Сумісність Жінка Водолій Чоловік Близнюки в Любові

Багато хто вважає жінку — Водолій легковажною, вітряної особливою. Здатна на необдумані вчинки, про неї складається враження недалекоглядною і безтурботної дівчини. Коли їх погляд жінки — Водолій зустрінеться з чоловіком — Близнюк, любовних стосунків не уникнути. В ній він знайде розуміння, підтримку, душевної людини.

Адже в очах інших людей, він також не ідеальний, його вважають не обов’язковим та невиконавчим. Водолій схилу до розмов, вона як віддушина для Близнюка, їй відкриє душу і страхи. Вони готові йти по життю разом, підставляючи своє плече, під час життєвих негараздів. Разом вчаться на помилках, витягуючи уроки життя. Не зазнає жінка-Водолій хитрості, обману, щодо її. Цілком можливо, не пробачить зраду.

Жінка-Водолій люблять шокувати публіку. У відносинах Близнюк не любить «недомовленість» або напівправду, це може призвести до сказу. Жінка-Водолій може влаштовувати допит з пристрастю, коментувати, критикувати вчинки, Близнюка у свою чергу, це може налякати або забавляти, все залежить тільки від настрою. Тому, посперечатися, випустити пар так, а галасливі сварки виникають рідко.

В душі жінка-Водолій мрійниця, сентиментальна, плаксива, обидчива, ранима. Водолію притаманні безліч комплексів з приводу зовнішності, привабливості. Але свої слабкості старанно ховає під маскою байдужості, показуючи жодних проблем у неї немає.

Зустрівши чоловіка-Близнюка, в молодості, Водолій може розчаруватися в його непостійності і несерйозності. Незважаючи на все це, сумісність чоловіка — Близнюків і жінки — Водолія висока, і вони по праву вважаються однією з найбільш вдалих комбінацій.

Доля підготувала не просте життя жінці-Водолію. В її житті можуть бути романи з одруженими чоловіками, багаторазові шлюби, з чоловіками набагато старше себе. Проблеми можуть виникнути в інтимному житті Водолія і Близнюка. З-за власної невпевненості в плані близькості, обидва відчули хоч раз докір на свою адресу, будуть пам’ятати завжди. Навчившись звільнятися від страхів неспроможності, вони зможуть привести свої близькі стосунки до гармонії.

Вичерпавши любов один до одного, залишаються добрими друзями. Розлучення можна уникнути, лише не втративши інтерес до партнера. Навряд чи пару зможе утримати склався сімейний уклад, діти, матеріальні зобов’язання. Немає тяжіння, немає союзу. Хоча, завдяки сумісності знаків Зодіаку, вони нерідко знаходять спільні інтереси.

Можливо, після тридцятирічного кордону, або після невдалих шлюбів, зустрівшись, Водолій і Близнюки перестануть будувати ілюзорні плани з яскравою і безтурботним життям. Прийде статечність, втома від поневірянь, знайдуть спокій на плечі рідної людини. Ближче до літньому віку, пара буде поглинена спільними інтересами, будуть завжди разом, і з повагою і вдячністю кожен буде дивитися на свою половинку.

Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Близнюки-чоловіки дуже гармонійний. Обидва партнера належать до однієї Стихії – стихії Повітря. Тому їм легко зрозуміти один одного. Також вважається, що якщо доля зв’язала вас з людиною вашої стихії, то, значить, ви вже достатньо зрілі психологічно, відчуваєте себе цілком самодостатнім і не потребуєте, щоб хтось доповнював ваші слабкі сторони.

У шлюбному союзі жінки-Водолія і чоловіки-Близнюки завжди багато оригінальних ідей, задумів, планів. Дивлячись на цю пару, здається, що вони спеціально створені один для одного. Любов у них виникає найчастіше «з першого погляду». Обидва партнера люблять свободу і незалежність думок. Їх девіз: «Однакові права у всім».

Мінус цього союзу в тому, що він найчастіше незабезпечений, так як матеріальна сторона слабка як в одного, так і іншого. І жінці-Водолію, і чоловіка-Близнюка не потрібні ні титули, ні звання, ні влада. У пари Водолій-Близнюки не тільки відмінна сексуальна сумісність, але і вельми схожі погляди на життя, на сім’ю, а також в обох присутній гострий розум, любов до подорожей і допитливість.

