Сонце в Рибах — Місяць у Леві

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Леві – у вас талант актора, причому драматичного актора. Багата фантазія, уміння в потрібних ситуаціях уявити себе в потрібному світлі, кмітливість – все це робить ваше життя театром. ви вміло маніпулюєте людьми, можете викликати у них будь-яку емоцію. Близьким з Вами життя, як на святі – дуже цікаво, яскраво, вражаюче. З вами ніколи не буває нудно. Ви не любите бути на других ролях, прагнете до переваги, тому готові багато працювати і працювати. Ви не любите знаходиться в напруженій або похмурою обстановці. В цілому, Ви рішучі, цікаві і драматичні.

Ви кілька суперечлива людина, то агресивний, то стриманий, і постійно долає свою вроджену боязкість, яку важко розгледіти за вашої зовнішньої експансивністю. Ви схильні випробовувати побоювання, тривоги, передчуття, чого зовсім не скажеш, судячи з ваших впевненим і сміливим манерам.

У вашій свідомості є такі глибини, куди не можуть дістатися інші люди, але про яких ви і самі знаєте дуже мало. Перебуваючи на самоті, ви прагнете до спілкування, і навпаки, в суспільстві ви сумуєте по самотності. Ви дійсно можете відчувати себе самотнім у натовпі людей, але не тому, що ви недостатньо цікава особистість, щоб привернути до себе людей, а тому, що ви схильні йти в себе.

Ви володієте великими інтелектуальними і художніми здібностями, які не завжди виражаються безпосередньо. Ви справляєте враження, що могли б досягти успіху в самих різних речах, якщо б захотіли. Ви зазнаєте невдачі через брак готовності до конкуренції. Ваша очевидна впевненість у собі — це скоріше маска, ніж реальність. Ви захоплюєтеся досягненнями інших, але, ймовірно, не спробуєте зрівнятися або перевершити їх.

Якщо у вас гарний настрій, ви душа компанії, з живим почуттям гумору, добрі, великодушні, уважні до Інших, выказываете широту поглядів і терпимість. Але якщо ви стаєте сварливим і різким і дух протиріччя оживає у вас, це означає, що вам тим чи іншим чином нагадали про вашої невпевненості в собі і ви починаєте захищатися від реальних або уявних ворогів, що загрожують вашому душевному спокою.

У любові ви романтичні, вразливі, чутливі і вірні. Вірність — це ваша ідея фікс, і ви віддаєте свою любов людині раз і назавжди. Ви дуже потребуєте прихильності, симпатії, любові і розумінні і будете віддано служити людині, який обдарує вас цими почуттями.

Це положення планет вказує на велику життєву удачу. Найважча задача, яку вам потрібно засвоїти у житті — це необхідність розвивати внутрішню рівновагу, щоб ваше сміливу й упевнену поведінку відповідало вашим внутрішнім станом.

Ви повинні намагатися сприймати світ таким, який він є, а не таким, яким він постає у вашій уяві, повному побоювань і тривог. Бути реалістом — ось самий вірний і надійний принцип життя, яким вам потрібно слідувати, і вам також потрібно уникати схильності до метафізики, спіритизму і психічним досліджень, які можуть захоплювати вас дуже сильно.


Залишити відгук