Сонце в Терезах — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Близнюках – два повітряних знака наділяють Вас дотепністю, рухливістю, товариськістю і тягою до нової інформації. Ви приємний співрозмовник, талановитий тактик, добре адаптуєтеся до будь-яких змін. У переговорах вам немає рівних, ви проникливі і хитрі, ввічливі і шустры. Намагайтеся оточувати себе красою. Ваші мінуси: хитка нервова система, роздратування від рутинної, довгою та одноманітною роботи, непостійність у поглядах та діях.

Ви дуже привабливі: виразні, говіркі, здатні утримати увагу слухачів. В житті ви максимально використовуєте всі свої таланти, здається, вам все дається так легко, що люди вважають, що за вашими навичками і вміннями ховається велика глибина. Ідеї, які ви висловлюєте, представляються більш значущими, ніж вони є насправді. Ви оточені аурою універсальності і, здається, так вірите в себе, що люди готові розділити цю віру.

Ви дуже романтичні і сентиментальні і таким чином апелюєте радше до емоцій, аніж до інтелекту, хоча деяка інтелектуальність манер і зовнішності справляє враження, що ви є дуже глибоким людиною. Вам постійно потрібно аудиторія, ви дуже тонко відчуваєте, що вона хоче від вас почути, і завжди готові і здатні дати їй це. В особистих стосунках, попереджаючи бажання вашого партнера чи співрозмовника, ви здаєтеся делікатним і уважним.

Ви рухливі і невтомні. Спектр ваших інтересів, занять або впливу дуже широкий. Ви мінливі і романтичні, товариські і поверхневі, так як не схильні глибоко вникати в речі. Ви дуже швидко міркуєте, і завдяки тому, що перебігаєте з одного на інше, здаєтеся поінформованим і знаючим чоловіком.

У рідкісних випадках це положення дає виключно старанного студента, але в більшості випадків ви обходитеся без надто великих зусиль. Ви прагнете до визнання, але можете задовольнятися тим, що популярні в своєму колі, так як ви не дуже амбітні. Обставини зазвичай складаються так, що ваше прагнення зачарувати винагороджується доброю часткою лестощів і мирських благ, до яких ви дуже небайдужі і які, здебільшого, вмієте здобувати.

Ви схильні до періодичних приступів жалості до себе з приводу і без нього, відчуваєте свого роду романтичний песимізм і зневіру через світового зла. Це положення планет вказує на можливість двох шлюбів і, у всякому разі, на безліч любовних зв’язків.


Залишити відгук