Сонце в Терезах Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Стрільці – ви людина емоційна і періодами дуже запальний. Любите вчити і повчати. Якщо щось не по-вашому – зліться і упираєтеся. Ви будуєте свої ідеали і прагнете до них, не слухаючи людей, які поруч з вами. Вам важливо реалізувати свою особливу місію, адже ви себе вважаєте виділеним людиною, якого повинні слухатися. Іноді здатні вбити людину правдою, чекаєте його реакції, спостерігаєте. Ви в цілому виступаєте за справедливість у суспільстві і можете бути хорошим агітатором.

Ви незвичайний чоловік, ідеаліст, схильний жити в світі своїх філософських уявлень. Реальне життя дещо лякає вас і збиває з пантелику. Ви гостро відчуваєте несправедливість, нерівність, жорстокість і холодність, так як ви добросердечны і привітні і найбільше бажаєте, щоб усі люди жили в мирі та злагоді.

Ви дуже громадський людина, прагнете допомагати іншим і щиро дивуєтеся, чому люди не поспішають допомагати вам. Ви прагнете поліпшити життя не тільки інших людей, але і свою власну, але часто втрачаєте сприятливі можливості, так як погано розбираєтеся в реальному житті і вам важко просунутися в кар’єрі.

Ви чуйні, вірні, щирі (іноді надмірно), експансивні, і люди люблять вас за ці якості, ви знаєте свої переваги і пишаєтеся ними. Найбільшого успіху ви досягнете в діяльності, спрямованій на благо суспільства — в медицині, релігії, юриспруденції, а також у музиці, живопису або поезії, де ваші ідеалістичні погляди отримають реальне втілення.

Місячні Стрільці дуже піднесені для того, щоб займатися бізнесом, і взагалі не станете працювати там, де для успіху необхідні такі якості, як спритність і жорсткість. І ви не станете робити те, що вам не подобається, ні за які гроші. Ви любите гарні речі, розкіш і приємне проведення часу, але не поступитесь заради цього своєю честю, тому вашим колегам ви можете здаватися дуже шляхетним.


Залишити відгук