Ідеальна пара жінки-Водолія і чоловіки-Близнюки відрізняється від неідеальної пари тим, що подружжя відпочивають разом. У звичайній парі жінки-Водолія і чоловіки-Близнюки подружжя найчастіше відпочивають по окремості. Чоловіка-Близнюка, як повітря, необхідна нова інформація, і він постійно шукає її. А Водолій має здатність знаходити незвичайне у звичайному, і її захоплення можуть перебувати і в межах її житла.

Тому, найголовніша ознака ідеальної пари – загальні інтереси, а їх не так мало, як може здатися на перший погляд. Подружжя можна зустріти на екскурсіях, в турпоходах, пішохідних прогулянках по нічному місту. Також вони із задоволенням відвідують різноманітні семінари та тренінги особистісного зростання.

В парі сумісності Водоліїв і Близнюків завжди повне взаєморозуміння і повагу один до одного. Чоловік-Близнюки ніколи не вкаже жінці-Водолію, що вона займається не своєю справою. В його особі, Жінка-Водолій знаходить самого кращого друга і самого розуміє рідної людини. У жінки-Водолія завжди маса прогресивних ідей, до яких чоловік-Близнюки ставиться з великим інтересом. Єдине, що в цій парі завжди не багато грошей, обидва партнери не вміють «накопичувати добро». Але, обидва не дуже засмучуються з-за цього.

Коли у жінки-Водолія і чоловіки-Близнюки з’являються діти, то вони їх виховують у дусі дружби з батьками. Для батьків важливо інтелектуальний розвиток дитини, тому багато уваги приділяється пошуку методик виховання.

Незважаючи на те, що у пари жінка-Водолій і чоловік-Близнюки дуже хороша сумісність, але це ще не гарантія того, що відносини будуть довгими і міцними. Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолій і Близнюки в тому, що чоловік-Близнюки не дорожить вірністю, відданістю. Йому не потрібна стабільність і сталість. Близнюки можуть легко розірвати навіть приносять радість відносини тільки з-за того, що замаячило на горизонті щось нове.

Жінка-Водолій може спокійно перенести якийсь флірт чоловіки-Близнюки, але якщо стосунки заходять далі флірту, вона терпіти не стане. Жінці-Водолію, на відміну від чоловіка-Близнюки потрібні міцні відносини. Вважається, що чоловік-Близнюки не готовий прожити все життя з однією і тією ж жінкою. Тому, коли чоловік-Близнюки зберігає вірність, то це повністю заслуга жінки.

За гороскопом сумісності Водоліїв і Близнюків, жінці-Водолію для того, щоб зберегти гармонію в родині варто пам’ятати про те, що чоловік-Близнюки любить флірт. Але, флірт для нього, не що інше, як інтелектуальна розминка. Сексуальні відносини і пригоди «на сторону» у більшості випадків не входять в його плани. Тому, щоб Близнюк змінив або зважився розірвати відносини з вами, необхідно щоб збіглося дві умови.

Перше, це гнітючі, напружені відносини в сім’ї. Чоловік-Близнята завжди йде не «до когось», а «від чогось». Якщо ви зможете зберігати хорошу атмосферу в домі, то чоловік-Близнюки просто по-розминається у флірті і обмежиться цим. Чоловіка-Близнюки дратує, коли жінка-Водолій проявляє завзятість і наполегливість, а також її схильність все ускладнювати. Чоловік-Близнюки сприймає як занудство, бажання жінки-Воодолея глибше розібратися в ситуації, знайти новий вихід, коли старий, не так уже й поганий і лежить на поверхні.

І друга умова, яка повинна співпасти, щоб чоловік-Близнюки пішов на зраду – це наявність поруч з ним жінки, яка проявляє до нього підвищений інтерес. Чоловік-Близнюки не шукає роману на стороні, але не відмовиться від нього, якщо йому це запропонують. Тому, вибираючи місця для відпочинку, уникайте тих компаній, де збираються самотні жінки. Самі вибирайте, до кого піти в гості, і краще, якщо це буде чоловічий колектив.


Залишити відгук