Сумісність Жінка Лев Чоловік Водолій в Любові

Благодушні і відкриті натури чоловік Водолій і жінка Лев, здатні опромінити своєю добротою, милосердям всіх навколо. Їх співчуття, непідробне бажання допомогти людству, стає справжнім сенсом їхнього життя. Пара уособлює могутність, силу, непохитність і безстрашність.

У парі багато точок дотику, однакових поглядів на життя, але і без протиріч вони не обійдуться. Для кожного знака кумир і ідеал виглядає по-різному, на тлі чого народжуються суперечки, пошук істини і докази власної правоти. Можуть діяти зопалу, знайшовши в своєму партнері неприйнятне протиріччя, кидаються геть. Але бувають і більш наполегливі натури, які любов ставлять вище всяких балачок.

Обом притаманне волелюбність, безмежність у діях, вони не будуть ніколи ні перед ким звітувати, виправдовуватися, тим більше вибачаться. Їх союз побудований на сплески емоцій, на отримання порції адреналіну в моменти інтриг і небезпечних дебатів. Обожнюють демонструвати свої стосунки на людях, залучаючи в суперечки сторонніх. Їм подобається дивувати оточуючих оригінальними витівками і авантюрами. Жінка Лев, в першу чергу, добра, відкрита, смілива натура. Але дуже любить себе, завжди знайде компроміси, взаємну вигідність, але себе не обмежить. Їй імпонує показовість, вона любить виставляти себе напоказ, її бажання, мрії, плани всім відомі.

Такі жінки часто займають керівні посади, або стрімко піднімається по кар’єрних сходах. Вона активістка, але схилу до співчуття і жалості. Її можна знайти серед організаторів зборів коштів для нещасних людей, вона зуміє завести народ, підняти на різні благородні справи й акції. Чоловік Водолій енергійний, менш експресивний, порівняно з Левицею. У парі, він завжди буде в тіні, бо Левиця не поступиться своє тронне місце. У ньому є чесність, справедливість, вміння радіти своїм успіхам, але і чужим.

Пара любить разом подорожувати, відкривати в собі нові таланти, пробувати себе в різних професійних сферах. Обидва відрізняються непостійністю, схильністю до гучним з’ясувань відносин. Жінка Лев абсолютний лідер у відносинах, її слово не піддається обговоренню, легко сприймає відповідальність, рішуча і різання. Об’єднує пару те, що кожен дозволяє бути вільним партнеру, не посягаючи і не контролюючи його, не чіпляючись із звітами про місце і часу перебування. Це основа довіри і впевненості та згуртує пару на довгі роки.

Волелюбний чоловік-Водолій не поспішає подолати поріг Загсу, так і Левиця теж не поспішає. Тому, якщо ця пара дійшла до офіційного оформлення відносин, розлучень тут практично не буває. По сумісності жінки-Лева і Водолія-чоловіки – в цьому союзі дві протилежності знаходять один одного, утворюючи одне ціле, але це виходить, тільки якщо жінка-Лев відчуває в чоловікові-Водолії рівну їй особистість.

Ексцентричного Водолія і енергійну Левицю, як правило, об’єднує багато, але багато і абсолютно не влаштовує один в одному. Вони разом можуть блищати на прийомах і вечірках, у них обох розвинене почуття прекрасного. Чоловік-Водолій щиро захоплюється витонченістю і смаком жінки-Лева, вона ж цінує численні таланти Водолія, його непередбачуваність і вміння постійно її дивувати.

Проте в побуті Левиця буває незадоволена байдужим ставленням Водолія до кар’єри і грошей. Якщо його фінансові справи складаються не дуже гладко, це стає причиною конфліктів між ними. Ідеальний варіант для цієї пари — якщо про гроші їм думати не потрібно взагалі. Тоді їх яскравий союз нічим не буде омрачаться.

Між Лев-Водолій партнерами є безліч протиріч, але їх майже завжди вдається подолати. Перебуваючи під спільним дахом і загальною ковдрою в них безперервно виникають маленькі війни місцевого характеру, правда, без переможців і без переможених. Сильне тілесне тяжіння згодом згладжує різницю в поглядах і думках, переконаннях і світоглядах, в темпераменті і в характерах.

