Уран у Водолії

Уран акцентує увагу Водолія на тонкому світі. Він надає Йому нові сили і наповнює по вінця його глечик з живою водою. Це покоління відкриває принципово нові наукові ідеї, які можуть сильно змінити напрямок розвитку людства. При ураженні Уран у Водолії дає нищівні докази того, що старі ідеї застаріли, а колишні принципи об’єднання людей помилкові.

Зрілість останніх уранических Водоліїв припала на другу світову війну, де Водолій продемонстрував принцип космічного співробітництва і братерства людей нижчої октави, перед лицем смертельної небезпеки і нечуваних страждань. В результаті відбулися великі зрушення в суспільній підсвідомості, зокрема, ідея світової загарбницької війни більше не користується популярністю. Крім того, була підготовлена сексуальна революція, яка, хоча і закінчилася невдачею, кілька проявила роль сексу в людських відносинах.

В кінці 40-х років були відкриті ЕОМ і почалася промислова революція, дуже сильно що об’єднує розвинені країни, де вона відбувалася, залежність політики від економіки різко зросла, сильно зміцнилися національні та світової егрегор. У той же час Уран сильно відриває Водолія від практики, що особливо відчувається в індивідуальних гороскопів.

Опрацювання Уран дає крайню ексцентричність поглядів, фантастичні ідеї, що відносяться до самого віддаленого майбутнього і часто при найближчому розгляді досить одіозні: презирство до цього і затвердження нових форм спільності людей, до яких людство не готове, при відповідних аспектах це може бути фальшивий пророк, провісник нового на словах і талановитий шахрай по суті, спекулирующий на прагненні людей до прогресу. Розвинений Уран дає вміння заглянути далеко в майбутнє і поставити наріжні камені на шляху розвитку людства, а також побачити і вказати його безперспективні напрямки.

При негативному розвитку характеру людина стає справжнім бунтарем і послідовним порушником спокою, схильним до крайніх перевантажень і гострим перенапруження. Нерідко реформування здійснюється ним насильницьким шляхом, навіть керуючись ідеальними уявленнями, він не зупиняється перед застосуванням влади і роздільною здатністю сформованих підвалин «на корені». Тоді людинолюбство неприємно поєднується з норовистістю, в результаті — аферист і крикун. При позитивному розвитку особистості людина схильна до рішучого прориву до нового і виходу на якісно інші рівні існування, здійснюваному їм навіть із самих невигідних ситуацій. Він глибоко стурбований роздумами про реформи, переповнений новаціями і відкриттями, йому хочеться змінити все навколо і бажано відразу.

Така людина володіє фантастичним організаторським талантом, він вміло і вправно співпрацює з будь-якими людьми і постійно зайнятий вдосконаленням суспільного і професійного життя. Він вкрай експансивний у всіх сферах життя, його характеризує невситима жага до всього таємного і невідомому, до всього прогресивного і неисследованному. Його інтереси настільки напружені, що він без праці входить у будь-коло відносин і миттєво орієнтується в притаманних йому тенденції та особливості. Це вірний і відданий друг, безкорисливий спонсор і доброзичливий меценат, завжди пов’язаний з масою однодумців і жертовно здійснює високу місію трансформації суспільства на краще. Він ініціативний і заповзятливий, володіє даром керівника і командира, інтуїтивно передбачає майбутнє у всьому його обсязі, що робить його напрочуд вдалим у всіх починаннях. Поєднання працьовитості та здатності до співпраці дарує йому сильний дух і витончений розум, він знаходить щастя і благополуччя завдяки редкостному вільнодумству і сильній тязі до особистої свободи та незалежності.

Обожнює всілякі секрети і таємниці, любить наукові та езотеричні дослідження, тяжіє до публічним виступам і педагогічної діяльності. Зазвичай такі люди дуже популярні серед оточуючих і користуються любов’ю однодумців. Інтелект явно переважає над почуттями, безліч друзів і велика кількість зв’язків допомагають успішно вирішувати як завгодно складні проблеми. Людина без праці розтрощує норми та авторитети, як би скасовуючи їх викладом принципово нових підходів і свіжих ідей. Він здатний не тільки руйнувати старе, але і при підтримці групи втілювати нове в життя,особливо вмів він в організації колективних досліджень і діяльності соціальних груп. Йому властива спрямованість у майбутнє, широкий спектр здібностей, чудове почуття перспективи і стійкий інтерес до вищих досягнень людської думки і культури. Розум одночасно гострий і разнонаправлен. Людина вловлює приховані зв’язки явищ і серцем відчуває спорідненість академічних та езотеричних дисциплін.

Він прекрасний як провісник, нерідко відчуває тиск екстатичних станів. Його улюблені слова — братство, співробітництво і оновлення. У спілкуванні він непередбачуваний, у праці винахідливий, в дослідженнях — геніальний. Сильна воля поєднується з незалежністю розуму і самостійністю рішень. Це людина, яка відкрито виступає за бунт проти умовностей і чесно бореться проти будь-яких обмежень і перешкод до спілкування між людьми. Це — провісник повної свободи, переконаний анархіст, який заперечує право кого б то не було підкоряти собі волю інших. Це сильний, наполегливий і різнобічно обдарована людина, переживає найглибшу потребу в участі у змінах на благо людства. Це яскрава і тверда ексцентрична особистість, завжди відкрита до нових ідей і вміє відійти від намічених шляхів, якщо того вимагає логіка розвитку ситуацій.

Часто такі люди вважаються іншими непрактичними і надмірно запальними. Але все це — лише на поверхні. На ділі ж вони — просто надзвичайно живі, рухливі і не в змозі ні на хвилину затримуватися на отжившем після того, як їм вдалося провести наступний крок еволюції. Вони володіють чудовою пам’яттю і здатні до нетривіальним дій і підходів. Щастя такі підприємливі люди знаходять лише у спільній роботі. Вони активно цікавляться політикою, нерідко виявляються прекрасними ораторами, вони комунікабельні, довірливі та щирі. Їх відрізняє відмінна дотепність і спритність у відшукуванні аргументів. Вони тямущі і сприйнятливі. Вдача їх приємний, гуманний, завжди свіжий і незвичайний. Навіть при достатку дисгармоній і труднощів у стосунках з окремими людьми, все ж більшістю вони сприймаються як чесні добряки і старанні винахідливі трудівники.

Вони здатні проводити колосальні масиви духовної енергії в життя і інтуїтивно вловлювати найглибші приховані зв’язки між окремими фрагментами реальності. Вони не терплять втручання інших у свої справи і прагнуть лише до одного — до неупередженому дослідженню істини в процесі практичних пошуків нових, більш досконалих форм життя. Вони легко відкидають ідеї і методи вчорашнього дня, якщо ті недоказово наукові, або суперечать реальним фактам. Вищий критерій істинності для них — практична перевірка. Такі люди завжди прагнуть працювати в групах і організаціях, що нерідко виявляється для них справою непростим, так як вони відразу відкидають будь-які нагадування про необхідність дисципліни і не схильні дотримуватися зарекомендували себе методів роботи.


Залишити відгук