Венера в Овні у Жінки

Ця жінка шукає чоловіка імпульсивного, пристрасного і сильного, як фізично, так і духовно. Її не приваблюють нудні і одноманітні відносини, тому що вона сама, наче блискавка серед сонячного дня. Якщо Венера в Овні у жінки, то вона досить енергійна і велелюбна. Чоловік, що знаходиться поряд з нею, повинен визнати її лідерство у відносинах. Зламати або збити з шляху таку жінку неможливо. Вона по-справжньому насолоджується своєю свободою і владою. Крім того, вона навіть у банальному суперечці повинна завжди бути правою. Сексуальні запити у неї теж вище середнього. Тому чоловікові не варто приховувати свого бажання, а вступати з нею в близькість не тільки вночі в спальні, але і навіть у людних місцях. Поруч з такою жінкою чоловік може назавжди забути про своєму багатому досвіді. Їй подобаються ігри в ліжку, «приправлені» агресією. Адже, у них є наполегливість. Хоча, іноді вона може бути м’якою і податливою. Але, це трапляється так рідко, що здається ілюзією.

Для такої жінки в пріоритеті чоловіки спортивної статури, активні і привабливі. Вона обожнює змагання, як у повсякденному житті, так і в ліжку. Тому, що гра в покер, кидання подушок в ліжку і навіть «перестрілка» очима для неї – цілком природне явище. Чим більше експериментів, тим краще проявляється Венера в Овні у жінки. Ця владолюбна і шалено пристрасна Пані обожнює небезпеку, особливо, якщо вона пов’язана з сексуальними втіхами. Вона з тих, кого збуджує інтимний зв’язок на задньому сидінні таксі в супермаркеті або на висоті 7000 кілометрів в літаку. Адже, це так неповторно. Ця жінка вимоглива і неповторна, але саме це п’янить чоловіка. Адже, разом зі своєю несамовитою пристрастю, вона здатна зберегти крихку натуру.

Якщо Венера в Овні у жінки, то вона більше живе емоціями і пристрастями, ніж розумом. Якщо в чоловіка є в гороскопі Місяць, а сам він належить до Повітряному знаку, то він буде постійно ревнувати цю жінку. Без пояснюваних причин чіплятися до неї і всіляко намагатися «заглушити» її нестримне бажання. Така жінка не любить півтонів у відносинах. Вона звикла отримувати від життя все або просто відмовиться від усього. Зате, якщо чоловік закохається в неї, то його почуття ніколи не згаснуть. Вони будуть палати гарячим і яскравим вогнем. Йому слід або підкоритися їй, або, навпаки, стати сильніше і сильніше, ніж вона.

Венера в Овні у жінки дає їй пристрасність, імпульсивність, підвищений інтерес до протилежної статі. Її енергії вистачить на все, за що б вона не взялася. Зовні це вкрай привабливі дівчата, які вміють подобатися чоловікам. Але їх надмірна палкість і емоційна нестійкість, часто доходить до агресивності, робить їх об’єктом сильного бажання, а не кандидатами в супутниці життя. Дівчата з Венерою в Овні дуже часто виходять заміж у ранньому віці, але шлюб цей недовговічний. Вона дуже погано розбирається в людях, йде на зближення лише за покликом плоті. Взаємна пристрасть швидко спалахує, але швидко перегорає, не залишаючи після себе нічого, крім розчарування. До того ж жінці з Венерою в Овні складно зберігати вірність своєму партнерові – надто вже вона для цього ненаситна і любить чоловічу увагу. Така її особливість вже точно не сприяє збереженню міцного шлюбу.

Разом з тим, це дуже цілеспрямовані жінки, які під що б то ні стало досягають поставлених цілей. І для цього будь-які шляхи виявляться вдалими, для неї немає ніяких заборон. Якщо Венера ближче до Тельцю, то така жінка більше піклується про своє моральне обличчя та духовному зростанні. В її житті можуть траплятися поразки, і вона дуже важко їх переживає. При цьому на поверхню виходять такі її негативні риси, як ледарство, нескромність, марнотратство, тяга до задоволень і розкоші, аморальність і аморальність. До позитивних якостей жінки з Венерою в Овні можна віднести здатність повністю віддавати себе коханим, творчість, пристрасну жагу до життя і діяльності, прагнення до ідеалу у всьому.

