Сонце в Тельці — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Леві – ви людина горда і норовлива, в образу себе і своїх близьких не дасте, бажаєте щоб світ крутився навколо Вас. Цілеспрямованість і завзятість – Ваші найкращі якості. До гірших можна віднести схильність до надмірностей і незнання заходи (Вам хочеться всього і побільше). Емоції можуть зашкалювати і ніхто не зможе вас зупинити. Ви володієте сильним характером і повинні навчитися застосовувати в житті тільки свої найкращі якості.

У вас немає жодної невиразною риси! Сильна воля, чіткі думки і постійна готовність висловити людям, що вони являють собою насправді, — ці якості роблять вас прямим, чесним і безстрашною людиною, Ви ставитеся з легким відтінком зневаги і неповаги до тих людей, які з якихось причин вам не подобаються. Ваші антипатії не обов’язково засновані на абстрактних або логічних висновках, але є результатом інстинктивного почуття, яке рідко змінюється — якщо ви не любите цих людей, то ви їх не любите і все. З іншого боку, ви можете бути вірним другом і продовжуєте підтримувати відносини при всіх обставинах, якщо, звичайно, вважаєте, що ці люди взагалі чогось варті.

У вас прекрасний розум, придатний як до творчості, так і до керівної діяльності. Якщо ви займаєтеся творчістю, то досягнете успіху в сферах, пов’язаних з побудовою конструкцій або математикою, таких, як скульптура, музика чи архітектура. Ви — сильний керівник, і хоча ви не орієнтовані на матеріальний успіх, ваш магнетизм, рішучість і прямота допоможуть досягти успіху в бізнесі, якщо ви захочете цього. Ваше справжнє покликання — працювати не заради грошей, а для людей; тобто ви зможете знайти себе на керівній роботі у військовій або соціальній сфері. Ви схильні до домінування в будь-якій групі людей і над будь-якою людиною, з яким входите в контакт, і, так як ви не відрізняєтеся тактом, вас можуть невзлюбить. Ви розумієте людей, але абсолютно не зацікавлені в тому, щоб вони розуміли вас; є у вас щось горде, самотнє й відсторонене, що тримає людей на відстані, навіть коли ви хочете зблизитися з ними.

Ви гарячий і відданий коханий, тип кілька абстрактного романтика-ідеаліста, певно, буваєте розчаровані недоліками людей менш ідеалістичного складу і йдіть до себе, щоб спокійно споглядати свої достоїнства. Люди не відчувають до вас емоційного тяжіння, хоча вони поважають, захоплюються і відчувають до вас симпатію, і, якщо вам вдається пом’якшити деяку церемонність в підході до людей і розслабитися, ви можете бути надзвичайно популярні. Але зазвичай вам важко перебудуватися, і ви справляєте враження гордія, навіть коли не хочете цього. Незважаючи на все це у вас, ймовірно, буде широке коло люблячих друзів; ви можете міцно прив’язати їх до себе, якщо будете висловлювати свої емоції з тією ж силою, з якою ви висловлюєте свої думки.


Залишити відгук