Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Водолій в Любові

Повітряні, казкові відносини між чоловіком Водолієм і жінкою Козерогом схожі на реальний сюжет з мильної опери. Уявлення про життя в обох далекі від насущних життєвих проблем, їм не властиво правильно сприймати реальність і тому часті пориви до самоти, меланхолії. Будучи разом в парі кожен з них живе своїм життям, немає принципі взаємності і спільних домовленостей, цілей.

В союзі, прикладом для наслідування іншим може стати їх взаємовиручка і підтримка. У складних ситуаціях вони не подаються розслабленню і смутку, озброюються оптимізмом і слідують правильними і зваженими кроками разом. Не виключено, що пройшовши період закоханості, кожний побачить суть свого партнера і засмутиться. Тому що в перші хвилини любові у своєму партнері вони бачать лише позитивні якості і прийнятні.

Козероги за своїм складом характеру досить лукаві особи. Вони добре вміють приховувати своє справжнє обличчя, видаючи співбесідникові те, що він хоче бачити. Такими ж подібними прийомами користується і Водолій. Тому їх відносини складаються вдало вкрай рідко. Немає ясності, зрозумілою та стабільною перспективи. Чоловік Водолій шукає в жінці простоту, скромність, щирість. У жінці Козерозі уживається хитрість, мстивість, упертість.

Жінка Козеріг адаптується до будь-яких умов, скрізь шукаючи вигоду і комфортну сторону для себе. Їй притаманна таємничість, вміння бути загадковою, а для багатьох дивною. Докладе всі зусилля, щоб приручити волелюбного чоловіка Водолія, покласти на нього купу обов’язків і відповідальності. Чоловік Водолій сумує від домашніх справ, дратується і тьмяніє від сірості та побуту. Йому чуже одноманітність, розміреність, спокійний спосіб життя, його тягне до пригод, він мрійник, вигадує різні небилиці. Часто такі чоловіки не обтяжують себе фізичною працею і взагалі роботою. Але всі вони змінюють цю позицію, якщо є вагомий стимул, внутрішній порив. Чудово, якщо Водолій знайде себе у творчості, відкриє талант, вибере гуманітарний вид розвитку у професії. Там де немає чіткості, немає кордонів, немає конкретних обмежень і законів.

Пара вважається важко сумісні, але шанси все ж є. Вийти на рівень благополучних і добрих відносин допоможе міцна любов, повагу до свого обранця. Найпростішим способом за допомогою почуття гумору, можна уникнути багатьох скандалів і безглуздих сварок. Проявивши витримку, вийшовши на усталені сімейні традиції та життєвий устрій, життя потече спокійно і розмірено.

В сумісності жінка-Козеріг і Водолій-чоловік дуже не схожі своїми поглядами на життя, але, тим не менш, вони здатні стати дуже щасливими. В емоційному плані сімейний союз сумісності Козерога і Водолія досить складний. Чоловік-Водолій ексцентричний, а жінка-Козеріг дуже серйозна. Вони тягнуться один до одного, знаходячи в партнері те, що самому так не вистачає. Жінку-Козерога захоплює в чоловікові-Водолії спонтанність і внутрішня свобода. А чоловік-Водолій цент в жінці-Козерозі цілеспрямованість і організованість. Він завжди може розраховувати на її допомогу у здійсненні планів і бажань.

У побуті чоловік-Водолій може відчувати роздратування з-за прагнення жінки-Козерога підпорядкувати своє життя і життя оточуючих чіткому порядку. В ідеальній парі жінка-Козеріг і чоловік-Водолій обидва партнери доповнюють один одного і знаходять у дружині те, чого самим так не вистачало. Так, жінка-Козеріг відчуває себе завжди юною, якщо поряд знаходиться партнер, народжений у знак Водолія.

Якщо Козеріг ще досить молода, то поруч з чоловіком-Водолієм вона стає більш розкутою, відсувається на задній план її серйозність і відповідальність. Вона відчуває підтримку чоловіка-Водолія і знає, що в разі будь-яких проблем він їй допоможе і обов’язково придумає як з ними впоратися. У зрілому віці жінка-Козеріг поруч з чоловіком-Водолієм бачить нові перспективи. Завдяки йому, розширюються її горизонти, і вона вже ставить більш високі цілі, ніж просто кар’єрний ріст або соціальний статус.

Чоловік-Водолій поруч з жінкою-Козерогом ніколи не буває невдахою. Розважлива жінка-Козеріг допомагає йому залишатися практичним у той час, коли його повністю захоплює ідея. В цей же час вона дбайливо опікується його і одночасно виконує роль пробивної менеджера. Тому її улюблений геній поруч з нею домагається більших результатів.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Водолій в тому, що в їх сімейному союзі можуть виникати сварки на побутовому рівні. Складнощі у відносинах будуть виникати через спроби «виховання» і нав’язування чоловікові-Водолію своєї думки і поглядів на життя.

Для жінки-Козерога важлива стабільність у відносинах і визначеність, а це, як раз таки, найбільш слабкі місця у чоловіка-Водолія. Жінка-Козеріг лідер від природи і вона обов’язково спробує виправити свого чоловіка, але, до добра це не доведе. Чоловік-Водолій впертий і його неможливо змінити. Непередбачуваність, волелюбність і необов’язковість – ось ті якості, з якими важко змиритися жінці-Козерогові. Також їй важко звикнути до оригінальності і екстравагантності чоловіка-Водолія, до його жартів-примовок і нестандартних поглядів на життя.

Чоловіка-Водолія, в сімейному союзі з жінкою-Козерогом може дратувати її надмірне бажання навести у всьому порядок та підпорядкувати життя суворим правилам. У таких випадках чоловік-Водолій може просто піти від тиску, покинувши сім’ю на час або назавжди. Щоб цього не сталося, жінці-Козерогові потрібно стати менш вимогливою, а чоловіка-Водолія — навчитися дотримуватися в побуті хоча б елементарні правила.

Варто відзначити, що проблема з волелюбністю та необов’язковістю чоловіка-Водолія в основному зустрічається у молодих парах, у яких відносини тільки починають зав’язуватися. Коли сім’я вже створена, це питання не стоїть гостро. Жінка-Козеріг – спокійна, не цікава і не прагне бути в курсі всіх справ чоловіка-Водолія.

За гороскопом сумісності Козерога і Водолія, щоб у сім’ї жінки-Козерога і чоловіка-Водолія були гармонійні відносини, жінці-Козерогові потрібні невеликі зусилля, щоб запобігати сварки з чоловіком. Варто відзначити, що якщо відносини зіпсувалися, то сварка може бути дуже затяжна, тому не варто доводити до цього. У жінки-Козерога є дуже хороші риси характеру, які допоможуть їй зберігати лад в сім’ї. Одна з них – це поблажливість. Якщо жінка-Козеріг сильна, а слабких «козерожек» практично не буває, то вона здатна багато прощати оточуючим.

Друга риса – це почуття гумору. Чоловік-Водолій, як ніхто інший здатний оцінити специфічне почуття гумору жінки-Козерога. Якщо ви відчули напружену зупинку, то просто посмійтеся над ситуацією. Коли жінка-Козеріг візьме собі за правило так чинити, то незабаром вона виявить, що їй вже не хочеться переробляти Водолія. Для неї стануть важливими його дружелюбність, оригінальність мислення і безстрашність.


Залишити відгук