Як Вести себе з Жінкою Козерогом

Жінка знака зодіаку Козеріг відрізняється практичністю і раціональністю. Її життєвий світогляд чітке і ясне, вона має конкретне думка на все. Цілеспрямована, наполеглива і терпляча жінка Козеріг досягає високих результатів у житті, домагається успіху у всіх сферах життя. Жінка Козеріг – це прекрасний лідер і організатор, у неї тверезі погляди на життя і швидка реакція на зміну подій. Поставивши собі одну мету, жінка Козеріг ні перед чим не зупиниться, поки не досягне задуманих планів будь-яку ціну.

Жінка Козеріг звикла приховувати свої емоції і почуття, однак вона здатна до щирої любові, від свого обранця вона вимагає відповідності самій собі. Вона легко закохується, однак, разом з цим, вона досить вибаглива. Найвищим життєвим пріоритетом жінки знака зодіаку Козеріг є щасливе сімейне життя. Вона не налаштована на легкі вільні стосунки і випадкові зв’язки, вона прагне вийти заміж за підходящого чоловіка, який зможе зробити її щасливою. У сімейному житті вона буде виховувати дітей і займатися веденням домашнього господарства. Однак, завдяки своїм особистим якостям вона зможе одночасно з цим будувати кар’єру. Це відповідальний і надійний людина, якій можна повністю довіряти.

Жінка знака зодіаку Козеріг завжди впевнена у власних силах і здібностях. Але це лише видимість, образ. Насправді, жінка Козеріг нерішуча і закомплексована натура. Вона не характеризується оптимістичним ставленням до життя, проте здатна впоратися з будь-якими складними ситуаціями на своєму життєвому шляху. Вона буде безмежно вдячна людині, який буде допомагати їй, підтримувати її і хвалити за високі результати і успіхи.

Хоч Сатурн і розташовує до похмурості, однак жінки цього типу настільки добре володіють собою, що з боку може здатися: у них завжди відмінний настрій. Це не так! Дівчина – Козеріг найчастіше схильна переживати через дрібниці і кожну дрібницю приймати на свій рахунок. Тому насміхатись над нею не рекомендується, як і потішається її батьків і тих, кого вона вважає близькими друзями.

Перед тим, як спілкуватися з жінкою – Козерогом, завершіть всі ваші попередні зв’язки: вона болісно ревнива. І, до речі, абсолютно не робить відмінностей між сексом і любов’ю. Так що, якщо справа дійшла до інтимних стосунків, ви можете бути впевнені: у вас все дуже навіть серйозно. Ці леді просто створені для того, щоб бути дружиною і матір’ю. Нереалізовану енергію вони активно сублімують у творчість і роботу. Згадайте Людмили Прокопівни із «Службового роману» – завзята кар’єристка і «мимра» виявилася чуйною, уважною, дбайливою та люблячою. Перед вами класичне втілення приказки «що посієш – те й пожнеш». Доведеться відповідати!


Залишити відгук