Як Розлучитися з Жінкою Стрільцем

Коли наблизиться розв’язка, і потрібно буде шукати вихід, це не завдасть вам великого клопоту. Стрілець, безсумнівно, розділить ваші настрої. Цей зв’язок можна завершити без шуму і без скандалу. Щоб привести справу до розв’язки, диктуйте їм свою волю, говоріть їм, як одягатися і вести себе на публіці. Критикуйте їх одяг, домашніх тварин, друзів. Будьте нестримані. Відшукувати у всьому погану сторону. Стрілець – оптиміст, що вірить, що можливості відкриваються за кожною дверима. Спростовуйте це. Якщо ви хочете позбутися від жінки цього знака.

Стрільця, станьте меланхолійним домосідом. Наполягайте на тому, щоб вона змінила свою роботу або зачіску. Відмовляйтеся від далеких поїздок просто для того, щоб подивитись кіно. Під час побачень фліртуйте з іншими жінками.

Якщо жінка Стрілець починає діяти вам на нерви, влаштуйте велику вечірку і запросіть людей, які йому не подобаються. Поскаржтеся на поведінку її собаки. Пиляйте її за непрактичність його нових ідей, проектів і планів. Закривайте на ніч вікна, щоб в кімнаті не було свіжого повітря. Обмежте свою сексуальну активність спальнею.

Одного разу вранці ви виявите приколотую до подушці записку, повідомляє, що відтепер ви вільні.

Жінка Стрілець впевнена, що всі бурі та шторми в любовному зв’язку можна подолати, якщо тільки цього дуже сильно хотіти. Тому він дає партнеру шанси за шансами. Однак у всього є своя межа – і у стрельцовского терпіння теж. Як розлучаються Стрільці? Досить спокійно, причому після розриву вони часто залишаються зі своїми колишніми партнерами у дружніх стосунках, завжди допоможуть і підтримають.

Якщо кинути Стрільця…

Кинутий Стрілець йде гордо і з почуттям власної гідності. У людей цієї породи не прийнято просити чи молити про продовження відносин. Вони вірять, що немає такого зла, з якого б не вийшло щось хороше. Стрілець після розставання знає, що все ще попереду, з ентузіазмом кидається у вир знайомств і швидко вступає в такі відносини.

Шлях до серця цього благородного і навіженого знака лежить через спорт, шлунок і романтику. Якщо прибрати хоча б одного з цих трьох китів, любов Стрільця швидко піде на спад. Виявивши, що його партнер – ординарний людина, що віддає перевагу вечір біля телевізора, Стрілець дівчина швидко відшукає черговий ідеал.

Часом краще починати з спроби перевести її на суперполезную вегетаріанську дієту, поєднавши її з вимогами перевіряти уроки у дітей, а у вихідні відправитися з візитом до своїх родичів. Коли ж вона збунтується і пропаде на кілька днів, зустріньте її докорами, порожнім холодильником і пропозицією негайно приступити до виконання домашніх обов’язків. Такого жоден Стрілець не перенесе.


Залишити відгук