Сатурн у Тельці

Сатурн в знаку різко підвищує відповідальність людини в тих обставинах і ситуаціях, де активний цей знак. Форми, з якими доводиться мати справу сатурновскому Тельцю, як ніби кілька заморожені, і йому потрібно спочатку їх відтанути – або зачерствіти самому. Сатурн сам по собі діє як поразку, тобто звужує коло відповідних Тельцю форм, збільшує його невпевненість в собі і труднощі адаптації, він сковує Тільця. Зате він істотно обмежує тельцовскую лінь (робить її менш розкішної) і надихає на сувору дисципліну і деякий аскетизм (особливо вражений Сатурн), а також концентрує увагу Тельця на важких довгострокових програмах.

У проработанном варіанті Сатурн у Тельці – це людина, яка стоїть перед горою цеглин і недобудованим хмарочосом, протягом життя він його обов’язково добудує: Сатурн дасть йому необхідну дисципліну, витримку, похмурий ентузіазм і – мінімум, але все ж достатній – енергії. У негативному варіанті Сатурн у Тельці дає крайню невпевненість у собі в будь-якому конструктивному занятті, відчуття ворожості матеріального світу, містичну пригніченість, озлобленість та кристалізацію в повному відчуженні від світу. Фобія: я боюся світу, який запеклий і жорстокий. Цій людині ніколи не буде по-справжньому затишно.

Характер працьовитий, твердий, центрований на собі, дещо замкнутий, послідовний і рішучий. При негативному розвитку натури людина схильна робити все лише для себе самого. Формується тип ледаря, схильного плести інтриги навіть заради самої незначної вигоди і принципово нездатного до якого б то ні було співробітництва. Людина стає неповоротким, які рухаються як у сні, непокірною, неговірким, схильним вперто наполягати на своєму, навіть на шкоду самому собі, егоїстичним і розважливим. При позитивному розвитку характеру формується тип відповідального творця, що поєднує в справах і економічні, і художні інтереси. Це банкір зі здібностями співака, або економіст зі здібностями художника: талант у фінансовій сфері доповнюється вишуканим естетизмом. Ця людина стає мудрим прагматиком, що володіє неабияким терпінням та рідкісною витримкою.

Він реалістичний і ощадливий, надійний і солідний, він неухильно прагне до володіння власністю, проявляючи жорстку непохитну волю і працюючи віртуозно у методичному плані. Життєвим принципом для такої людини є девіз: «Мудре завзятість гарантує мені процвітання, яким я поділюся з іншими». Він чимало боїться долі, так як відчуває рух глибинних енергій Карми у власній душі, проте займатися дослідженням себе не схильний. Він виявляє завидну терпіння при вибудові будь-яких проектів і послідовному здійсненні реальних програм. Він здатний відмовитися від особистих радощів заради невпинного руху до майбутньої забезпеченості. Для такої людини завжди характерний «далекий приціл», він більше всього цурається марнотратства і неосновательности і в думках, в промовах, і в справах. Спосіб мислення гранично реалістичний, спосіб життя практичний. Така людина мислить послідовно і ретельно зважує всі «за» і «проти».

Він повільно творить і обдумано творить — послідовно і грунтовно, з завзятістю та наполегливістю, витримкою і витривалістю. Цього людини характеризує високу працьовитість і неабияка працездатність. Він обстоятелен і розважливий, його воля стійка до камнеподобия. У спілкуванні він ввічливий і доброзичливий, у співпраці чесний і сумлінний. Відзначається деяка скритність, яка пов’язана з побоюваннями втратити шанс отримання особистої вигоди з-за зайвого інформування оточуючих. Можливо розвиток злопамятности і свавілля, надмірної материалистичности мислення і холодності у почуттях, смутності і похмурості, жорстокості і нещадності, надмірного честолюбства і навмисною безцеремонності при проведенні в життя своїх цілей, планів і намірів. Людина прагне виробити тільки йому притаманну лінію поведінки, так як вважає, що суспільство його жорстоко і непохитно пригнічує. Він схильний приймати колективні норми і нікому не нав’язує свої погляди. Володіє розвиненим почуттям обов’язку і високим даром самоорганізації.

