Як Вести себе з Жінкою Близнюком

Жінка Близнюки живе з неймовірною швидкістю, вона боїться запізнитися і багато чого не встигнути. А все тому, що вона прагне пізнавати і відкривати незвідані горизонти. Також представниці цього знака зодіаку комунікабельні, обожнюють спілкуватися з новими людьми і розширювати коло знайомств, вони чудові подруги, з ними дуже легко і весело, з цими жінками можна відмінно провести час. Вони випромінюють енергію, яка б’є ключем, і заражають усіх навколо своїм позитивом.

При цьому жінка Близнюки, як і всі представники цього знака, вкрай непостійна, непослідовною та нелогічною, її настрій може змінитися за хвилину, і це, звичайно, трохи насторожує оточуючих. Неможливо передбачити її подальші дії, оскільки у представниць цього знака мінливий характер, а настрій змінюється зі швидкістю світла. У неї двоїстий характер, вона здатна проживати відразу дві житті і робити це з великим успіхом. Вони ведуть рухливий спосіб життя, активні, люблять пригоди, а також не уявляють своє життя без спілкування, вона легка на підйом і також легко вступає в контакт. Для неї не проблема зачарувати відразу декількох чоловіків, оскільки вона постійно фліртує. Тим не менш, її важко завоювати чоловікові, вона не така легко доступна як може здатися, оскільки в першу чергу для неї важливий інтелект та духовний світ чоловіка.

Вона володіє відмінним смаком, про все колись чула, а якщо і не в курсі якої-небудь події, цілком здатна що-небудь присочинить для красного слівця. Сентиментальна й романтична, чарівна і непередбачувана, – одним словом, справжня жінка! Як спілкуватися з жінкою – Близнюками? Не здумайте дорікати їй за невымытый підлогу і пригорілі котлети, – для неї це дрібниці, тлінність буття.

Зате з нею можна годинами розмовляти по душам, – кращу співрозмовницю складно знайти. А ще постарайтеся надати своїй Близнючки якомога більше свободи. Контролювати її безглуздо: винахідливий розум цієї дівчини здатний на зло контролеру спонукати її викинути щось непередбачуване і навіть непристойне.


Залишити відгук