Сумісність Жінка Рак Чоловік Ваги в Любові

Стосунки чоловіка Ваг і жінки Раку на перший погляд здаються абсолютно безхмарними і перший час так і є. Але в любовних стосунках чоловіка Ваг і жінки Раку може бути абсолютно непередбачуваний розвиток і фінал. Якщо справа дійде до загсу, то скоріш за все вони будуть щасливі, будуть жити довго і дружно. Але це за умови, якщо вони вистоять всі перешкоди, труднощі нерозуміння свого партнера.

Жінка Рак тихоня, любителька усамітнення і романтичних побачень. Любов шукає неземне і вічне. В її мріях і ілюзіях обранець то і справа визнається в почуттях, обсипає палкими і жадібними поцілунками. Вона бачить бажане в чоловікові Вагах, і дійсно, він ввічливий, пристрасний, вміє доглядати красиво, з квітами, віршами і прогулянки під місяцем. У ньому є природна щедрість, сміливість, мужнє плече.

Чоловік Терези не залишиться байдужим до ніжної жінки Раку, вона для нього жіночна, мила, йому захочеться оточити її своєю ласкою, захищати і оберігати. У жінки Раку живе прекрасна актриса, її бурхливі реакції на події в житті, будуть вражати багатогранністю ролей та ігри емоцій. Коли поруч з Вагами жінка Рак, то в ньому пробуджується стимул до дій, прагнення до матеріальних здобутків. Жінка Рак повинна врахувати, що для постійної уваги до себе, чоловіка необхідно балувати, кокетувати, навіть якщо ви разом багато років. Чоловік Терези, в сутності «велика дитина», для якого похвала, добре слово, загравання ніколи не буде зайвим.

Жінка Рак домувальниця, не любить товариство, уникає контактів з незнайомцями. Їй дорога безпека, спокійне життя. Чоловік Терези навпаки, прагне до спілкування з численними друзями, приятелями, обожнює демонструвати і проявляти себе на публіці. У цьому питанні необхідна домовленість, інакше сварок не уникнути. Проблемою може стати так само нерішучість, сумніви у вирішенні різних питань і проблем. Жінка Рак очікує твердості, кмітливості від свого чоловіка Ваги, а він в свою чергу, постійними коливаннями викликає роздратування.

В результаті Раку доведеться бути відповідальною за двох, брати вирішення проблем в свої руки. Інакше, внаслідок подібних розбіжностей, можливий затяжний конфлікт, не виключений навіть розрив. Вихід один, стати лояльними, не таїти образи, закривати очі на дрібниці життя, віддаватися почуттям любові до обранця. Суттєво допоможе знайти спокій і мир взаємна порція ніжності, любові та доброти. Коли немає недоліку в почуттях, уваги, тоді і любов ставати лише міцніше.

Відносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери довго і болісно вчаться розуміти один одного, що не так просто, як здається. Потім їх союз набуває дивовижну гармонію. По сумісності жінки-Раку і Ваг-чоловіки – в цьому союзі партнери багато в чому схожі, і це є його перевагою, і його недоліком. Чоловік-Терези і жінка-Рак — емоційні і вдумливі натури, і можуть довго ходити навколо, перш ніж прийняти якесь важливе рішення. Саме тому період залицяння в цій парі може затягнутися на місяці, якщо не на роки.

У спільному житті пари Раку-Ваг зазвичай просувається такими ж черепашачими темпами, але зате ґрунтовно: спочатку вони можуть довго зустрічатися, потім довго жити разом з батьками. Зате, якщо вже їхні стосунки почалися, то вони, як правило, тривають довгі роки, якщо не все життя. У побуті у них дуже рідкісні сварки і бурхливі з’ясування відносин: чоловік-Терези воліє обговорювати проблеми, а жінка-Рак переживає їх мовчки.

Чоловік-Терези емоційніший і іноді, в поганому настрої, здатний довести жінку-Раку до сліз, проте вона вміє гасити конфлікти в самому зародку. Крім того, у них прекрасна сексуальна сумісність, а їх будинок, завдяки господарності жінки-Раку, зазвичай є зразком сімейного затишку і комфорту.

Ідеальна пара жінка-Рак – чоловік-Терези та, яка змогла подолати труднощі і навчитися поважати один одного. Вони не прагнуть перевиховувати партнера, а приймають його таким, який він є і бачать позитивні сторони в його «недоліки». Жінка-Рак і чоловік-Терези дуже різні, але в них вийшов досить гармонійний і незвичайний союз, повний романтики і ніжних почуттів один до одного. Чоловік-Терези завжди знає, як порадувати свою партнерку, він балує її квітами, цукерками, квитками на концерт – тим, що сам вважає приємними і гідними подарунками. Жінка-Рак, в ідеальній парі, не ревнує свого коханого, повністю йому довіряє і вміє відпускати, так як знає, що чоловік-Терези дорожить своєю свободою і з повагою ставляться до свободи партнера.

