримувати запал і вибирати висловлювання під час сварки, особливо коли Рак буде говорити, що його мама ніколи не викидала грошей на вітер. Жінки, запам’ятайте: родина для Раку – це святе. Так що Левиці ніколи не варто ображати частина святині – мати чоловіка-Рака.

Якщо жінка-Лев задає собі питання: «А чи потрібно мені все це? Відповідь: безумовно, потрібно. Мабуть, жінці-Леву якраз потрібен такий вірний, надійний і турботливий чоловік як Рак, який буде її обожнювати і захоплюватися її сяйвом, не піддаючись її напору.


Залишити відгук