Якщо у вашій натальной карті Венера перебуває в знаку Овна, то це характеризує вас як привабливого, пристрасного, неспокійного, натхненного людини, що володіє швидким мисленням та безліччю ідей. Ви відкриті людям, але доброзичливою вас назвати складно, так як у вас сильна схильність пригнічувати людей. У вас є потяг до всього прекрасного, що ви цінуєте мистецтво або ж самі є представницею творчих професій. Вам слід звернути особливу увагу на розвиток здатності розуміти і приймати почуття і думки інших людей. Працюючи над собою, ви навчитеся пригнічувати свій егоцентризм, що істотно полегшить і прикрасить ваше життя.

Астрологи кажуть про те, що знак Овна є одним з самих невідповідних для проявів Венери. Миролюбність Венери стикається з ворожістю Овна, в результаті чого у особи виникає дисгармонія, різкість, агресивність, що для жінки особливо погано. Жінка з Венерою в Овні не відрізняється делікатністю і м’якістю: вона знесе всі стіни на своєму шляху, якщо вважатиме, що за ними лежить щось, що їй потрібно. Часом вона може бути дуже жорстокою до людей. Істинно венерианские принципи сприймаються їй, як слабкість. Типовою представницею жінки з Венерою в Овні є Мерлін Монро.

В той час, коли Венера проходить через сузір’я Овна, почуття цих жінок ще більше загострюються, вони дуже гостро і емоційно реагують на будь-які зауваження на свою адресу, у всьому намагаються знайти підступ, легко ображаються. Самі ж вони стають нетерпимими до людей: те, що в інший час залишилося б непоміченим, у цей період буде викликати бурю обурення і неприйняття. Їм складно усидіти на одному місці, тягне до змін і форсування подій. Але гарячність і імпульсивність не завжди призводять до гарних наслідків. Існує велика ймовірність того, що згодом доведеться довго розсьорбувати наслідки своїх необдуманих дій. Якщо трапиться так, що у жінки з Венерою в Овні в цей період почнеться роман, то він стане незабутнім, хоч і дуже швидкоплинним. Жінка палатиме від пристрасті, заражаючи цим почуттям і свого коханого. Їй не потрібні ніякі довгі залицяння та інша романтика – лише активні дії.

Якщо ви одружений на жінці з Венерою в Овні, то намагайтеся з усіх сил задовольняти її потреби і не втрачати її зацікавленість вами. В іншому випадку будьте готові до зрад з її боку – вона не може жити без пригод. Але, нагулявшись на стороні, вона, як правило, повертається в сім’ю, так як раптово спалахнула пристрасть виявляється лише сплеском гормонів, який швидко проходить. Незважаючи на всі її ексцентричні витівки, чарівність цієї жінки не знає меж, вона незмінно привертає до себе увагу: захоплені погляди чоловіків і заздрість суперниць. Надмірна пристрасність і чутливість цих дам не завжди добре позначається на ділових стосунках, роботі, громадській діяльності. Розсварився з колегами і керівництвом, вона може відразу кинути роботу, при цьому піти в магазин і витратити останні гроші на красиві дрібнички. Але при всьому цьому без шматка хліба не залишиться – хто-небудь із численних залицяльників обов’язково допоможе. Підвищена дратівливість, нервозність цих жінок може провокувати розвиток різних психосоматичних захворювань; шкірні захворювання, неврози та інше.

Підводячи підсумок і резюмуючи все вищесказане, можна порадити жінкам з Венерою в Овні встати на шлях самовдосконалення: звертати трохи менше уваги на свої потреби і трохи більше – на інших людей. Багато проблем у житті цих панянок зникнуть, як тільки у них з’являться діти. Тоді вона зможе направити всю свою бурхливу енергію в мирне русло, з часом стане більш урівноваженою і мудрою.


Залишити відгук