Липа — Гороскоп Друїдів

Дати Липи: 11 березня – 20 березня; 13 вересня – 22 вересня.

Риси народжених під знаком Липи: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Сумісність: з Тополею, Горобиною, Інжиром.

Несумісність: з Буком, Кедром, Ліщиною, Жасмином і Каштаном.

Люди, що народилися під знаком Липи, просто дивно привабливі. Вони чудово знають про це і вміють цим користуватися, при бажанні вскружив голову будь-якій людині. Вони марять про те, щоб їх життя була забезпечена, стабільна, комфортна з точки зору всіляких зручностей. Втім, об’єктивно Липи у всьому цьому не потребують (хоча самі нерідко не віддають собі в цьому звіту), тому що до будь-яких умов вони можуть пристосуватися без особливих проблем. Спілкування з Липою — легке і приємне заняття. Ці люди завжди поважають оточуючих, терпляче слухають співрозмовників. Липи не прагнуть нікого пригнічувати — навпаки, в їх присутності всі відчувають себе психологічно комфортно. Це спритні люди, яким властиві практичний склад розуму, точність дій і думок.

Спокійна на вид і навіть трохи безвольна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична. Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог. Буває нестійка, особливо чуттєва до лестощів. Повна протиріч, дуже важка для розшифровки. Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею приємно і легко, залишається відчуття психологічного комфорту. Володіє практичним складом розуму, схильностями до техніки, метка й точна.

Чоловіки Липи

Людей цього знака відрізняють непостійність, вони ласі на лестощі. Найбільша їхня біда — це те, що життя не викликає у них інтересу, їм просто нудно жити.

Жінки Липи

М’якість, спокій, деякий безвольність, песимістичність — це все про Липах. Представниці цього знака без праці будь закрутять голову. Буквально скрізь вони можуть створити теплу і затишну атмосферу, навіть у туристської наметі, а тому в будь-якому місці відчувають себе як вдома.

Любов і шлюб

Чарівних представників цього знака дуже люблять. В любовних відносинах Липи дуже терплячі, але іноді відчувають напади пекучої ревнощів, нерідко безпідставною.


Залишити відгук