Венера в Козерозі

Поверхнева проробка дає адміністратора від мистецтва, антрепренера, видавця і т. п., погано розбирається в естетичній суті, але добре відчуває кон’юнктуру (особливо якщо є аспект Меркурія до Козерога). Іноді Венера до такої міри орієнтує Козерога на мистецтво, що він сам намагається творити, але робить це по-козерожьи, послідовно, наполегливо, без фантазії, за жорсткими схемами. Тим не менш дуже ретельна багаторічна опрацювання може дати блискучого піаніста чи графіка (якщо є додаткові чинники, наприклад, аспект Меркурія або Сатурна).

Венеріанський Козеріг також схильний звертати велику увагу на соціальні моменти, особливо організацію різних кампаній на громадських засадах (доброчинності, боротьби за мир або позбавлення жінок виборчих прав тощо, в залежності від планет в Козерозі та їх аспектів). На високому рівні опрацювання Козеріг осягає гармонію того плану в тонкому світі, який він фактично реалізує, і тоді результати його роботи несуть відбиток вищої гармонії, чим би він не займався. Це положення Венери також покращує здібності Козерога до эмпатическому сприйняття.

Цей фактор характеризує стримані, честолюбні, розважливі і надійні почуття. При негативному розвитку характеру людина легко приносить в жертву всіх для забезпечення власної безпеки і збереження свого становища. Для нього характерна ревнощі, недовірливість, підозрілість, бажання підпорядкувати партнера або підкорятися самому. Таким людям нелегко прийняти рішення про вступ у шлюб, можлива велика різниця у віці і соціальне становище партнерів. Гармонійний розвиток характеру призводить до того, що людина відмовляється від емоційних амбіцій і легко приносить в жертву свої почуття заради емоційного благополуччя ближнього. Емоції глибокі й багаті, але виражаються не словами, а практичними діями на благо улюбленого. Характерно сталість переживань, високий самоконтроль і самовладання, вміння без праці приборкувати власні інстинкти. Проявляється схильність до взаємодії зі зрілими і досвідченими партнерами. Добре здійснює співробітництво з підлеглими і начальниками особами.

Партнер старшого віку сприймається як покровитель і опора. За улюбленого тримаються міцно і успішно борються проти розставання з ним. Почуття ніжні і помірковані, характер вірний і надійний. Союз зберігається за будь-яку ціну і після тяжких випробувань тільки упрочается. Досвід в любові цінується високо і дбайливо охороняється. Про свої любовні перемоги хвалитися не люблять. Нерідко приносять свої почуття в жертву, якщо необхідно досягти матеріального і соціального благополуччя партнера. Почуття часто ховаються в глибині душі і не демонструються оточуючим. Дуже сильна прихильність до дітей і турбота про продовження роду. Контроль над почуттями здійснюється легко і безболісно, самодисципліна праці не складає. Людина реагує на все чітко і послідовно, без зайвої потреби не залучаючи бурхливих емоцій в строго регламентовані взаємини з партнером. У чуттєвої життя цей чоловік вимогливий, але й відповідальний. Його спосіб життя чіткий і впорядкований, стиль строгий і розумний. Ймовірно наявність прекрасного почуття форми і структури. Саме це викликає довіру до нього з боку оточуючих і прихильність знайомих. У певному відношенні людина цілком сконцентрований на проблемі самовиховання і плекання любовних відносин.

Розум легко охолоджує почуття, якщо вони починають надавати надмірне вплив на відносини з партнером. Любовне і чуттєве розвиток здійснюється повільно, емоційно і інтимно людина дозріває лише в пізньому віці. Для нього характерно сталість, вірність і надійність. Присутнє прагнення до терплячим і досвідченим партнерам, що належать до спільного життя з граничним повагою, дбайливістю і серйозністю. Людина успішно вчиться всьому, що допомагає йому досягти міцної гармонії. Навіть розлучившись з коханою, він проявляє вірність у ставленні до нього і нерідко роками продовжує концентруватися на образі пішла з його життя людини. Іноді схильність до сприйняття принципів і установок настільки велика, що це призводить до страждань партнера і самомучительству. Розрахунок і турбота про майбутнє нерідко переважають над спонтанністю почуттів. Людина не здатна цілком віддатися любові, так як неухильно прагне до успіху в професії і заняття гідного місця в житті. Пристрасті сильні, але добре контролюються, із-за чого відзначається схильність до депресії і похмурого умонастроению. Можливі часті невдачі в любові, сімейне щастя у житті таких людей — велика рідкість.

