Висхідний знак – Близнюки

Така людина контактний і балакучий до неможливості. Зовні він часто дуже цікавий – високий, стрункий, з чудовими волоссям і чарівною посмішкою. Це природжений конферансьє – навіть будучи лікарем або інженером, він здатний займати публіку не гірше професійного актора. Ці люди можуть переконати кого завгодно в чому завгодно, в їх присутності всі дивляться їм в рот, але, коли мара проходить, починають задаватися питанням: “і як я міг дати себе вмовити?!”

Висхідні Близнюки знають толк в тонкому гуморі, вони винахідливі і в повній мірі володіють даром імпровізації, однак для них дуже проблематичні точність, порядок і постійність – вони вічно все забувають, хапаються за двадцять справ відразу і ні одна не доводять до кінця, здатні надихнути інших, але самі дуже скоро остигають. Втім, як генератори ідей такі люди просто незамінні.

Чоловік з Асцендентом у Близнюках часто дуже енергійний і надзвичайно рухливий, володіє здатністю бути в декількох місцях одночасно і намагається тримати все під контролем. Зазвичай такий чоловік вибирає професію, пов’язану або з пересуванням (пілот, водій, комерційний представник), або з інтелектуальною діяльністю (наприклад, науковець). Він дуже балакучий і просторікуватий, а також схильний до перебільшень. На жаль, серед таких чоловіків частенько зустрічаються брехуни і фантазери.

Жінка з Асцендентом у Близнюках часто називають интеллектуалкой і дуже любить вчитися, жадна до будь-якої інформації. Насправді, тут все залежить від інтересів конкретної жінки. Жінки з більш простим розумом досить поверхневі, а їх інтереси обмежуються спілкуванням з подругами, модними новинками та плітками. Дуже люблять телефонні розмови та обговорення останніх новин. Ну і звичайно ж, такі жінки люблять багато переміщень, подорожі та походи по численним друзям і приятелям.


Залишити відгук