Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Діва в Любові

Чоловік-Діва при першій же зустрічі виділить для себе цю особливу, викликає жінку Близнюка. У їх відносинах багато взаимоотдачи, відбувається як би енергообмін. Не виключено, що обидва потягнуться до вивчення духовної сторони життя, спробують усвідомити своє призначення на землі. Хоча в цьому союзі переплетуться чорні і білі смуги життя, але вони чудово впораються з усіма перешкодами. Жінка-Близнюк експресивна, вибухова немов вогонь, вона спалахує як «сірник», вразлива. Їй не по душі домашня обстановка, господарство і створення «затишного гнізда» це не про неї.

Чоловік-Діва навпаки прагне до порядку, організованості, в його житті все по плану, за розкладом. Заздалегідь обдумані кроки, дії, він не любить афішувати своє життя, не запальний. У ньому є рішучість, чоловічий образ захисника, добувача, глави сім’ї. Жінка-Близнюк потребує в такому благополучному, зрозумілою, «земне» чоловікові.

На жаль, нерозуміння може виникнути на ґрунті обмеження свободи Близнюків. Чоловік-Діва стане вимагати від обраниці розсудливості, закликати до серйозності і спокою. Але компенсувати ці протиріччя зможуть взаємні посиденьки по душах, вони будуть годинами спілкуватися, говорити на різні теми, інтерес у обох до бесід невичерпний.

Проблемою для жінки Близнюка може стати те, що вона хоче сім’ї, дітей, стати домашньою, але втілити такі бажання в життя для неї складно. Темперамент цієї жінки управляє і розумом і серцем. На щастя до неї, у міру дорослішання, буде приходити статечність, стабільність. Буде чудово, якщо пара організує спільний бізнес-проект, зануриться в мистецтво чи творчість, знайде загальний інтерес до взаємовигідної справі. Беручи до уваги активність Близнюків і розсудливість Діви, може вийти приголомшливий тандем.

Чоловік-Діва по натурі поступливий, згідливий, лояльний. Найвірогідніше він набереться терпіння, змириться з характером і вдачею коханої. Інше поведінку зруйнує пару остаточно. Скандали можуть виникати на ґрунті різного ставлення до грошей. Чоловік-Діва працьовитий, домагається матеріального достатку наполегливою працею, жінка-Близнюк затята марнотрат, не стане замислюватися про економію або доцільності покупок. Спільна поступливість, розуміння вимог партнера, бажання бути поруч зроблять пару щасливою, що дозволить таким різним людям бути дружною сім’єю.

По сумісності жінки-Близнюків і Діви-чоловіки – цей шлюбний союз складається з суміші життєвого еліксиру Дів і нервових билин Близнюків. Як Діви взагалі можуть опинитися в союзі з Близнюками, цими «різнокольоровими, блискучими метеликами» – просто розуму незбагненно. Цьому дивуються не тільки їх друзі та близькі, а також і весь навколишній світ і навіть астрологи-вчені. Надто вже багато відмінностей в їх характерах і звичаї, і їм потрібно багато терпіння і велике бажання змінюватися самим, щоб зрозуміти один одного. Хоч жінка-Близнюки і чоловік-Діва відразу знаходять спільну мову.

Незважаючи на те, що це досить-таки складний союз, але в той же час, він є вельми перспективним. Між цими знаками можливо прекрасне ділове співробітництво, хороша і корисна дружба. Навіть, якщо Діва і Близнюки розлучаються, вони все одно залишаються друзями і обидва набувають у ньому цікавий досвід, який накладає відбиток на все їх подальше життя. В ідеальній парі жінка-Близнюки привносить в життя чоловіки-Діви яскравий, свіжий струмінь і елемент відчайдушності, якій раціонального Діві так не вистачає.

В компаніях пару жінка-Близнюки і чоловік-Діва не дуже люблять. Так як ці інтелектуали практично завжди іронічні і, не подумавши, можуть своїм «дотепністю» образити кого-небудь із присутніх. Часто оточуючим здається, що Близнюки і Діва читають думки один одного їм самим їм дуже комфортно один з одним.

