Сонце в Леві — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Козерозі – ви дуже відповідальний і найсерйозніший з усіх Львів. Від народження володієте розумним підходом до життя, вмінням справити позитивне враження на оточуючих і прагненням до влади. У вас завжди є чітка життєва позиція, намічені цілі і корисні зв’язки. Ви вимоглива людина. З любов’ю дбаєте про своїх близьких, але від емоцій голову не втрачаєте, обмірковуєте все з розумної точки зору. Ви матеріаліст, любить красу і мистецтво.

Це одне з найпотужніших поєднань. Ви рано визначаєте свої життєві пріоритети і направляючи всю свою енергію на досягнення певної мети, піклуючись при цьому, щоб ніщо і ніхто не встав на вашому шляху. Ви можете здаватися пристрасним і палаючим гарячою любов’ю, але це просто одна з форм вираження вашої енергійності і вашого бажання домінувати. Якщо ваші зусилля не приводять до успіху, що трапляється нечасто, то піднімає голову легкий комплекс неповноцінності, як це зазвичай буває при будь-яких негараздах і розладах.

Ви — як зіпсований дитина, причому не зіпсований вихованням, а вашими власними стараннями. Якщо претензії, які ви пред’являєте до людей, задовольняються, ви досягаєте успіху. Ваша сила полягає в непохитності мети, і разом з енергією, яку ви докладаєте для її досягнення, ви зможете досягти будь-яких висот, куди заведе вас ваша уява.

Це положення планет характерно для людей, які, за образним висловом, зробили себе самі. Гордість – це ваша сила, а зарозумілість – ваша слабкість. Впевненість – ваша опора, а занадто велике зарозумілість – ваш ворог. Ви повинні прагнути стримувати своє зарозумілість і поважати права інших людей.


Залишити відгук