Плутон у Тельці

Плутонический Телець займається (досить незграбно, оскільки Плутон в ув’язненні) абсолютно невластивою йому справою: ретельно інспектує підвідомчі йому форми, і застарілих та віджилих намагається шляхом більш або менш мирної трансформації створити нові. Менш мирний шлях у даному випадку ілюструється першою світовою війною, однією з цілей якої був переділ світу. Холодний вогонь трансформації Плутона неприємний (хоча і необхідний) теплому і душевному Теляті, він кілька озлобляється і топче іноді і що треба, конструктивного (крім знищення віджилих форм) в цьому положенні мало (я допускаю, що в майбутньому це зміниться чи зміниться поняття конструктивності, і тоді останнє твердження стане невірним).

При негативному розвитку характеру формується надмірний еротизм, пристрасть до накопичення грошей і титулів, невгамовна жага насолод і виражений загарбницький інстинкт. При позитивному розвитку характеру формується рідкісне завзятість і наполегливість, стійкий інтерес до збирання духовних цінностей, викликає повагу в оточуючих свавілля і незвичайне норовливість. Така людина прагне до створення, підтримки і зміні матеріально-виробничих та політико-економічних умов життя суспільства. Він ратує за нестримне зростання капіталу і посилення влади фінансових структур. Таємно плекає мрію про створення особистої фінансової імперії. Потенціал енергії величезний, проте напрямок його лише на матеріальне може ускладнити реалізацію в конкретних справах.

Така людина перевіряє приходять до нього ідеї та пропозиції допомогою матеріалізації з наступним випробуванням результату на міцність. Він регулярно інспектує ввірені йому форми і прагне нехай навіть до радикальної, але все ж мирної їх трансформації. Така людина легко і вільно використовує магічні сили землі, а сили відновлює шляхом інтимного контакту з природою. При негативному розвитку владолюбство поєднується з жадібністю, а надмірний матеріалізм у поглядах і руйнівні чуттєві прагнення можуть приводити до катастрофічних збитків. Така людина то і справа потрапляє в пастку фрустрацій, пов’язаних з невдачами в накопиченні матеріальних предметів. Він відчуває себе обділеним долею, а тому постійно намагається взяти реванш і шукає обхідні шляхи досягнення бажаного. Головним для нього завжди залишається матеріальний план і конкретні предмети — від антикварних дрібничок до урядових офісів.

Основне завдання його життя — вироблення смирення в ситуаціях матеріальних нестатків та формування оптимізму і достатку існуючим. Влада розуміється їм як матеріальне вплив, що приводить до зростання капіталу і зростання могутності особистої сили. Така людина ратує за тривалий економічний переділ середовища і всіма силами прагне створити собі міцний, надійний фундамент під ногами. Цей чоловік покликаний долею оновлювати виробництво і промисловість, його призначення — фінансові революції і координація матеріальних енергій. Це — переконаний прагматик, здатний до як завгодно глибокого впливу на матеріальний світ. Він монарх і монополіст по духу, пуританин на зовнішньому плані і хтивий коханець на внутрішньому. Він витривалий, упертий, для нього характерна всепоглинаюча потреба в багатстві і стабільності. Свої проблеми він без праці перекладає на плечі своїх підлеглих, яких здатний експлуатувати до межі.


Залишити відгук