В будь-якій парі сумісності Близнюків і Діви не занадто багато пристрасті, але в ідеальній – повно захоплення одне одним. Обидва ці знаки дуже розумні і захоплюються тим, як партнер, володіючи тими ж можливостями (інтелектом, ерудицією, дотепністю), використовує їх зовсім по-іншому. Діві подобається легкий і сміливий характер Близнюків. Близнюки віддають належне передбачливості і господарності Діви. Діва допомагає Близнюкам організувати побут, а Близнюки додають Діві сміливості і оптимізму. Навіть якщо з пари йде любов, між ними залишається дружба і взаєморозуміння.

Чоловік-Діва не дуже налаштований на те, щоб ловити вітра в полі, однак у відносинах з непосидючою жінкою-Близнюками йому доводиться займатися саме цим. Втім, якщо їх союз і не проіснує довго, то, швидше за все, з ініціативи тієї ж Близнючки: на відміну від неї, чоловік-Діва налаштований на серйозні відносини і може до останнього намагатися врятувати свій шлюб.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Діви в тому, що Діви – найбільші педанти, найприскіпливіші, нещадні гострозубе критики із усього Зодіаку. Їх вічне невдоволення, бурчання, холодність і тверезість, їх нечутливість стикаються з рухливістю і нерішучістю, легковажністю і легковажністю Близнюків. І як не намагаються Діви перевиховати Близнюків, зробити з них надійних партнерів по шлюбу, всі їх старання виявляються марними, безсилими: який жінка-Близнюки була до заміжжя, такою вона і залишиться. У цій «громадянської війни» між Дівами і Близнюками головною зброєю є гострі та отруйні стріли їх промов, завжди потрапляють в «десятку». Різниця тільки в тому, що на одне слово Дів, Близнюки відразу ж відповідають десятками фраз, притому часто – скоромовкою.

Веселою і відкритою жінці-Близнюкам може набриднути постійна критика і причіпки чоловіки-Діви, а він критикує все, що відрізняється від його способу життя. На Близнюків можуть сипатися закиди в тому, що вона – погана господиня, ставить Діву в ризиковані ситуації, підпускає близько занадто багато сторонніх.

Але є одна умова, при якому цей шлюбний союз може проіснувати благополучно – коли Близнюки робить цей крок «за розрахунком», з матеріальних міркувань, коли вона йде на угоду для забезпечення свого майбутнього. Це вона може зробити тільки свідомо, бо такий союз примушує її ставати «на якір» вже тривалий час, а то й на все життя, миритися з порядками і приписами Діви.

І тепер у неї просто немає іншого виходу – або підкорятися і бути забезпеченою, або все покинути та піти, залишаючись ні з чим, хоча і бути при цьому вільною. Але найчастіше Близнюки володіють таким розсудливістю, уникають всіх можливих «гострих кутів» і стають «паіньками» на благо миру і спокою у власній домівці, на що Діви відповідають терпінням і розумністю.

За гороскопів сумісності Близнюків-Діви необхідно враховувати, що навіть у перший час після знайомства, Діва цінує різнобічність Близнюків тоді, коли вона спрямована на Діву: коли Близнюки розповідають щось цікаве, підказують Діві відповіді на хвилюючі питання, розважають і бавлять Діву. Але варто Близнюкам піти за «новою порцією» новин, як Діва почне висловлювати невдоволення.

Для того щоб чоловік-Діва перестав ревнувати і почав вам довіряти, приділяйте їй якомога більше уваги і частіше погоджуйтеся з ним. Тоді він перестане турбуватися про те, що характер Близнюків зруйнує його затишний світ. Також покажіть йому, яку користь він може мати завдяки вашим рисам характеру. По-іншому кажучи, перетворіть свої мінуси (з його точки зору) в плюси.


Залишити відгук