Венера в Терезах

Венера надає Терезам впевненість у собі, особливості їх естетичними оцінками. У сприйнятті світу венерианские Ваги орієнтуються на своє сильне внутрішнє відчуття гармонії, яке пом’якшує видимі протиріччя, і це почуття гармонії транслюють навколишнього світу, завдяки чому користуються загальною любов’ю, хоча насправді внутрішньо досить холодні. Тільки при високому розвитку Венера в Терезах проявляється любов до конкретних людей, а за відсутності опрацювання вони сприймаються як різнобарвні фігурки в барвистій панорамі видимого світу венерианским Терезам світу.

При сильному ураженні дуже своєрідне бачення світу і естетика: занадто багато чого здається потворним (можливий естетичний снобізм), етика не узгоджена з соціумом, в результаті можливо озлоблення і крайня несправедливість в оцінках. При опрацюванні Венера в Терезах може вказувати на оригінального художника, дотепну критику, несподівані красиві вирішення проблем. Це положення Венери завжди орієнтує людину на своє естетичне почуття, що може обмежувати сприйняття (важко вивчати дисгармонійні фрагменти світу).

Людина сповнений прив’язаності до багатьом людям, але в той же час до кожного окремо. Рівновага з людьми досягається будь-якими засобами — лише б тріумфувало взаєморозуміння і гармонія. При негативному розвитку характеру розвивається надмірна чуттєвість. Є небезпека розпилення любовних переживань серед багатьох подобаються людей. Майже напевно така людина невірний ближнього, поверхневий і суетен. Тому він часто відчуває розчарування емоційного і інтимного плану. При гармонійному розвитку характеру прихильності стають настільки врівноваженими і нестрастными, що любов деколи обертається співчуттям і дружнім розумінням. Це дає людині сили для допомоги ближнім і дозволяє керувати почуттями інших у конфліктних і напружених ситуаціях. Завдяки своїй привабливій люб’язною натурі такі люди швидко і без особливих складнощів встановлюють контакти з іншими. Вони володіють прекрасним смаком, особливо щодо одягу і прикрас. Люблять музику і мають схильність до занять мистецтвами, що рано чи пізно приносить їм чималу популярність і прихильність оточуючих.

При гармонійному розвитку характеру вони проявляють неабияку відданість партнера, яка зовсім не напружується високою чуттєвістю і напругою сексуального потягу. Навіть при дуже сильної зацікавленості в іншому, така людина прагне дотримувати всі правила етикету. У той же час сам він дуже вразливий, з-за чого нерідко розчаровується в ближніх. Йому властивий дух лицарства і аристократизму, для нього життя — це свято. Він великий искусник у відносинах з людьми. Почуття не керують діяльністю, але є фоном для неї. Все емоційне життя спрямована до рівноваги і балансу. Людина витончений, привабливий і лояльний, здатний вміло створювати цілі комплекси стосунків, впливів і контактів. До людей ставлення добре, що викликає симпатію. В розвагах є схильність до вишуканості і витонченості. Гармонія і рівновага — найважливіші цінності таких людей. Часом вони манірні і кокетливі, що пов’язано з прагненням до художнього оформлення всього життя. Навіть в сексуальних відносинах присутній особливий естетизм. Можливо деякий піжонство, байдужість до інших і наплювацьке ставлення до своїм боргом. Те, що така людина не розуміє, різко і бурхливо заперечується ним.

Такий войовничий естет на сторожі гармонії і порядку. Дуже розвинене потяг до гармонійним, вишуканим, в чомусь відрізняються від інших партнерів. Це тип привабливого, привітного, витончено-ввічливого, красивого і доброзичливої людини. Успіх набувається ним у групах та при співпраці з партнерами. Можливе поліпшення соціального становища завдяки вдалому шлюбу. Прагнення до врівноваженості проявляється в особливому почутті форми, слова і композиції. При негативному розвитку характеру настирливе донжуанство часто призводить до розчарувань і втрат. Взагалі шлюб і соціальні контакти для такої людини мають величезне значення. Він товариський і любить догоджати іншим. У судженнях практичний, намагається дотримуватися високих стандартів поведінки в суспільстві. Любить розкіш, здатний до інтелектуального натхнення. Вміє смішити інших і займати їх своїми розповідями. Володіє загостреним слухом, а тому сварки і гуркіт можуть призводити навіть до фізичних захворювань. Не любить відчувати потребу в грошах, хоча віддає перевагу витрачати більше їх, ніж накопичувати. Дуже привабливий для протилежної статі, та й сам небайдужий до інтимного. У деякому роді — любить любити.

У конфлікти вступає рідко і неохоче з-за природного субтильності і беззахисність. Часто граціозний і моложав. Часом зайво поверхневий і офіціозний. Заради збереження гармонії відносин, готовий відмовитися від захисту власних переконань. Прихильності такої людини чисті і витончені. Характер велелюбний і живий. Віддає перевагу друзів і знайомих з філософським складом розуму і неодмінно з хорошим становищем у суспільстві. У одруження та партнерство зазвичай щасливий. Часто дружить з багатими людьми, займається колекціонуванням предметів мистецтва. Любить поезію і подорожі. У гармонійних стосунках з оточуючими і в щасливому шлюбі ця людина прямо-таки фізично потребує. Можливостей вступити в шлюб зазвичай хоч відбавляй. Від народження притаманний талант розуміти почуття інших, дуже високо цінує товариство і потребує тісних і гармонійних відносинах. Така людина вміє рахуватися з думкою інших і нерідко сам пропонує свої послуги, що забезпечує йому популярність.

Почуття справедливості і благородства в любові і соціальних відносинах добре розвинене. Ненавидить грубість і хамство, схильний дотримуватися строгих рамок етикету. Романтичний і ласкавий, прагне до духовного спілкування, одного лише сексу явно не вистачає. Свою позицію зазвичай стверджує не станом, а приятельскими зв’язками з впливовими особами. Завдяки спритності спілкування з людьми, без праці заробляє гроші. Прагнення уникнути конфліктних ситуацій часом призводить до того, що оточуючі сприймають його як нещирого і лукаву людину. Жага слідувати соціальним канонам і дотримуватися умовностей може створити враження, що така людина не має власних переконань. Життєво потребує щирої симпатії інших, більш за все хоче бути галантним і чарівним.

Для такого чоловіка дуже важливо, щоб жінка поряд з ним була окрасою його життя, саме тому зовнішність відіграє для них найважливішу роль. Також чоловік з таким становищем Венери не пропускає вихованих, дипломатичних і ввічливих жінок. Обертатися в суспільстві, бути в центрі подій для нього дуже важливо. Він звертає велику увагу на те, що говорять про нього і його обраниці інші люди. Такий чоловік дуже береже свою репутацію, боїться бути недооціненим. Чоловіки цього типу віддають перевагу самостійних і незалежних жінок, для них дуже важлива легкість у стосунках, а сувора визначеність з самого початку їм не близька.

Шлюб і гармонійні відносини з партнером для жінок з Венерою в Терезах мають велике значення. Також для них важлива краса, тому у виборі партнера вони часто можуть керуватися саме зовнішніми даними. Також їх може легко привернути людина, яка буде красиво і наполегливо залицятися, буде привабливий. Для них важливий комфорт, зручність, тому чоловіки, які здатні надати їм це, будуть для них більш привабливими. Жінки з Венерою в Вагах також обожнює мистецтво, вони регулярно відвідують театри, виставки, світські вечірки, де воліють спілкуватися і знайомитися.


Залишити відгук