Венера в Раку у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Раку часто користуються популярністю у жінок, тому що вони відносяться до того рідкісного типу людей, які задовольняються простотою, відрізняються чуйністю і вправністю в домашніх справах. Їх вміння тонко відчувати емоції і турботи іншої людини миттєво зачаровує жінок. Однак у довготривалих стосунках вони можуть бути не такими цікавими партнерами, якими здаються спочатку, оскільки проектують на своїх партнерок архетипний образ жінки як матері, домогосподарки і кухарки, і якщо обраниця не вкладається в ці рамки, можуть виникати проблеми. Наскільки такі рамки прийнятні для його жінки, багато в чому залежить від її смаків і потреб.

Цей чоловік шукає в жінці такі якості, які нагадували б йому власну матір. Його жінка повинна бути сильною і надійною, здатної захистити його від власних емоцій і виконувати всі його забаганки. Вона повинна бути гарною господинею, любити дітей і всі домашні клопоти, поважати родичів і в першу чергу мати свого коханого. Вона повинна бути емоційно відкрита і вміти співпереживати, але таким чином, щоб це було зрозуміло без слів. Якщо вам сумно, то чарівно подіють очі, повні сліз. Голосний плач і ридання абсолютно неприпустимі. Важливо пам’ятати про всіх пам’ятних датах і влаштовувати спільні свята. Додатковий плюс у вашу користь – кулінарні здібності. Бажано навчитися готувати своє фірмове блюдо, яке допоможе вам знайти шлях до його серця.

Чоловіка з Венерою в Раку в жінці залучають пишні форми, особливо груди і живіт, тому слід подумати про оформлення цієї зони. Все, що підкреслює груди – жести, бюстгальтер puch-up, відкритий виріз сукні,- є для чоловіка сигналом до дії. Затишний м’який животик теж притягує погляди цього чоловіка. З цією метою потрібні пояси з важкими китицями, спущеними нижче талії, високі розрізи на сукню, пірсинг на пупку, танець живота. Не слід носити корсети, грації, вузьке, стягуюча білизна. Тут діє принцип – чим більше, тим краще. Сексуальний момент – спільне купання, плавання, сексуальний стимул – бризки, краплі води на шкірі, волога атмосфера душовою або ванної кімнати. Злизування з вашої шкіри меду, сиропу або шоколадного крему приведе його в невимовний захват.

Представники чоловічої статі, яким пощастило народитися в момент, коли Венера перебувала в Раку, проносять через все своє життя необхідність у тому, щоб їх любили. Вони ж у свою чергу готові на відповідні почуття до протилежної статі. Для Раків головне – любити і бути коханим протягом усього відміряної часу. У дитинстві хлопчики дуже сильно прив’язані до матері і постійно вимагають з її боку турботи і уваги. Незважаючи на те, що представники цього знака не афішують потреба в любові, вони цього пристрасно бажають і шукають свою другу половинку з особливим ентузіазмом.

Венера в Раку у чоловіка сприяє тому, що представники сильної статі стають сентиментальними і вельми чутливими по відношенню як до себе, так і до протилежної статі. По-справжньому щасливим навіть самий самодостатній чоловік зможе себе відчути тільки поруч з коханим і люблячим чоловіком. До того ж такі чоловіки відчувають нещирість, і їх не вийде обманювати в своїх почуттях. Вибираючи собі супутника життя, варто звернути на представників цього знака. Завдяки розташуванню небесних планет такі чоловіки в результаті вважаються найкращими семьянинами. Вони проносять вірність і любов до своєї другої половинки через все життя.

Такі чоловіки ніколи не будуть задивлятися на бік і там шукати пригоди. Їх найбільше тягне домашнє вогнище і затишна атмосфера здорового романтизму. Венера в будинках гороскопу впливає на поведінку людини протягом усього життя. До того ж у своїй більшості чоловік відчуває потребу в сімейному житті, але якщо запитати його прямо в очі про це, він ні за що не зізнається. Будьте впевнені, що такий чоловік ніколи не забуде день вашого народження або день першого побачення. Він завжди буде трепетно ставитися до пам’ятних дат і відзначати їх з вами, радуючи приємними сюрпризами у вигляді піднесення подарунків.

Можна сказати, що такий чоловік – справжній скарб для будь-якої представниці прекрасної статі. Не варто надавати такого вірного та люблячого людини, адже другого такого чоловіка буде знайти дуже важко. Тому, зустрівши на своєму життєвому шляху чоловіка, народженого під поєднанням знака зодіаку Раку і планети Венери, не відпускайте його.


Залишити відгук