Уран в Овні

Починаючи з Урану (в якійсь мірі навіть з Юпітера), планети впливають на такі обставини зовнішнього і внутрішнього життя, на які йому дуже складно впливати безпосередньо, швидше він може лише якось коректувати своє ставлення до цих обставин, внаслідок чого в майбутньому характер їх може змінитися (у більш тонку або грубу сторону). Вищі планети впливають на знаки тонке вплив. У середньої людини воно обов’язково виявиться, але у вигляді обставин як би незначних і випадкових, не надають вирішального впливу на його долю. З іншого боку, положення вищих планет в знаках істотно для долі великих колективів, і загальним для всіх людей, народжених у період, коли вища планета в певному знаку є певний схоже підсвідоме ставлення і сприйняття ідей і обставин, що мають відношення до цього положення Урану.

Наприклад, в даному випадку, тобто в аспекті Урана в Овні, все покоління в цілому схвально ставиться до всіляких новим, нехай і досить ексцентричним, енергетичних ідеям, будь то перетворення товариства або практичні наукові вишукування. Реально проводять ці революційні зміни, звичайно, ті, у кого Уран варто сильно (одного цього, зауважу, недостатньо), але вони користуються (інколи мовчазної і підсвідомої) підтримкою інших членів свого покоління з Ураном в Овні. Зрозуміло, що суперечать фактори в особистій карті легко забивають ці тонкі риси Урана в Овні, але тільки на поверхневому рівні усвідомлюваних думок і дій. І деяка ексцентричність, і вильоти в майбутнє щодо енергетичних ідей і потоків обов’язково будуть присутні, хоча б злегка замаскованому і соціально прийнятному вигляді. Слід зауважити, що основні дії вища планета виробляє не тоді, коли вона йде за знаком (що, втім, теж відчувається), а тоді, коли виростає покоління, народжене в цей час.

При негативному розвитку характеру людина проявляє зайву впертість і сліпе старанність, є пристрасним мрійником і затятим утопістом, таким собі дивним диваком придуркуваті, безглуздо растрачивающим безцінну енергію. Навіть у совершенствованиях життя на благо інших людей він проявляє дивну поспішність і схильний до насильства. При позитивному розвитку характеру всі здійснення проводяться стрімко, майже миттєво. Людина прагне до стихійного надання допомоги ближньому, надаючи її під впливом казна-звідки приходить глибинного імпульсу. Він прагне до переворотів у всьому, нове приходить несподівано швидко, діє стрімголов, любить використовувати всілякі технічні та електронні засоби. Його відрізняє тяга до відкриттів і винаходів, навмисне прагнення до реформ, невтомність і фанатичне відстоювання своїх ідей.

Активність і імпульсивність вкрай високі, энергетизм напружений і буйний. Людина відчуває гостру тягу до особистої свободи, незалежності і самостійності, постійно зайнятий поглибленням в ідеї революційного та прогресивного характеру. Його фантазія і уява надзвичайно багаті і яскраві, він швидкий на вигадку і надзвичайно спритний. Такий тип «прометея», нерозважливо пускающегося у всілякі зухвалі, сміливі й ризиковані авантюри, які нерідко заводять його в самі неприємні ситуації. Обожнює заколот, бунт, путч, прекрасно себе почуває в екстремальних революційних ситуаціях. Можлива часта зміна професії і безліч несподіваних втрат як психологічних, так і майнових. Така людина всіма силами прагне зруйнувати колишній спосіб життя, активно бореться проти догм і міщанського стилю мислення, взагалі радий посприяти разгромлению віджилого і несучасної. Особливо комфортно відчуває себе в тих ситуаціях, які сприймаються іншими як душевне потрясіння і повалення основ.

