Сонце в Тельці — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Тельці – ви справжній “бичок”: впертий, твердо йде своєю дорогою, наполегливий і норовливий. На вас абсолютно неможливо вплинути, Ваші інтереси завжди для Вас важливіше всього. Ви практик, хороший виконавець, але часом Вам потрібен хороший поштовх, щоб ви стали діяти. Ви навряд чи читаєте цей гороскоп, так як дуже материалистичны і не вірите в астрологію та інші окультні науки. У Вас є чіткі матеріальні цінності і земні життєві підвалини. Ви вірите, що можна помацати і з чого можна витягти для себе реальну вигоду.

Впертість, яке робило вас дуже важкою дитиною, перетворюється на твердість і розумність у міру дорослішання вашого, і це дає вам таку владу над людьми у вашому оточенні, якій неможливо опиратися. Ви охоче берете на себе відповідальність, а ваші плечі досить широкі і здатні перенести майже будь-який вантаж.

Ви тонко розбираєтеся в багатьох речах: в бізнесі, в мистецтві, в людях — і твердо знаєте, чого стоїте і на що здатні, ця впевненість справляє сильне враження на інших людей. Спочатку це бентежить тих, хто стоїть вище вас по положенню, а коли ви самі облекаетесь владними повноваженнями, це вражає і ваших підлеглих. Ви знаєте, як потрібно виконувати розпорядження, але тільки завдяки вашій глибоке переконання, що перш ніж стати людиною, який наказує, треба спершу побути людиною виконує накази.

Вашу повагу до влади засноване на намір самому стати цією владою. Таким чином, з вас вийшов би гарний підлеглий, якби не той факт, що, якщо бос не буде насторожі, ви, врешті-решт, займете його місце. Про вас можна сказати, що ви беспринципны і безсовісні, ви можете бути відданим, але не будете продовжувати підтримувати відносини, які стають на заваді вашому просуванню вгору. Ви гарячий, пристрасний і дуже владний коханець.

Коли зачеплена ваша гордість або почуття, ви здатні по-дитячому злитися, пручатися і обурюватися, хоча в питаннях, що не стосуються вас особисто, ви можете бути терплячі, спокійні і розумні з майже макіавеллівського відстороненістю. Ви ведете спори з дипломатичністю, повної іронії, яка забавляє ваших опонентів, але тільки до тих пір, поки не виявляється, що в кінці кінців вам вдалося домогтися свого, а ви здатні терпляче і довго чекати, поки не отримаєте бажаного. Таким чином, цілком імовірно, що завдяки терпінню, поглиненості земними інтересами і великої енергії ви досягнете успіху в будь-якій обраній вами сфері діяльності.

Не тримайте зла на людей — воно з’їсть вас зсередини. Зневажайте ваших ворогів, але не ненавидьте їх і не придумуйте способи звести з ними рахунки. Розвивайте великодушність, об’єктивність і неупереджену логіку, і тоді не залишиться висот, яких ви не змогли б взяти.


Залишити відгук