Сонце в Стрільці — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Леві – ви дуже активна і творча людина. Любіть життя, дуже енергійні і самовпевнені. У любові романтичні, прагнете до створеним в уяві ідеалам, самовпевнені і рвучкі. Якщо ви щось робите, то намагаєтеся зробити це краще за всіх, у вас стільки енергії, що вистачить на здійснення всіх планів і мрій. Ви можете займатися бізнесом і домогтися багато чого.

Честь — це ваш ідол; усі ваші прагнення підпорядковані вашим уявленням про неї. Завдяки своїй енергії, цілеспрямованості і чесності ви, ймовірно, досягнете хорошого положення в суспільстві і завоюєте загальне захоплення і повагу. Ви ставитесь до життя дуже серйозно і твердо мають намір взяти від неї все, що можливо. Ви справедливі, але милосердні і, розвиваючи свої здібності в потрібному вам напрямку, швидко зробите добру кар’єру.

Ви володієте і моральної і фізичної сміливістю; ви сам собі господар і господар своєї долі. Вас не лякають ніякі перешкоди, якщо ви впевнені, що правда на вашому боці. Ви будете захищати її скрізь і всюди, і ніхто не наважиться запропонувати вам хабар. Ви філософ, володієте творчим розумом, широкими поглядами і багатою уявою, так що будь-який план, якщо ви чітко і у всіх деталях представите його в своїй уяві, дуже скоро втілюється в реальність.

Ваші енергії: емоційна, і ментальна, починають працювати в унісон, щоб перетворити у фізичну реальність те, що вже існує у вашій уяві. Таке творча уява, здатне створювати чіткі образи, є дуже цінним якістю, так як ви володієте достатньою сміливістю, щоб ваші плани були бадьорими, і достатньої моральної, інтелектуальної й фізичної силою, щоб втілити їх у реальність.

У любові ви пристрасні і вірні; за своєю значимістю вашої ієрархії духовних цінностей любов поступається лише честі. Ви ніколи не порушуєте своїх зобов’язань. Всі ці якості, природно, сприяють досягненню успіху в житті, який майже ні в кого не викликає заздрості, оскільки всі розуміють, що він спирається на твердий фундамент особистих зусиль і чесності.

Ви стаєте значущою особистістю, до якого б соціального прошарку ви не належали, а здорове почуття власної гідності дозволяє вам ставити перед собою високі цілі, постійно розширювати сферу свого впливу і домагатися успіху.


Залишити відгук