Як Повернути Жінку Лева

Для того, щоб зрозуміти, як повернути дівчину Лева, буде мало просто вибачитися за свій вчинок: з цими вогняними жінками буває необхідна ціла тактика. Тим не менш, не варто впадати у відчай, якщо обраниця дає зрозуміти, що не бажає більше мати з вами справу — Леви схильні до драматизированию і в якійсь мірі отримують задоволення від сварок.

Ті, хто наважився завести роман з жінкою Левом, швидше за все, є любителями пригод і гострих відчуттів. Спокійного життя з Левицею не буде: цей знак є підопічним гарячого Сонця — єдиної зірки, яка в астрології вважається планетою. Дівчата-Леви з дитинства владні, ревниві і є великими власниками; на своєму чоловіку вони не висувають багато вимог, однак, при найменшій образі влаштовують для нього цілі вистави — не стільки для того, щоб показати коханому, що він її зачепив, а потім швидше, щоб отримати можливість випустити пар, не спускаючи при цьому винуватцю сварки все з рук.

Відрізняючись пристрасністю і гарячою вдачею, дівчина-Лев залишається вірною своєму чоловікові. Вона не буде навіть фліртувати з іншим чоловіком, якщо знаходиться у відносинах, як мінімум, з поваги до самої себе і свого вибору. Аналогічного підходу Левиця буде вимагати і від свого партнера. У разі, якщо вона запідозрить чоловіка у зраді, вона моментально змусить його пояснити ситуацію, але не буде рубати з плеча, якщо не знайде доказів. Однак, справжня зрада, про яку дізнається дівчина-Лев, абсолютно точно стане кінцем відносин.

Сварка з жінкою-Левом зазвичай буває голосною, бурхливої і дуже ефектною. Навіть якщо вона сама буде винуватицею конфліктної ситуації, вона все одно не захоче визнавати цього, у неї винні всі, крім неї самої. Вона любить зображати пристрасні емоції, хоча насправді пережиті нею відчуття зазвичай менш глибокі і яскраві, ніж здається з боку.

У таких випадках чоловіки починають судорожно шукати відповідь на питання, як помиритися, як повернути жінку Лева, і думають, що це неймовірно складно, якщо судити за її поведінкою під час сварки. Насправді ж багато конфлікти вичерпуються дуже швидко – після розмови, якщо ви дасте цій жінці висловитися і не будете їй заперечувати. Допомагає помиритися з жінкою-Левом та обставина, що люди такого знака Зодіаку не схильні подовгу тримати камінь за пазухою, їх злість хоч і сильна, але недовгий. Повернути жінку-Лева можна за допомогою того ж кошти, що колись допомогло її завоювати – щирого захоплення, визнання її єдиною, найкращою, унікальну і неповторну. Серце цієї розлюченого кішки буде потихеньку відтавати, навіть якщо вона спочатку не подасть виду.

Марно намагатися розжалобити цю жінку – слабкі, безпорадні чоловіки їй ніколи не подобалися. Але якщо від чоловіка повіє байдужістю, жінка-Левиця може розцінити це, як кинутий їй виклик, головне – не перестаратися. Можна апелювати до її романтичності, сентиментальності і практичності. Її необхідно знову занурити в атмосферу розкоші, блиску – в таких умовах вона стане прихильною набагато швидше.

Горда жінка-Лев не стане робити перші кроки до перемир’я – хоча б тому, що не вважає себе винною. Якщо ви зацікавлені в подальшому продовженні відносин, то саме вам повинна належати ініціатива їх відновлення. Левам важливо відчувати себе коханими, і їм потрібно дати це відчуття, висловлюючи свою любов найрізноманітнішими способами, в тому числі і досить оригінальними – обраниця це оцінить. Помирившись з Левицею, не варто повертатися до теми конфлікту – з’ясувати, хто правий, хто винен, це все одно не вдасться, та все може завершитися черговим скандалом.

Під час сварки жінка-Лев буде продовжувати стежити за поведінкою партнера – наскільки гідно той поводиться. І якщо в якості помсти ви дозволите собі зайвого щодо інших жінок, то другого шансу вам не нададуть. З іншого боку, якщо чоловік нічим не заплямував репутацію і раніше надає Левиці знаки уваги, то, швидше за все, він буде великодушно прощений. Після примирення жінка-Лев повинна відчувати, що не помилилася, довірившись знову. Для цього потрібно оточити її максимальної любов’ю і турботою і, звичайно ж, не наступати на старі граблі.


Залишити відгук