Висхідний Знак Зодіаку

Висхідний знак – це знак, що піднімається на східному горизонті в момент народження і видимий з місця народження. Він використовується для позначки лінії розділу Першого Будинку, який пов’язаний з фізичним тілом. Важливий не тільки точний градус екліптики, на який цей знак піднімається, але і весь зодіакальний знак, якому він належить. У результаті безперервного руху Землі кожні чотири хвилини змінюється кут нахилу екліптики в градусах. Носії одного знака Зодіаку, які народилися з різницею більш ніж в чотири хвилини можуть мати різний висхідний знак.

Кут підйому висхідного знака на карті позначає щільну лінію електромагнітної енергії, що проходить в астральне тіло. Її добре бачать люди, що володіють ясновидінням. Більшість людей не знає точного часу свого народження. Навіть батьки дивуються, коли їх просять згадати в який точно час дитина з’явилася на світ.

Практикуючі астрологи використовують різні методи для вирішення цієї проблеми. Можливий розрахунок на основі дат життєво важливих подій: першої серйозної хвороби, нещасних випадків, смерті батьків, вступу в шлюб, народження дитини і т. д. Інший метод заснований на зіставленні положень Будинків і взаємного положення зірок і планет в гороскопі людини з його соціальним становищем, рисами характеру, видом роботи або професії і фінансовим становищем. Якщо відомий момент зачаття, можна з’ясувати висхідний знак на цій основі.

Асцендент або висхідний знак (ці терміни рівнозначні) — важливий елемент вашого гороскопа. Асцендент — це знак, що відображає вашу зовнішню поведінку; він значною мірою визначає, яким вас бачить навколишній світ. Слово «зовнішнє» є ключовим стосовно до вашого висхідного знаку, оскільки він представляє зовнішню сторону вашої особистості. Користуючись сучасною мовою, можна сказати, що це ваш імідж.

Дуже часто виявляється, що асцендент відповідає за те, що світ бачить у вас насамперед, яке перше вироблене вами враження. Багато астрологи вважають, що висхідний знак розкриває вас більш безпосередньо, ніж знак Сонця. Асцендент порівнюють з дверима будинку, входом, через який відвідувач повинен пройти, щоб побачити саме житло.

У моїй астрологічної практиці я помічаю, що особа, яку ви демонструєте, є сплавом із знака, в якому знаходиться Сонце, і асцендентом. Це поєднання визначає те неповторне враження, яке ви справляєте. Знак Місяця пов’язаний з більш прихованими аспектами вашої особистості. Це вплив глибоко і всебічно, але оточуючі швидше відчувають його у вашому характері, ніж бачать лежить на поверхні.

Оскільки асцендент — це знак, що піднімається над обрієм під час вашого народження (звідси походить термін «висхідний знак»), він відображає той момент, коли почалася ваша самостійне життя в цьому світі. Він характеризує ваше взаємодія з оточуючими, ваш індивідуальний стиль спілкування.

Асцендент називають знаком вашого «я» — вашого самосвідомості, незалежності, інтересу до самого себе. У багатьох відносинах висхідний знак позначає ваші цілі, устремління, вказує головну сферу додатка ваших творчих сил. Деякою мірою цей знак також впливає на зовнішні характеристики і манери. Це — ваша звернена до світу маска. Як і будь-яка маска, вона може приховувати справжнє обличчя, але швидше вона є частиною цієї особи. Це те обличчя, яке ви з найбільшою легкістю і природністю демонструєте оточуючим.

Що таке асцендент? Згідно найпростішому визначенням, асцендент — це астрологічний знак, що піднімається на східному горизонті в момент вашого народження. Щоб краще зрозуміти, що це значить, уявіть собі Землю у вигляді маленького кола, знаходиться в центрі більшого кола. Друге коло зображує небо, навколишнє нас небесну сферу. Ви лежите на маленькому колі (Землі) і дивитеся на небо в момент вашого народження.

Коли людина говорить про те, що він народжений під певним знаком, він має на увазі знак Сонця (тобто знак, у якій Сонце знаходиться в момент народження). Проте астрологи, говорячи про знак, під яким народжений індивідуум, мають на увазі асцендент. Раніше асцендент вважався більш важливим фактором, ніж знак Сонця, але у двадцятому столітті від цієї думки відмовилися.

Тим не менше багато астрологи вважають, що лінія асценденту — головна компонента карти народження, оскільки інші параметри гороскопу можуть бути обчислені, виходячи з її стану. Безсумнівно одне: без встановлення асценденту інтерпретація гороскопу залишається обмеженою, і він ніколи не стане істинно натальними, тобто належать до моменту народження.


Залишити відгук