Сумісність Жінка Овен Чоловік Риби в Любові

Кілька чоловік Риба і жінка Овен чекають дуже непрості відносини. Життя перевірить їх на міцність і міцність почуттів ні один раз, їм, тому знадобиться багато терпіння та витривалості. Якщо вони будуть підтримувати один одного у сімейному житті, то тоді зможуть подолати всі перешкоди долі. Їх відносини незрозумілі оточуючим, а постійна увага йде лише на шкоду партнерам, примушуючи їх постійно перебувати в коливаннях, ворожнечі, неясностях. Але пара вперто тримає оборону, їх союз буде довгим особливо на тлі додаткових стимулів. Сім’ю можуть утримувати діти, спільний бізнес або творчий дует.

Правильно вважати, що чоловік Риба у цьому шлюбі дещо слабше своєї обраниці жінки Овна. Він істинний «підкаблучник», але в хорошому сенсі. Він знає, як обійти гострі кути у відносинах, пом’якшити і задобрити вперту жінку Овна. Чоловік Риба джентльмен, акуратний, ввічливий, надзвичайно ввічливий навіть з людьми, які йому вкрай неприємні. Він небагатослівний, делікатний, його важко вивести з рівноваги. Але якщо це вдасться, то гнів і агресія можуть шокувати від його відчайдушних вчинків. У любові він не виявляє особливої активності, всі поштовхи до розвитку і змін повинні виходити від енергійної жінки Овна.

Жінка Овен товариська, весела, смілива натура. Прекрасно себе почуває в галасливій компанії або при великій аудиторії. Любить демонструвати себе, кокетувати, фліртувати. Легко сходиться в спілкуванні з незнайомими людьми, відверта у своїх висловлюваннях. Проблеми в парі можуть виникнути на тлі напористості жінки Овна і її бажання керувати своїм коханим, вимоги від нього моторності, енергійності, емоційності. Жінка Овен особа прямолінійна, її слова, немов указ, сприймаються ранимим чоловіком Рибою як виклик на агресію.

Причина проблем або, навпаки, їх накопичення полягає в тому, що чоловікові Рибі, властиво в розпал конфлікту спішно тікати, уникаючи розвороту подій. Між тим недомовленість тягне за собою напругу і холодність у відносинах. Здається тихонею чоловік Риба зовсім не такий вже і слабкий чоловік. У ньому є прихований потенціал емоцій, рішучості, витримки і величезного терпіння. Прояв цих якостей в життя вимагає тактовного напрямки, стимулювання і підбадьорювання до дій. Це конкретно стосується кар’єри, професійного зростання.

Гаряча і чуттєва жінка Овен постійно буде відчувати байдужість до себе від чоловіка Риби. Виною тому його сором’язливість, боязкість, не вміння бути запальним від природи, а не від байдужості. У відносинах жінка Овен знайде мудрість, розуміння всіх позитивних якостей свого обранця. Вона обов’язково оцінить його надійність, вірність, відповідальність, старанність. Створивши сім’ю пара пізнає, що таке сімейне щастя, спокій і опора. Шлюби між чоловіком Рибою і жінкою-Овном рідко розпадаються. Можливо обидва і дуже різні, але досить злагідні один з одним люди.

По сумісності жінки-Овна і чоловіка-Риб – по своїй суті вони абсолютно різні, погано розуміють один одного. Хоча, незважаючи на це, Овни сильно приваблюють Риб і їх пара може стати щасливою. І Овен і Риби – досить цілісні особистості, і кожна цікава по-своєму. У сімейний союз вони можуть принести все найкраще, що є в їхньому характері. Об’єднавшись, вони виконають свої бажання в тому, що стосується сім’ї, побуту і соціальних досягнень.

Звичайно, труднощі в цій парі неминучі. Так як «риб’яче серце, дуже м’яке і лагідне, вічно переповнений різними почуттями, не може пристосовуватися до вічно неспокійним Овнам з їх буйної запалом і пристрастю. Риби, як правило, більше живуть своїм внутрішнім життям, а Овни поглинені бурхливої трудової діяльністю. Зрештою, мимоволі доводиться прислухатися, поступатися і діяти по порад стародавніх мудреців, повчати, що поступливість і вміння пристосовуватися, не тільки зміцнюють здоров’я, але навіть і продовжують саму життя.

