Висхідний знак – Лев

Висхідні Леви прагнуть проявити себе як сильні впевнені особистості, вони виглядають яскравими лідерами, але є чи немає такими на практиці, каже їх сонячний знак. Зовні вони, як правило, дуже красиві. Після 30 Леви виглядають на 25, а після 40 – на 30. Вони високі, з тонкою талією, дуже красивими руками, гладкою, погано загоряють шкірою і розкішними, часто кучерявими волоссям. Вони завжди трохи позери і актори; якщо їм не судилося народиться королями, вони відіграють під час вистави довжиною в життя. При цьому вони схильні до неробства та лінощів, мислять категоріями цілого суспільства, але в їх ставленні до людей часто прозирає презирство.

Висхідний Лев – той випадок, коли чоловік категорично не согалсен простягати ніжки по одягу. Якщо сонячний знак людини досить сильний, то він стає справжнім лідером, якщо за маскою Лева ховається боязкий нерішучий знак зі слабкою енергетикою, то повірили Висхідного Леву ризикують опинитися біля розбитого корита.

Чоловік з Асцендентом у Львові буде позиціонувати себе як мужній, яскравий тип, яких ще називають «мачо». В кращому випадку його буде відрізняти благородство і великодушність, в гіршому — за цієї благородної маскою буде ховатися досить посередня, егоїстична особистість. Такий тип готовий йти по головах інших заради власного комфорту і задоволення власного «Я», нічим не гребуючи. Однак кращі представники цього Асценденту будуть дійсно яскравими і сильними особистостями, висвітлюють іншим життєву дорогу, де б вони не перебували і в якій би сфері не працювали. Їх завжди будуть відрізняти оптимізм і небайдужість до чужої біди, прагнення прийти на допомогу.

Жінка з Асцендентом у Львові зазвичай досить приваблива зовні, любить пишні зачіски на кшталт «левової гриви», обожнює довгі волосся і старанно доглядає за ними. Такі жінки досить пихаті і легко піддаються чоловічий лестощів, люблять гарні подарунки і щедрих чоловіків. З жадібними скнарами такі жінки довго перебувати не будуть, підуть до менш скупим. Ще одна відмітна ознака такої жінки — яскрава одяг і велика кількість прикрас на тілі. Особливо такі жінки люблять золото, і чим більше золота на них, тим комфортніше вони себе відчувають. Люблять виглядати як цариці — і тут вже залежно від рівня культури і смаку Ви можете зустріти як справжню елегантність, так і подобу новорічної ялинки з блискучими іграшками.


Залишити відгук