У вираженні почуттів вони виявляють рідкісний консерватизм і схильні оцінювати свою емоційну поведінку з позицій предків і батьків. В інтимному зв’язку виявляють рідкісну відповідальність, твердість і наполегливість. Не завжди впевнені в самих собі і, бажаючи компенсувати це почуття неадекватності, прагнуть до високого соціального положення і накопичення матеріальних цінностей. Рішення про укладення шлюбу чи встановлення міцних партнерських відносин приймається обачливо і холодно — таким чином людина намагається захиститися від того, що в майбутньому він може бути залишено і кинуто. Таким людям нелегко виявляти живуть в глибинах їх душі ласкавість і ніжність. Вони горді і стримані у своїй поведінці. Іноді їх вважають снобами і сухарями. Правда, якщо вони поставили своєю метою досягнення прихильності ближнього, то домагаються його незважаючи ні на що. В глибині душі дуже чуттєві, хоча на зовнішньому рівні емоційність і сексуальність успішно придушуються. Романтичні стосунки розвиваються повільно, але послідовно.

У шлюбі дуже важлива відповідальність один за одного. Якщо комусь вдасться подолати стіну стриманості, то людина стає дуже відданим і вірним. Такі люди дуже стурбовані досягненням повноти довіри до них з боку коханих і проблемою отримання високих доходів, що спрямовуються на розвиток сім’ї. Любов завжди знаходиться у протиріччі з діловим життям, що необхідно відразу врахувати при встановленні відносин з людьми такого типу. Зазвичай вони люб’язні, честолюбні, дипломатичні і вкрай педантично ставляться до питань честі і гідності. Можливі часті сімейні негаразди з-за зовнішньої холодності і байдужості. Для надійності почуттів такі люди потребують в багатстві і високому життєвому рівні. Якщо вони погоджуються когось любити, то зв’язок цей незмінно повинна принести якусь практичну вигоду, до якої вони прагнуть підсвідомо. У компанії вони самовпевнені і стримані, вважають нижче своєї гідності відкрито виявляти свої почуття і симпатії.

Підкреслена неприступність пояснюється бажанням контролювати власну перевагу. Незважаючи на прекрасний зовнішній самоконтроль, наодинці такі люди демонструють справжнє чарівництво чуттєвості. Завдяки стриманості та культури поведінки вони подобаються багатьом, але тільки не в інтимному плані. Їх оточує такий собі ореол самотності, притягує багатьох атмосфера таємничості. Людина такого типу являє собою ідеал краси Давньої Еллади — мудрець і красень, висічений з холодного мармуру. Майже напевно партнер яких старше або молодше нашого героя. В обмін на його любов виявляється всебічна підтримка і робиться все для того, щоб улюблений відчував себе впевнено і надійно. Щодо партнера сильно розвинене почуття відповідальності, послідовно дотримуються правила чесної гри. Прекрасно розвинене почуття композиції, ритму і структури. Небезпеками є розвиток емоційної холодності, розважливості, переважання матеріальних інтересів і утруднення у вираженні стихійної симпатії.

Чоловіки з Венерою в Козерозі – серйозні партнери. Вони наполегливо доглядають і зазвичай залишаються вірні одному партнеру, з яким зав’язують тривалі серйозні стосунки. Єдиний мінус – вони не особливо вміють бути ніжними і романтичними, не будуть щодня визнаватися в любові і демонструвати пристрасні почуття. Але це не означає, що вони не вміють піклуватися. У жінок цінують серйозність, чесність, відповідальність і принциповість. Вони також цінують досвід, а це змушує їх нерідко шукати більш зрілих партнерів. Вислів «лебедина вірність» можна сміливо замінити на «козерожью вірність», так як чоловіки з Венерою в Козерозі часто створюють пару на все життя. Чоловіки з такою Венерою повинні як слід все обдумати, придивитися до жінки, звикнути до неї і зрозуміти її, а потім вже закохуються. Тому не варто очікувати від них швидких освідчень.

Жінки з Венерою в Козерозі також дуже серйозно ставляться до партнерства і часто залишаються вірними своєму обранцеві. Нерідко їх почуття настільки стабільні, що вони можуть залишатися вірними партнера, навіть коли він вже давно зник з їх горизонту. Ця прихильність часто може зіграти їм погану службу, так як далеко не всі чоловіки можуть оцінити надмірну нав’язливість і серйозність почуттів жінки. Часто такі жінки хочуть здаватися більш суворими і жорсткими, ніж насправді. Вони не люблять розкидатися почуттями і можуть тримати їх під контролем, при бажанні. Вони дуже вимогливі не тільки до партнера, але і до себе у відносинах. За проступок партнера карають емоційною холодністю і неувагою. У відносинах така жінка не любить демонструвати надмірну ласку та доброту. Її почуття здаються холодними, тому деколи буває складно зрозуміти, як саме вона ставиться до партнера і чи насправді його любить. Однак довіра з боку чоловіка для неї дуже важливо. Також у чоловіків вони цінують терпіння, адже не всі чоловіки здатні витримати її деяку холодність і відстороненість. Дуже часто ці жінки виглядають молодше своїх років.


Залишити відгук