Як правило, у цієї пари гарний, затишний будинок, куди Ваги прагнуть повертатися. Зрозуміло, під час облаштування не обійшлося без легких конфліктів: чоловік-Терези, безсумнівно, першим ділом хотів новітнє обладнання і саму дорогу побутову техніку, а Рак вважала такі витрати марними. Але, зрештою, вони змогли домовитися так, що їх обох влаштовує. Інтереси в сумісності Рак-Ваги часто різні, тому будинок для них – це щось на зразок тихої гавані, де є тільки вони, трохи романтики, гумору і відпочинку від метушливого зовнішнього світу.

В парі жінка-Рак – чоловік-Терези дуже багато складнощів. Чоловік-Терези надмірно товариська, і дуже багато часу приділяє зовнішньому світу. Жінка-Рак ревнує його до всіх його численним друзям і нескінченної роботи. Чоловік-Терези спочатку затримується на роботі, потім йде допомагати друзям, друзям друзів, а потім і всім людям на планеті Земля. Природно власниці – Раку дістається часу набагато менше, ніж вона хотіла б. Але, чим більше вона намагається обмежити свободу чоловіки-Терези, тим частіше він йде з дому.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Ваг в тому, що, якщо жінка-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то чоловік-Терези віддають перевагу веселощі й розвага у світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і клопоту не менше ніж «сорок мішків», а важких праць – не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню. І сімейне життя, часто виглядає таким чином, що чоловік-Терези проводить весь час у суспільстві, де він, безумовно, душа компанії, де може петушиться «до упаду», то долею жінки-Рак залишається тільки будинок, кухня і діти. Правда, тут панує і розпоряджається тільки вона.

Часто виникають у цій парі суперечки з-за грошей. Чоловік-Терези любить шикарні жести, незаплановані витрати, шикарні сюрпризи. Він, не замислюючись, може витратити місячну зарплату на палаючу путівку в яку-небудь екзотичну країну, а господарська жінка-Рак мало того, що цього не зрадіє, так ще і прийде в жах. Адже на ці гроші можна було зробити ремонт або купити нову пральну машинку. Зрозуміло, всі спроби «навчити» чоловіка-Терези дбайливіше ставиться до грошей, сприймаються в багнети.

Жінка-Рак дуже обидчива і це теж приносить чимало проблем в даний союз. Вона чутлива і може прийняти близько до серця деякі слова Ваг, причому він навіть не зрозуміє, що такого прикрого сказав. Також на початку відносин можливі деякі коливання з боку Терезів. У цьому випадку, якщо Ви твердо впевнені в почуттях Вашого обранця, буде доречно злегка натиснути на нього – мабуть, єдиний випадок, коли Ваг потрібно підштовхнути.

За гороскопів сумісності Раку-Ваг – незважаючи на те, що складнощів в цьому союзі предостатньо – всі вони переборні, якщо ви щиро зацікавлені в гармонійному існування своєї сім’ї. По-перше вам обом, і в першу чергу жінці-Рак, треба прийняти те, що партнер на вас зовсім не схожий, і ставитися до цього як до даності. Звичайно краще буде, якщо жінка-Рак і чоловік-Терези зустрінуть один одного у віці «трохи за тридцять».

Як правило, до цього часу в обох вже є достатньо мудрості і кой-який капітал, завдяки цьому їм легше домовитися. Але, в будь-якому випадку, жінці-Рак варто запам’ятати як аксіому: на Ваг не можна тиснути і намагатися ними маніпулювати ні за яких обставин. Єдине, що ви тут можете зробити, так це в спокійній обстановці разом розглянути всі плюси і мінуси цієї затії. Чоловік-Терези все зважить, подумає і зробить так, як правильно, а не так, як хочеться.

Жінка-Рак досить-таки обидчива і чоловік-Терези часто навіть не розуміє, за що на нього образилися. Не збираєте в собі образи, краще лагідно, тактовно, але чесно висловити всі претензії. Ще одна проблема для жінки-Раки – це перевантаженість контакти і друзями її обранця. Не обмежуйте свободу чоловіки-Терези, від цього буде тільки гірше. Проявіть жіночу хитрість. Станьте найкращою для своїх Ваг. Краще друзів, краще жінок, що намагаються спокусити Вашого обранця – адже Терези завжди вибирають краще.


Залишити відгук