Сонце в Стрільці — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Терезах – ви доброзичливий і дипломатичний людина, що любить влаштовувати вдома “світські раути”. Ви вмієте зробити правильне враження про себе, дбаєте про власну репутацію, активні в соціумі і шанобливо ставитися до суспільних правил. Зовні ви виглядаєте більш щедро та великодушно, ніж є насправді. У вас однозначно є творчі здібності, частіше відвідуйте місця, наповнені мистецтвом і красою.

Ви надзвичайно активний чоловік, з великими ідеями, які слід було б наблизити до реальності. Вас варто лише підштовхнути, і ви здатні зробити необдуманий вчинок. Ви незалежні, активні, сміливі і вірите в свою удачу. Ви товариські і доброзичливі і любите компанії. Ви романтичні, з певною потребою в прихильності, симпатії і любові, з якою у вас, звичайно, немає проблем, так як ви користуєтеся великим успіхом у протилежної статі.

Ви від природи довірливі, і вам слід навчитися більш насторожено ставитися до людей. Як тільки ви навчитеся цьому, вас буде важко обдурити, так як в справу вступить ваша інтуїція, яка завжди буде попереджати вас про те, що поруч знаходиться шахрай, ошуканець чи любитель пожити на дурничку. Ви швидше вирішите віддати людині сто рублів, ніж бути обдуреним на копійку. Ви щедрі, і ваші друзі можуть користуватися цим, якщо ви не будете насторожі.

Ви дуже благородні і сповідуєте високі принципи, але ви не особливо честолюбні; ви любите комфорт і забезпеченість, але багатство чи влада вас не хвилюють. Ви настільки рухливі, що здатні відчувати себе комфортно в умовах, в яких Інші люди не змогли б жити: для вас будинок — це місце, де ви можете повісити свого капелюха, тобто ви відчуваєте себе як вдома скрізь. З роками, коли приходить потреба в стабільності, вам захочеться мати власний будинок, особливо коли вступите в шлюб (а ви напевно отримаєте сім’єю), і зазвичай ваше бажання збувається.

У любовних стосунках ви ведете себе трохи відчужено, хоча в певному сенсі схильні ідеалізувати свого партнера. Однак дуже скоро вам починає здаватися, що вас неправильно розуміють, і ви прагнете піти. Ваш чоловік, швидше за все, буде виступати в ролі противаги вашої рухливості і заохочувати вас до більш спокійного життя, і вам це може зовсім не сподобатися, ви навіть можете висловлювати легке невдоволення, але не більше того. Ви вмієте з усього витягти користь, і з вашим філософським ставленням до життя вам не вдається відчувати глибоких хвилювань або тяжких образ.


Залишити відгук