Сонце в Раку — Місяць у Тельці

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Тельці – це вперті і орієнтовані на себе особистості, з сильним прагненням до комфорту і зручностей. Рак і Місяцем у Тельці має практичністю і кілька спокійним характером. Не любить відмовлятися від своїх, перевірених часом звичок, наполегливий у просуванні особистих планів і ідей. В душі такі люди дуже ранимі і образливі, з ними потрібно дуже коректно спілкуватися, тому що образи пам’ятають довго, деякі навіть все життя.

Ви — людина великого чарівності, таланту, різносторонній, чутливий, що володіє великою пристосовністю, але в глибині душі рішучий і цілеспрямований. Якби не це, вас можна було б назвати «душкою», так як у вас є та люб’язність і невимушеність манер, яка подобається людям і робить людину популярним в його колі спілкування. Ви розумієте, чого чекають люди від своїх друзів і коханих, і вмієте дати це, ні на йоту не поступаючись своєю індивідуальністю.

Ви не приймаєте себе занадто серйозно, але знаєте, який ви насправді. Ви намагаєтеся бути об’єктивним, так схильні у повсякденному житті до самосозерцанию і знаєте себе і свої цілі досить добре, щоб розуміти, що для їх досягнення треба працювати. Єдина магія, в яку ви вірите, — це магія ваших власних здібностей. Ви реаліст, але часто займаєтеся творчою роботою.

Ви здатні мислити алегоріями, плести пряжу чарівних історій чи малювати картини, повні атмосфери таємничості. Все, що ви робите, — це стосується ваших емоцій або творчості, носить відтінок розкоші або незвичайності, так як ви — великий оригінал, і, крім того, ви досить добре знаєте свою публіку, щоб піднести свою оригінальність в упаковці, яка буде їй до смаку. Це досить незвично, але не химерно; це відповідає її мріям, і одночасно це задовольняє вас.

У любові ви вразливі, але володієте здоровим глуздом і почуттям міри; любов не збиває вас з ніг, навіть коли ви захоплені. Ви – добре організована людина, здатний тримати себе в руках. Це положення, несе удачу в матеріальних справах. Ви можете досягти успіху в бізнесі, де зможете використовувати в своїх інтересах такі ваші якості, як уява і здатність до передбачення, а, якщо ви робите професійну кар’єру або займаєтеся художньою творчістю, ваше вміння відчувати аудиторію принесе вам популярність.


Залишити відгук