У цих відносинах багато фантазій і хитрощів, лукавства і гумору, багато оригінальних інтимних забав. Водолій – це самий неповторний, оригінальний тип із усього Зодіаку. Він не визнає ні титулів, ні соціальних рангів, але ще менше – міщанських приписів або консервативних догм з запашком нафталіну. Його ідеал – свобода і незалежність без насильства, без примусу. І, хоча від усього цього шерсть у Левиці нерідко стає дибки, в глибині душі вона розуміє, що якась частка істини тут все ж є. А раз так, якщо іншого все одно не доб’єшся, значить, потрібно підтискати хвіст, йти на компроміс.

Пара жінки-Лев і чоловіки-Водолій завжди виділяється з натовпу. Вони не схожі на інші пари і постійно випромінюють любов і благополуччя. Чоловік-Водолій повен оригінальних ідей, що вражає не тільки уяву своєю Левиці, але всіх оточуючих. Обидва люблять бувати на публіці, відвідувати культурні заходи, де жінка-Лев постає у всій красі, а чоловік-Водолій виділяється своєю неординарністю. Водолію і Левиці завжди цікаво один з одним, і вони багато чому вчаться один у одного. Так, з часом, жінка-Лев навчається вислуховувати критику і визнавати свої помилки, а чоловік-Водолій навчається у Лева як дарувати навколишнього світу тепло і любов і більш серйозно ставиться до вимовленим словами.

Можливо, жінка-Лев і чоловік-Водолій ніколи не зможуть зрозуміти до кінця один одного, але вони завжди буде тягнутися один до одного, і дивуватися відкриттів, зроблених в поведінці партнера. Також в сумісності Лев і Водолій домагаються хороших результатів у матеріальній сфері. Яскраві і незвичайні ідеї чоловіка-Водолія втілює працьовита і любить все незвичайне жінка-Лев. Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Водолія в тому, що між ними колосальні відмінності. Так, вони обидва розумні, оригінальні та чудові організатори, але, конфлікти в цій парі все одно неминучі.

Чоловік-Водолій зовсім не прислухається до громадської думки і не прагне просуватися по кар’єрних сходах. Це байдужість чоловіка-Водолія до статусу в суспільстві сильно обурює жінку-Лева. Також, він не демонструє своїх почуттів до Левиці, і здається, що він її розлюбив. Насправді ж, Водолій просто не вважає за потрібне говорити про те, що і так зрозуміло.

Жінка-Лев ображається і дорікає чоловіка-Водолія. Відповідати на образи він не збирається і спокійно вислуховує критику, що ще більше гневает Левицю, так як вона сприймає це як відсутність честі і гордості. Але, чоловікові-Водолію просто байдуже на думку оточуючих, якщо він впевнений в собі і правильності своїх дій. Також, Водолій ненавидить особисту відповідальність і обмеження його ілюзорної свободи, що здається Левиці проявом боягузтва.

Ще одна проблема, яка виникає в даному союзі – це ревнощі Левиці, яка на відміну від Водолія власниця і вважає легку інтрижку зрадою. Крім того, чоловік-Водолій відкритий для всіх, а жінка-Лев тільки для близьких. На цьому ґрунті теж виникає багато непорозумінь. Часті конфлікти у цієї пари і на ґрунті фінансів. Жінка-Лев не звикла собі в чомусь відмовляти і часто живе в борг, в той час як Водолій взагалі не любить просити, і тим більше, брати в борг.

За гороскопів сумісності Лева-Водолія – насамперед, обом партнерам варто запам’ятати, що змінити і перевиховати один одного не вдасться. Якщо в парі присутня любов, то всі труднощі переборні. І жінці-Леву і чоловікові-Водолію необхідно навчитися приймати один одного такими, які вони є, і шукати позитивні риси характеру, які, безумовно, є у кожного.

Чоловік-Водолій дуже цінує оптимізм жінки-Лева і відвертість. Частіше розмовляйте один з одним по душам, влаштовуючи романтичні зустрічі. Жінці-Леву варто частіше згадувати про те, що чоловік-Водолій – природжений борець, і саме за це вона його полюбила. Тому не гнівайтеся не свого партнера за те, що він не бажає гнатися за титулами та статусами.

Також варто визнати за чоловіком-Водолієм право на спокійну байдужість. Це його природа, і Ви ніколи не дочекаєтеся від нього співчуття або потужної моральної підтримки, однак ця ж холодність допоможе Вам слушною порадою у важкі хвилини.


Залишити відгук