Сумісність Жінка Водолій Чоловік Риби в Любові

Союз між чоловіком Рибою і жінкою-Водолієм цікавий для обох, так як він служить предметом гордості і захоплення від володіння своїм партнером. Їх відносини можуть виникнути на тлі взаємного інтересу до талантам один одного, оскільки вони знаходять у творчості партнера ідеал і досконалість у своєму поданні. Любов утворюється вже як наслідок від ідеалізації партнера. Вони чудово відчувають один одного, зчитуючи хвилю настрої, розуміючи емоції обранця без слів.

Обидва люблять себе стверджувати, доводити свою значимість. В даному союзі обидва з лишком задовольнять своє марнославство, спільне поклоніння і повагу. Чоловік Риба невиправний фантазер. Він дивиться на реальність через призму власних ілюзорних уявлень. Найчастіше свою обраницю спочатку звеличуючи в розряд святих, отримує шок від якості, яких зовсім не очікував побачити. Він любить комфорт, затишок, але не хоче докладати зусиль для створення цього, вважаючи, що це обов’язок лише жінки. Чоловік Риба уникає відповідальності, покладаючи всі рішення і результат на партнерку. Риба з задоволенням, віддасть права керівництва жінці Водолію і буде далі спочивати на «дивані» вита в мріях.

Жінка Водолій дивиться на життя реально, хоча їй так само до душі яскраві уяви. Вона з легкістю відноситься до жіночих обов’язків, гостинна господиня, вміє створити домашній затишок і всіляко його підтримувати. Потребує чоловічому уваги, ніжності і турботи. Справи чоловіка для неї набагато важливіше і красномовніший, ніж романтика і його гарні слова і запевнення. Для стабільних та невимушених відносин необхідний практичний підхід. Для забезпечення комфортного існування потрібно матеріальна база, вирішення питання фінансових надходжень.

Необхідно надавати підтримку у всіх починаннях партнера. Обидва ці знаки не сприймають, коли їх критикують плани, навіть якщо вони провальні, все одно потрібен делікатний підхід до роз’яснення безперспективність задуманого. І останнє, не можна обмежувати свободу особистого простору кожного, влазити у душу без запрошення. Не варто налягати на відвертості, набагато краще тримати дистанцію, щоб завжди бути загадкою для свого обранця. У союзі обидва партнера повинні відчувати страждання від любові, вічні «скарги в жилетку», це рухає їх душу до творчих проривів. У такому стані вони можуть створювати дійсно геніальні і талановиті твори. При виконанні таких нехитрих правил шлюб буде довгим і щасливим.

По сумісності жінки-Водолія і Риби-чоловіки, щоб їх союз був гармонійним, обом подружжю доведеться витратити чимало зусиль. Жінка-Водолій і чоловік-Риби мають багато спільного. Вони по-дитячому щирі, мають захоплений погляд на навколишній світ, емоційні, у їх житті багато фантазій і мрій. Обидва ідеалісти, обидва не бажають вписуватися в повсякденну реальність з її дрібними турботами, радощами, зарплатами, прагненням до кар’єрного зростання, відпусткою за розкладом і творчістю за шаблоном. Здавалося б, вони знайшли один одного. Але, немає. Вони просто «не від світу сього», – вони з різних світів і навіть, незважаючи на спільність інтересів, їм складно зрозуміти один одного.

Чоловік-Риби пасивний, і таким своєю поведінкою викликає невдоволення у жінки-Водолія. Їй хочеться більш яскравою і активного життя. А чоловік-Риби занурений всередину себе і любить пофілософствувати. Щоб жінка-Водолій не занудьгувала поруч з таким партнером, йому хоча б зрідка, варто брати ініціативу у свої руки. Якщо пара Водолій-Риби будуть зайняті одним творчим проектом, вони можуть скласти хороший творчий союз, в якому обидва вміють тонко відчувати прекрасне.

В ідеальній парі жінки-Водолія і чоловіки-Риби, обоє дуже щасливі. Поряд з чоловіком-Риби жінка-Водолій нарешті знаходить того, про кого можна дбає і служити вищій ідеї. Жінка-Водолій стає справжньою музою для великого митця, поета, музиканта. А у чоловіка-Риби, в цьому шлюбі розквітають найкращі його якості – безкорисливість, духовність, творчий потенціал. Крім того, завдяки своїм контактам, жінка-Водолій допомагає своєму чоловікові стати відомим, і навіть знаменитим.

Сім’я в парі сумісності Водолій-Риби не виділяється з навколишніх своїм багатством. Навіть коли у сім’ю приходять великі гроші, вони витрачають їх на непрактичні речі і справи. Навіть чоловік-Риби любить розкіш і достаток, поруч з Водолієм упокорюється з їх відсутністю.

Жінка-Водолій в союзі з чоловіком-Риби отримує моральну підтримку людини, яка розуміє її. Він, один з небагатьох, який не вважає її поведінку екстравагантним дивацтвом, а бачить в ньому глибокий сенс, який не можуть побачити менш розвинені та менш тонко відчувають люди.

Найчастіше проблеми сумісності знаків Зодіаку Водолій і Риби виникають через різного темпераменту. Жінка-Водолій екстраверт, любить товариство, веселощі, спілкування. А чоловік-Риби – інтроверт – йому чужі галасливі вечірки і він усіма прагне уникати їх. Жінку-Водолія ображає така поведінка чоловіка-Риби, їй хочеться гуляти, брати участь в суспільній роботі, в тренінгах, ходити в гості і т. д. А чоловікові-Риби, у свою чергу, не подобається, що жінка-Водолій мало часу приділяє облаштуванню побуту і домашніх обов’язків.

А самий складний період у житті цієї пари – в молодості. Ні чоловік-Риби, ні жінка-Водолій не можуть надати один одному практичну підтримку. З роками, вони навчаються уникати ситуацій, в яких слабкі, але в молодому віці вони ще не знають межі своїх сил і частенько потрапляють у таке становище, що їм потрібна допомога. Жінка-Водолій підтримує свого чоловіка морально, схвалюючи його вчинки, а чоловік-Риби може підтримати своїм співчуттям і потіхою з допомогою ласкавих слів. Але, надати реальну допомогу один одному вони виявляються безсилі, хоча, в той же час очікують від чоловіка активної допомоги і не зумівши отримати її сильно ображаються. І тільки з плином часу вони можуть усвідомити сильні і слабкі сторони, як свої, так і свого чоловіка, і знижують очікування.

За гороскопом сумісності Водолія і Риби, щоб у сім’ї була гармонія, і чоловік-Риби не відчував себе покинутим і непотрібним, поки дружина зайнята громадськими справами, необхідно, щоб жінка-Водолій як можна частіше хвалила його, показувала і доводила свою любов. Риби дуже тонко реагує на слова, тим більше, якщо вони йдуть від серця. Коли він буде відчувати, що він важливіше всіх людей на світі, конфлікти перестануть мати місце у вашому житті. А щоб самій не ображатися на добровільну ізоляцію чоловіки-риби від суспільства, згадуйте про те, що чоловік – творець і йому потрібна тиша для внутрішнього розвитку.

Другу складність цієї пари можна подолати з терпінням і вмінням прощати недоліки і помилки своєму коханому. А щоб зменшити ризик попадання в неприємні ситуації, жінці-Водолію варто використовувати свій дар «ясновидіння», розвивати свою інтуїцію. А також варто зрозуміти, що на підтримку чоловіка або дружини розраховувати не варто і нема чого ображатися на людину за те, що він дати не може.


Залишити відгук