Сонце в Раку — Місяць у Рибах

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Рибах – це дуже чутливі, легко піддаються впливові люди з глибокими інтуїтивними і психологічними здібностями. Вони менше говорять, але глибоко відчувають співрозмовника і розуміють його стан з одного лише погляду. Емоції і фантазії можуть сильно затьмарити реальність. Якщо в гороскопі є планети, що стоять в земних знаках (Козеріг, Діва, Телець), то мрії та фантазії можуть реалізовуватися. Якщо ні, то такій людині складно займатися матеріальними питаннями. Зате у Раків з Місяцем у Рибах є здібності в мистецтві, сильно виражено співчуття і співчуття.

Ваша особистість подібна вітрильній шлюпці; ви лавіруєте в залежності від напрямку вітру, пересуваєте з місця на місце баласт, міняєте оснастку і прислухаєтеся до повідомлень про погоду. Це допомагає вам з успіхом просуватися вперед по хвилях життєвого моря. Ви – дипломат і не підете туди, де бій іде повним ходом, а туди, де зміцнення найсильніші. У спорах ви ніколи не користуєтеся недозволеними аргументами.

Ви настільки доброзичливі, привітні і ввічливі, що важко зрозуміти, які насправді ваші позиції і чи довго ви збираєтеся їх дотримуватися. Але ваш здоровий глузд настільки сильний, що кожний, хто зважиться піти вашому прикладу, найімовірніше, залишиться в дурнях, в той час як ви не втратите нічого.

Ви підозрілі і не дуже довіряєте людям; ви завжди робите, керуючись своєю інтуїцією, і майже ніколи не програєте. Ви прекрасно знаєте, як можна завоювати прихильність боса, і не встигне він озирнутися, як ви кажете «так»; таким чином, передбачаючи бажання, ви отримуєте великі шанси для просування в кар’єрі.

Ви — практичний бізнесмен, вмієте торгуватися, розбираєтеся в методах ведення справ, що забезпечують прибуток, і, так як ви не особливо рахуєтеся з правами інших людей, можете стати безцінним спеціалістом з організації праці. Ви обережні і завбачливі, і вважаєте, що велике багатство досягається за рахунок економії в малому і розумного управління; ви рідко опиняєтеся в нужді.

Ви можете користуватися широкою популярністю у великих груп людей, хоча в особистому контакті ви трохи підозрілі і, незважаючи на справжню спрагу любові, тримайтеся відчужено зі страху, що вас обдурять або просто використовують. Коли ви долаєте цей страх або коли хтось завойовує вашу довіру, виявляється, що ви — самий люблячий з людей. Хоча вам завжди слід побоюватися, щоб ваша підозріливість не повернулася і не отруїла вашу любов. Вчіться бути трохи менше потайним, трохи більш відкритим і трохи менш обережним і ухильну, чи це стосується особистих відносин або ділових і громадських. Бути обдуреним час від часу тільки піде на користь вашій душі.


Залишити відгук