Завжди вимагає від себе та інших суворої самодисципліни, твердо впевнений у правильності обраного шляху. Його серйозність проявляється зовні у формі терплячої праці, у сфері створення матеріальних цінностей, а також у рідкісній стійкості та успішності в складних життєвих ситуаціях. Людина володіє фантастичною опірністю і завидною твердістю характеру і переконань. Свою систему цінностей він формує рано, незмінно пов’язує її з матеріальним благополуччям і все життя наполегливо втілює на практиці. Життя такої людини сповнена тривалих і важких робіт. Він не поспішає «підписуватися» на участь у нових проектах, а якщо йому намагаються що-небудь переконати, минаючи його свідому волю, він завзято пручається, все більше переконуючись у правильності початкового відмови. Майже завжди така людина розвивається самостійно на протязі багатьох років, поки не вибудує систему уявлень про світ і не сформує комплекс методичних прийомів, що дозволяють йому вирішувати будь-які проблеми.

Коли внутрішній світ такої людини хоч в якійсь мірі вибудовується, переробити його практично неможливо (зазвичай це відбувається після 30 років). Така людина завжди щось накопичує — зв’язку, предмети, інформацію. При низькому розвитку можлива надмірна прихильність до грошей і речей, формування жадібності і нерозумного прагматизму. Така людина схильна величезну увагу приділяти власним харчування, причому у всьому незвичному і незвичному він може вбачати можливу небезпеку аж до того, що підозрювати продукт в отруйність і шкідливості для здоров’я. Цей чоловік терпляче і наполегливо вирощує свій енергетичний потенціал, накопичує практичний досвід; повільно, обережно і ретельно вибудовує будівлю свого життя. Він схильний всього домагатися лише власною працею, терпіти не може нудьги і розірвання звичних зв’язків, особливо погано переживає відсутність реальних робочих завдань і неможливість досхочу попрацювати.

Людина володіє сильною волею, рідкісною хазяйновитістю, схильна до матеріалістичного бачення світу. Негативний розвиток характеру призводить до формування неповороткості, сластолюбства і скупості. Упертість може доводити до біди, а жорстокого ставлення до ворогів сам такий осіб за собою не помічає. Він рідкісно методичний і володіє дивовижною здатністю експлуатувати і тіла, і емоції, і думки оточуючих. Така людина відчуває сильну потребу і фінансової, і емоційної безпеки. Він стає по-справжньому щасливий лише тоді, коли всі повсякденні справи знаходяться у повному порядку. Він дисциплінований і твердо дотримується своїх принципів. В рішеннях і виборах він в першу чергу покладається на факти і на власну думку. Працювати для досягнення успіху йому доведеться багато і довго. Він схильний брати участь у великих творчих проектах — і фінансові, і організаційні, і політичних. Дуже економний, схильний купувати лише недвозначно корисні предмети. Любить розпоряджатися тими, кого любить.

Свій внутрішній світ він відчуває тільки тоді, коли його почуття цінності стає більш витонченим і він навчається використання своїх глибинних творчих можливостей. Можливе формування комплексу нав’язливих ідей, пов’язаних з уявленням про себе як про мученика і страдальце. Можлива деяка поверховість у повсякденних службових відносинах, надмірний матеріалізм і холодність тоді, коли необхідно надати душевну підтримку ближнім. Людина задумливий, добрий, спокійний, дипломатичний, обережний. Якщо його розсердити, то після важко заспокоїти. Прибуток він отримує через економію і податкові хитрощі. Дуже ощадливий, а тому завжди розумно розпоряджається наявними капіталом. Він завжди сповнений фінансових і емоційних устремлінь, хоча вони реалізуються повільно, так як матеріальний добробут приходить лише в ході старанного довгої праці. У професії шукає солідного і забезпеченого положення, обожнює свій будинок, щиро любить свою чекову книжку. Любить відкладати гроші «на всяк випадок» або «на старість», одним словом — «на чорний день». Йому дуже важливо навчитися спокійно і рівно ставитися до матеріальних благ, так як надмірний матеріалізм таких людей робить глибоко нещасними, позбавляє їх сімейного затишку, відлякує від них друзів, а головне — не дозволяє цілком розвивати свої здібності і таланти.


Залишити відгук