Уран у Козерозі

Це покоління намагається виробити принципово нові форми організації колективів і виробництва, що прямо пов’язано з політичною організацією суспільства і проривами в духовному розвитку. При ураженні це загрожує захопленнями, до яких суспільство ще не готове і відповідними поворотними ударами. Це важке і небезпечне становище Урану, оскільки його опрацювання пов’язана з усвідомленням ролі тонкого світу взагалі і егрегора конкретного колективу зокрема при реалізації даного проекту, для чого потрібно досить високий рівень духовного розвитку, а інакше виникає инволютивное рух, тобто повернення до первинного хаосу.

У Козерога занадто довгі, серйозні та відповідальні кармічні програми, щоб в них можна було використовувати ідеї Урану без їх ретельного аналізу, осмислення та експериментальної перевірки в польових умовах. Якщо ідея виявляється конструктивною, вона може дати результати з далекого майбутнього, але Сатурн – господар Козерога – не схвалює таких поривів, вважаючи (разом з Лао-цзи), що на сходах, що ведуть у небо, не можна перестрибувати через сходинки, а в особливості при здійсненні проектів, що стосуються суспільства в цілому. В індивідуальній карті Уран в Козерозі може дати політичний авантюризм, непродумане ексцентричне керівництво і метання на життєвому шляху, при глибокому опрацюванні дотепна робота безпосередньо з егрегором.

При негативному розвитку характеру людина стає вкрай поспішним і метушливим, схильним до фанатизму і не до місця виявляє сліпе завзяття у вирішенні найбільш простих і зрозумілих питань. При позитивному розвитку характеру його розум освітлюється незвичайними життєвими цілями, він сповнюється дивовижних інтересів і дивним чином революціонізує свій побут. Така людина бореться за цінності не дуже зрозумілі оточуючим. Вершин він схильний досягати особливими способами, що призводять ближніх подив. Знову відкриваються сфери життєвих інтересів як би самі собою заповнюються його психічною енергією — і він непохитно і свободолюбиво ступає на шлях тотальної трансформації сталих до нього порядків. Людина проявляє завидну завзятість і наполегливість навіть у вирішенні найпростіших питань.

Він непохитний у діях і володіє рідкісним терпінням і стриманістю. Його відрізняє міцна витримка, нескінченна витривалість і сталий самовладання. Нерідко такі люди входять у суперечність з начальством і батьками, замінюючи одні авторитети іншими, як би сперечаючись з усім оточенням, вперто наполягаючи на власній правоті. Особливий успіх досяжний в бізнесі, на політичній арені, у промисловості, на державній службі. Старанність і старанність поєднуються з дивовижною винахідливістю, а працьовитість і серйозність пов’язані з безліччю творчих задатків і глибинних здібностей. Така людина володіє дивного образу внутрішнім неспокоєм, яке виникає, з одного боку, із-за необхідності долати на шляху безліч перешкод і перешкод, а з іншого боку, з глибинної тяги до радикального реформування і запровадження у повсякденне життя безлічі конкретних нововведень. Звідси і велика кількість змін як у кар’єрі, так і в особистому житті, нерідко доводиться змінювати місце проживання з-за того, що конфлікти з оточуючими як би витісняють людини з його власного будинку.

Це — інтуїтивно-грамотний реформатор політичного життя і державного ладу. Своїх цілей він досягає абсолютно незвичайним шляхом — примудряється вбудовувати нове у вже існуючі структури, в результаті радикально перетворюючи останні. Величезне честолюбство ґрунтується на інтуїтивному відчутті багатства наявних можливостей. Устремління людини до майбутнього завжди творчо і конструктивно, бо кожне нове переосмислення і перебудова він засновує на тщательнейшем вивченні старих надбань і дослідженні можливостей пристосування їх до завдань майбутнього. Це — цілеспрямований і нерідко потайний реформатор, добре знає свою справу, відокремлений і мало розмовляє через граничної концентрованості на здійсненні реальних справ. Йому потрібні не слова про зміни, але реальний переворот існуючого. Він не стільки винахідник, скільки центр концентрації реформаторських зусиль та координатор процесу реалізації оновлення. Він вміє «збирати каміння» і повідомляти процесів трансформації особливий рівномірний і ритмічний характер. Всі вже колишнє він розставить по своїм місцях і застосує найкращим способом в контексті нового. Він розвивається вперто і непохитно почасти тому, що бачить у цьому запорука виживання.

Навіть духовний розвиток такою людиною розглядається як гарантія стійкості його особистого існування. Зазвичай він домагається свого, чого б йому це не коштувало, поєднуючи винахідливість з терпінням, а інтуїтивність з ретельністю. Це — архітектор майбутнього, будівничий прийдешнього, що володіє нескінченним терпінням алхімік. Це — твердий стратег і непохитний реалізатор проектів, яким амбіції і твердолобие не тільки не заважають, але і допомагають на кожному кроці. Він без праці захоплює ключові позиції, набуває контроль над енергіями і зв’язками, навіть нехтуючи собою, вперто і наполегливо перетворює реальність. Будь-які зміни вводяться в життя такою людиною лише задля створення кращого майбутнього для всіх. Навіть напружено думаючи про завтрашній день, він ніколи не забуває того, що було вчора і конкретно орієнтується в тому, що потрібно зробити сьогодні. Це — безпрограшний керівник і фантастично послідовний менеджер. Він чудово розбирається в людях і здатний продовжувати старі традиції, але бачачи їх вже в абсолютно новому світлі. До всього він застосовує свій особливий науковий підхід і навіть самі захоплюючі зміни засновує на застосуванні звичних методів мислення і дії.

Для такої людини дуже важливо відшукання межі між необхідністю збереження кращого з наявного і нагальною потребою оновлення існуючого. Якщо пошуків цієї точки синтезу він не приділяє достатньої уваги, то з часом ризикує стати неврівноваженим і дратівливим. Багато його характеризують як незламного реформатора, не звертає увагу на думку оточення. Він старанний, серйозний, обдарований, наполегливий і дуже послідовний. Людина розсудлива, глибокий, проникливий, чудовим чином поєднує консерватизм з розумінням необхідності рішучих змін. В адмініструванні проявляє рідкісну честолюбство і надихає інших незалежність. Вміє приймати участь у ризикованих підприємствах так, що ніщо з наявного не ставить під удар.

Наділений рідкісним даром передчуття майбутнього, особливо у визначенні соціальних потреб і тенденцій організаційного та матеріального розвитку. До підлеглим та колегам відноситься неупереджено і об’єктивно оцінює їх переваги і недоліки. Прогрес їм розуміється як гармонійне поєднання нових ідей з досвідом попередніх поколінь. Влада такої людини зазвичай досить міцна і стійка, так як авторитетність розумно поєднується їм з твердим почуттям обов’язку і особистою відповідальністю. Якщо такий чоловік опинився в опозиції до влади, впоратися з ним дуже важко — і рано чи пізно він доб’ється свого і ціною власних зусиль увійде в керівну еліту. Ніяке кількість труднощів не лякає цього діяча, так як йому інтуїтивно відома правота його власної позиції і гарантія кінцевого успіху. Йому завжди вдається знайти нову сферу застосування не тільки відслужили свій вік речей, але і забутим політичних, технологічних і організаційних ідей.


Залишити відгук