Сонце в Терезах Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Раку – у вас обидва світила в чутливих водних знаках Зодіаку, це говорить про підвищеної емоційності, схильності багато драматизувати, залежно від настрою. Ви дуже психологічним людина, пристрасно любить і захищає свою сім’ю. Ви так прив’язується до своїх близьких (особливо до дружини/чоловіка), що вам легше страждати, ніж розірвати зв’язок у разі великих проблем у відносинах. Ви харчуєтеся” емоціями і не можете прожити без них ні дня. Добре, якщо це будуть позитивні емоції.

Ви приваблива особистість, володієте величезною впевненістю в собі і інтуїтивно розумієте навколишній світ і людей. Ви не схильні поступатися своїми інтересами заради людей; ви дуже хорошої думки про себе і вважаєте, що це люди повинні зробити перший крок, щоб завоювати вашу дружбу. Якщо цього не відбувається, то ви не турбуєтеся.

Якщо ви не будете контролювати себе, то ваша самодостатність може доходити навіть до самовдоволення. Ви дуже самовпевнені, здатні твердо відстоювати свої позиції у спорі, хоча для вас набагато важливіше домогтися перемоги, ніж втішатися тим, що в суперечці ви використовували доводи логіки. У вас виверткий розум, що в суперечці доводить до божевілля тих ваших опонентів, які мали дурість сподіватися, що вас можна перемогти за допомогою розумних доводів.

У вас сильно розвинена інтуїція, і ви завжди прислухаєтеся до її голосу. Ви надзвичайно емоційні, чутливі, вразливі і можете справити враження на представників протилежної статі. Ви прив’язуєте до себе своїх коханих і вимагаєте від них суворого підпорядкування. Що стосується любові, то почуття і особливо почуття ревнощів тут повністю домінують над розумом. Якщо вам здасться, що з вашими почуттями не вважаються, то охоплює вас при цьому неприязнь чи навіть ненависть може поглинути всі інші емоції і повністю витіснити любов. Ви схильні впадати в крайнощі і переходити від пристрасної любові до не менш жагучої ненависті.

Ви підозрілі і проникливі. Якщо успіх вашої справи перебуває під загрозою, ви здатні скористатися найменшим шансом і проникнути в особисте життя ваших противників, щоб зіграти на цьому в разі необхідності; і навпаки, будете зберігати повне мовчання щодо вашої власної особистому житті, і ніяких подробиць з вас і кліщами не витягнеш.


Залишити відгук