Осяяння такої людини яскраві й глобальні, він прагне докорінно змінити характер існуючих процесів, мало звертаючи уваги на деталі та дрібниці. Для нього характерна нестримна тяга до самопроявлениям і нехтування усталеними соціальними нормами. Нові поворотні ідеї вимагають невпинної стимуляції при впровадженні, і він сміливо вводить революційно нове в життя ціною імпульсивного старанності, втрачаючи інтерес до того, що його хвилювало ще вчора. Характерні часті вибухи емоцій, спалахи агресії і схильність до політичного фанатизму. Ці люди прагнуть ініціативно і самостійно мислити і діяти. Сама мрія про оновлення та ідеї перебудови світу надихають їх і вселяє ентузіазм. Вони не шкодують сил і часу на прокладання нових шляхів у всіх сферах життя. Головне, що турбує їх — реалізація програм вивільнення сил і пошук нових шляхів для соціальних реформ. Більше всього такі люди цінують свободу, незалежність, реалізацію незвичайного і невпинне оновлення в усьому. Вони володіють колосальною силою, що дозволяє їм руйнувати всілякі обмеження і в єдиному творчому пориві вводити в життя новизну.

Це піонери, піонери, революціонери, то і справа разражающиеся каскадом несподіваних ідей. У світлі спалахів їх вогненної ініціативи, заражає інших, люди і сміливо здійснюють подвиги, і внутрішньо перетворюються. Така людина абсолютно безкорисливий, сміливий до нерозсудливості і відважний до нестями. Він постійно перебуває в пошуках новизни. Відмова від минулого відбувається досить агресивно і грубо, при проведенні перетворень нерідко проявляються нестриманість і запальність. Такі люди бестактны і є недипломатичними у співпраці, вони погано орієнтуються у системі соціальних відносин. Їх улюблена приказка — «ліс рубають — цепки летять». Вони легко організовують всілякі вибухи під впливом внутрішнього імпульсу здійснюючи масу не надто розумних вчинків — і без докорів сумління «йдуть зі сцени», заражаючись новими ідеями. Такий тип індивідуаліста-ниспровергателя, звільняється від минулого з простого задоволення. Це дуже нетерплячий чоловік, він завжди і скрізь силою та натиском пробиває собі дорогу. Дуже самовпевнений і своеволен, втім володіє численними здібностями.

Дуже характерно закидання раніше розпочатих справ заради переключення на нові програми. У своїй тязі до змін можуть надаватися нав’язливими і недружніми, а з критиками — часто агресивними і гневливыми. Така людина спирається лише на свою власну етичну систему, він глибоко переконаний у власній правоті і прагне до абсолютної свободи вести себе так, як йому заманеться. У нього прекрасні рухові здібності і могутня нервова енергія. Якщо він зможе гармонійно використовувати цю позицію, то отримає масу виграшів, конструктивно спрямувавши всю свою винахідливість і новаторство на корисні справи. При відсутності самоконтролю стає запальною, нетактовним і насилуючим волю інших фанатиком. Такі люди зазвичай — безрозсудні борці з традиціями і колишніми формами життя, нерідко — богоборці. Жорсткий Характер, енергійний і нарочито волелюбний. Така людина всіма силами прагне знайти навколо себе застосування своїм модерністських поглядів.

Навіть самі відповідальні дії вчиняються під впливом імпульсів — рішуче і сміливо. Осяяння досягаються легко, при мінімальній концентрації розуму, винахідливість і оригінальність вражаючі, свідомість живе і діяльне. Такі люди люблять подорожувати і часто міняють місце проживання. У поведінці вони завжди радикальні, різання і грубуваті. У промові — імпульсивні, чим викликають чимало суперечок і відчуження з боку ближніх. У спілкуванні дуже дратівливі, вразливі, не помітивши того можуть образити ближнього. Найголовніше для такої людини — надання йому найширших можливостей вільних і самостійних дій. Для нього дуже небезпечна вибуховий імпульсивність і різке, часом безглузде заперечення минулого. Він хоче перетворити весь світ, при цьому не рахуючись з інтересами людей, які живуть поруч. Така людина обожнює пригоди і ризик, щастя та задоволення приходять до нього лише при постійному припливі нового досвіду. Йому необхідно вчитися співпраці та такту, дипломатизму і врівноваженості. Необхідно також контролювати власний індивідуалізм і серйозніше ставитися до інтересів ближніх.


Залишити відгук