Венера в Тільце у Жінки

Перед вами одна з найбільш чуттєвих і ніжних жінок. Ці якості вона із задоволенням виявляє і в інтимній близькості. Якщо Венера в Тільце у жінки, то чоловік поруч з нею теж повинен бути лагідним, турботливим і щедрим на поцілунки. Якщо вона не отримає все це, то її почуття згаснуть, як старі вугілля від багаття. Їй подобаються чоловіки не напористі і агресивні, а спокійні і в міру пристрасні. Їх бажання в ліжку і в житті повинні збігатися, а не наштовхуватися на відчуження та холодність один одного. Кожну зв’язок з чоловіком ця жінка розглядає з особливим трепетом і обережністю. Вона все ретельно продумує, а не мчить на «червоне» світло пристрасті. Тому, квапити її або допитувати – не варто. Вона здатна розкритися тільки перед тим чоловіком, який дійсно торкне її до глибини душі.

Коли Венера в Тільце у жінки, то вона частково меркантильна. Принаймні, її легко зачарує його модний гардероб, дорогі годинники і сексуальний тембр голосу. Фінансова сторона життя свого супутника цікавить її нітрохи не менше, ніж його утворення та статус у суспільстві. Але, не варто забувати про акуратність і естетику. Цього вона теж надає велике значення. Їй хочеться обійняти неосяжне, в сенсі, щоб чоловік був темпераментний і романтичний. Рідкісне поєднання, але вона в нього вірить. Якщо його сексуальність буде присмачена розумом, добротою і чуйністю. Вона з тих жінок, які обожнюють «кава в ліжко», масаж спинки на ніч, а так само червоні троянди біля вхідних дверей. Серенади під вікном? Це так чарівно! Чоловік, який щиро полюбить цю жінку, повинен бути невтомним не в ліжку, а в звичайному спілкуванні з нею.

Для неї любов без сентиментів і романтизму – немислима. Хоча, якщо Венера в Тільце у жінки, то чоловікові, що в неї закохався, доведеться миритися з її натурою власниці. Вона страшенно ревнива і, не замислюючись вчепитися в волосся тієї, яка невинно посміхнеться, або підморгне її чоловікові. Тому, чоловікові не слід фліртувати на стороні, а так само навмисне викликати ревнощі зовні цієї милою і симпатичною жінки. Якщо чесно, то важко уявити чоловіка, який свідомо відмовився від любові цієї неймовірної жінки. Навіть, якщо відносини з нею будуть балансувати на межі, то все одно їх захочеться зберегти. Адже, таке щастя любити жінку, яка і вам віддається повністю, оточуючи майже неземною ніжністю і теплотою.

В цьому знаку Венера дуже сильна. Ця планета дарує своїм підопічним чутливість натури, пристрасність, вразливість, сприйнятливість і чуттєвість. У таких жінок сильно виражені два таланти – життєвий і творчий, крім того, вони дуже сильні духовно. Це практичні, розсудливі панянки, тверезі і логічні у своїх судженнях, в любові і справах вони виявляють наполегливість і завзятість і мають на все реалістичний погляд. Вони не обділені прекрасним смаком, дуже доброзичливі, доброзичливі, ввічливі і товариські. Терплячі і витримані, вони володіють сильним самоконтролем і самовладанням. Відрізняються своєю винятковою порядністю і чесністю. По-справжньому віддані друзям і близьким і здатні повністю віддати себе партнеру, до якого прив’язані тілом і душею.

Почуття жінки з Венерою в Тільце зароджуються повільно, але їх не назвеш легковажними. Її чекає успіх в любові і справах. У відносинах їм потрібно відчуття захищеності і безпеки, а обстановка в родині повинні бути спокійною і миролюбною. У їх будинку зазвичай затишно і тепло, а самі вони випромінюють материнську ніжність і душевну теплоту. Такі дівчата відрізняються величезною любов’ю до мистецтва, а особливо до музики, архітектури, вокальному мистецтву, танців. Обожнюють природу у всіх проявах. Власність і гроші вони отримують завдяки бізнесу. Венера в знаку Тельця допомагає своїм підопічним з усіх питань, пов’язаних з фінансами. Варто також зазначити, що матеріальне благополуччя і спадщина нерідко приходить через заміжжя. Це дуже приваблива і мила дівчина, яка вміє зачаровувати і слухати чоловіків, причому слухає вона саме так, як хотілося б кожному: повністю включаючись і не перебиваючи.

Венера в Тільце у жінки може сприяти прояву впертості: якщо щось їй не подобається, то вона зупиняється на цій деталі і не готова йти ні на які поступки. Це дуже жіночна дівчина, і від неї просто хвилями виходить спокійна теплота, умиротворення і фізично відчуває чарівність. У багатьох речах вона буває надто старомодна і не розуміє сучасних тенденцій. Все, що доводиться їй до вподоби, вона тут же хоче помацати, відчути на собі, понюхати, одним словом – володіти цим різними органами чуття. Дуже розумна, практична і пристрасна.

Така жінка може стати для свого чоловіка справжнім подарунком, адже вона дійсно розуміється у всіх цих «жіночих штучках», до того ж досить розумна, щоб ні в якому разі не тиснути на свого обранця. Природна грація і природність змушує навколишніх звертати увагу на цю особу: вона ніби показує себе, але дуже ненав’язливо, рухаючись при цьому з гідністю і легкістю. На жаль, всі ці принади здатна зіпсувати елементарна зацикленість на матеріальних сторонах життя, а тому їй слід уникати проявів впертості, скупості і зайвого практицизму.


Залишити відгук