Сонце в Рибах — Місяць у Стрільці

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Стрільці – ви дуже активна, непосидюча і цілеспрямована особистість. Широко і багатогранно дивіться на світ, любите вивчати чужі (закордонні) філософії і релігії. Шукайте в них щось для себе, решту дофантазируете самі. У вас різнобічні інтереси, любите вчити і повчати, особливо близьких родичів. Але все це відбувається люблячи і від усього серця, без надоедства і нав’язливості. З Вами весело, цікаво, захоплююче жити. Ви не чіпляєтеся в дрібницях, дивіться на життя по-філософськи, з висоти своїх роздумів. В якихось конкретних речах вам складно зосередитися, щось прорахувати і чітко розкласти по поличках. У конкретиці ви не сильні, тому професії, пов’язані з точними розрахунками не рекомендую розглядати.

Ви — прогресивний мислитель, що стоїть в авангарді передової думки вашого часу або навіть випереджає його. Завдяки передбаченню, проникливості і вмінню яскраво висловити свої думки ви можете надавати великий вплив на своє оточення. У наукових або соціальних питаннях ви мислите широкими категоріями. Абстрактне мислення так природно для вас, що якщо ви не отримаєте належної освіти, то ризикуєте стати просто непрактичним фантазером, неспроможним справитися з людьми, нездатним розгледіти дерева за лісом, і дуже ускладнити свій життєвий прогрес. Ваша виняткова широта поглядів і глибока мудрість прозрінь, підкріплені освітою — формальним або отриманим самостійно — поставлять вас в розряд найвидатніших мислителів, і будете працювати в сфері науки, соціального життя чи літератури, ви будете користуватися авторитетом.

Ви схильні до розширення свого впливу і можете спробувати розпорошити свою енергію занадто тонким шаром у багатьох галузях знань чи додатка сил; ви повинні намагатися заволодіти чимось одним, але досконало. Ви привносите відтінок духовності у все, що ви робите, ви здаєтеся то зовсім земною людиною, пророком, які прийшли з інших планів буття. Ви вірите в себе і в своє призначення, незалежно від того, покликане воно потрясти весь світ або обмежена вузьким колом близьких людей. Ви самі створюєте для себе сприятливі можливості, і перед вами відкриваються всі двері; хоча перед обличчям реальності ви не проявляєте особливої рішучості.

У вашій уяві стрімко проносяться великі ідеї, які отримують не менш велике втілення, а картини, що виникають в ньому, постаю г у вигляді вражаючих символів і величних образів. Грандіозність і широта вашої уяви і вашої думки вражають і затьмарюють всіх конкурентів, яким, проте, вдається досягти в житті набагато більшого матеріального благополуччя, ніж вам. Ви безумовно не матеріаліст, і якщо вам вистачає на життя, то ви задовольняєтеся тим, що є, і продовжуєте свою роботу. Ви ідеаліст до мозку кісток, і, незважаючи на вашу інтуїтивну мудрість, володієте тієї наївністю, яка невіддільна від ідеалізму.

Вам треба навчитися бути більш зосередженим і намагатися, розвиваючи свою уяву та інтелект, найкращим чином висловити свої ідеї, думки та концепції, які так легко приходять вам у голову. Намагайтеся триматися подалі від метафізики, яка спокушає вас, і дотримуйтеся доказових і очевидних фактів і в науці, і в мистецтві.


Залишити відгук