Пара жінка-Овен – чоловік-Риби може стати ідеальною, якщо обидва будуть зацікавлені в збереженні і поліпшенні сімейного союзу. Якщо обидва зрозуміють, що цей чоловік йому необхідний, вони зможуть знайти спільну мову і домовитися. Жінка-Овен з легкістю може взяти на себе спілкування з зовнішнім світом, вирішувати ті питання, які вимагають негайного вирішення, вміння бути сильною і напористою. Риби ж, будуть робити компліменти, дарувати квіти, вносити в повсякденне життя романтичні вечори.

Звичайно, з роками ця пара стає більше схожою на пару родичів, ніж коханців. Найкраще, що отримують в союзі один з одним Овен і Риби – вирішення своїх соціальних проблем. Якщо ж у них немає вибору, і кожен зацікавлений у цьому союзі, вони доб’ються багато чого. Можливо, Рибам потрібна допомога Овна в кар’єрі? Або Овна залучили фінансові можливості Риб? Або вони зійшлися на тому, що обидва хочуть багато дітей (або не хочуть дітей зовсім)? Що б це не було, вони чесно виконають договір і зуміють примножити те, що отримали від партнера.

Відмінностей у цій парі стільки, що між ними легко може зрости стіна, якщо обидва не постараються прийняти іншого таким, який він є. Причому, найбільше це варто зробити жінці-Овну. Якщо вже вона вирішила пов’язати своє життя з чоловіком-Рибою, то їй доведеться миритися з деякими рисами його характеру. Якщо Овну захочеться «виправити» Риб, яких вона вважає пасивними і мягкотелыми, то властивою їй прямотою вона здатна образити Риб своїми зауваженнями. Мало того, що чоловік-Риба замкнеться в собі, так він ще і видасть повний набір маніпуляцій, в яких Риби – великі майстри. Риби зовсім не бесхребетны і здатні захищати своє право жити пасивної життям. Овен дуже швидко заплутається в інтригах і недомовках, а самі Риби підуть так глибоко, що прірва між партнерами стане непереборною. Овен і Риби стануть чужими одне для одного і це вже можна вважати кінцем відносин.

Також, соціально активна жінка-Овен почне привчати свого «окуня» до всіх домашніх справах, та ще змусить займатися і дітьми. Мрії цього чоловіка можуть так і залишаться мріями, і все тільки через свого занадто м’якого і ніжного характеру, за своєю ледачою натури і безладдя. Вже через деякий період часу вони зовсім забувають про своїх колишніх ілюзорні права, про якийсь утопічний рівноправність. Вони починають пізнавати тільки свої обов’язки (нав’язані часто насильницьким чином), які і занурюються «по горло», щоб вижити, щоб не бути викинутими за борт в океан життя.

За гороскопів сумісності Овена-Риб, щоб сімейне життя було гармонійним, жінці-Овену, перш за все необхідно зрозуміти, що чоловіки-Риби не такі м’якотілі, як здаються. Крім того, у них є неймовірне вміння пристосовуватися, і в цьому їх величезна сила, а не слабкість. Також варто побачити інші позитивні риси свого чоловіка. Це – вірність, ніжність і доброта. Недоліки і переваги є у всіх, постарайтеся знайти ті риси характеру у своєму коханому, які викликають у вас захоплення, і сприймайте чоловіка-Риби як рівного.

Нехай він залишається таким, що не потрібно його переробляти, тим більше що це не вдасться. Чоловік-Риби вбере в себе все, пропустить через себе і знову випливе, а жінка-Овен боротьби вийде неабияк пом’ятому. Це стосується і негативних речей – наприклад, Риб найскладніше витягнути з алкоголізму, вони майже не піддаються «перевиховання» і здатні зламати життя тих, хто намагається їм допомогти. Тільки коли Овен залишить свої замашки вихователя, вона зможе насолоджуватися життям поруч з Рибами.


Залишити відгук