Сонце в Овні — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Козерозі – ви заповзятливий і практичний чоловік, здатний вести свою справу. У вас в характері є вроджені лідерські та організаторські здібності. В роботі – сильні, прагнете до визнання і кар’єрному зростанню. Здатні перемагати в конкурентній боротьбі. У почуттях – примхливі і примхливий, відносини встановлюєте довго, виходить не відразу. Вчитись будете тільки для конкретної користі справі. Розумні і прямолінійні.

Вами рухають амбіції, і це майже завжди запорука успіху. Над вами важко взяти верх, так як ви точно знаєте, чого хочете, і як цього домогтися і ви нікому і нічому не дозволите встати у вас на шляху. Незалежно від того, наскільки ви можете бути приємним і люб’язним – а є всі підстави вважати, що таким ви і є, принаймні, коли хочете, — всередині ви як скеля, яку не похитнути нічим, в тому числі і лестощами. Ви – чудовий бізнесмен, здатний керувати людьми, і, якщо інші позиції вашого гороскопа підтверджують це, ви можете виявити себе на самому верху товариства або скоріше не «виявити», а »втягнути» себе туди.

Здається, що ви ів короткій нозі з законом збереження енергії і здатні зібрати воєдино всю свою бадьорість, енергію, ентузіазм і магнетизм нашої особистості і з допомогою жорсткого самоконтролю направити їх на здійснення поставлених вами цілей. Ви висловлюєтесь дуже рішуче, але нікого не ображаючи; здається, ви інстинктивно знаєте, як сказати потрібну річ в потрібний час, і впливові люди допоможуть вам на початку вашого життя, так само як свого часу ви допоможете іншим. Один або обидва ваших батьків, ймовірно, будуть означати для вас дуже багато як в моральному, так і матеріальному відношенні.

Для вас важлива популярність; визнання — це дороговказ життя; ви дуже земна людина; ваш ідеалізм носить практичний характер, і ви здатні багато принести в жертву успіху. Хоча це положення планет сприяє щасливому шлюбу, але це не то положення планет, при якому шлюб є сенсом існування. Тут шлюб — це швидше один з епізодів життя, і часто зустрічаються люди з такою конфігурацією планет, які вступають у шлюб з розрахунку, а не по любові, що не означає, звичайно, що з них не виходить прекрасних чоловіків і дружин. Ви досить розсудлива людина, і це компенсує брак емоційності.

У вас логічний склад розуму, якому ви знаходите практичне застосування. Абстрактні знання не мають для вас жодного значення, хоча ви прекрасно вмієте їх засвоювати. Але ваша схильність до практицизм відводить вас від абстрактних розмірковувань, і розум служить для вас засобом досягнення конкретних цілей. За рахунок цього ви можете зробити кар’єру в різних областях, в залежності від інших вказівок гороскопу, але в будь-якому випадку кар’єра — річ, що має для вас велике значення, на яку ви направляєте всі емоційні та інтелектуальні зусилля. Ви завжди користуєтеся різними можливостями, а також створюєте їх самі.


Залишити відгук