Нептун у Леві

Нептун кружляє голову зазвичай тверезого Леву і наповнює його нереальними мріями, фантазіями наяву і фантастично-утопічними проектами, грандіозними за розмірами допомоги бідному людині і жорстокість заходів, якими ця допомога надається (розривні кулі і гази в першій світовій війні). До того часу, коли Лев з працею розсіює туман Нептуна, він з обуренням відправляє ошуканця в ув’язнення в Діву, де, щоправда, дія Нептуна ще гірше.

Нижча октава Нептуна у Львові – це шарлатан або обман більшого або меншого калібру, енергійно проповідує ті чи інші багатообіцяючі ідеї, від швидкого і надійного збагачення до методики, що гарантує досягнення просвітлення в шестимісячний термін, інший варіант – релігійний фанатик, що збирає свій народ на священну війну з невірними. Вища октава цього положення Нептуна вказує на високо духовна особа з талантом проповідника, можливо, це буде основоположник нової віри чи релігії. Проявлений Нептун у середньої людини дає деяку схильність до містичних форм мистецтва і тонкість його сприйняття, любов до красивого релігійного ритуалу.

При негативному розвитку характеру формується рідкісне зарозумілість, самозакоханість і ні з чим не порівнянне владолюбство. В любові людина може надаватися останнім тираном і деспотом, а у спробах звернути інших у власну віру — безжалісним фанатиком і агресивним місіонером. Він Часто помиляється щодо масштабу власних сил, майже завжди сповнений нереальних бажань, то захоплюється, то втрачає віру у все, нерідко переоцінює себе. При позитивному розвитку характеру людина стає заповзятливим і щедрим до марнотратства, повним ентузіазму і в той же час схильним до матеріалістичного бачення світу. Це — глибокий романтик і щирий містик, постійно заклопотаний удосконаленням життя і прагне до насолоди мистецтвом і публічними видовищами. Така людина завжди довго розбирається зі своїми любовними проблемами і незмінно стурбований своєю персоною. Людина володіє чудовою творчою фантазією і майже завжди сповнений натхнення і любові до себе або до інших.

Він впевнено і часто використовує інтуїтивний дар, дивним чином ідеалістичний і і материалистичен одночасно: він піднесено приймає земні цінності і намагається матеріалізувати свої уявлення про ідеального. До релігії належить поверхнево, часом заперечуючи її таємний зміст. Часом такі люди примудряються відшукати вищу мету буття лише у вдосконаленні самої матерії. У творчості така людина деколи повний нереалістичних, нездійсненних планів і справді позамежних прожектів. Він може бути вірним до самозабуття і самовідданою до межі. Але в почуттях такій людині щастить рідко, так як він їх просто переоцінює, надає надмірне значення, а в результаті розчаровується. Для такої людини дуже важливі гармонійні і тонкі взаємини з дітьми, хоча останні нерідко їх побоюються і обманюють. Вони схильні вимагати від дітей майже неможливого, всіх мислимих і немислимих досконалостей. Такі люди нерідко бувають вразливі до хворобливості і володіють багатьма комплексами неповноцінності.

Вони часто бувають засліплені власною величчю, занурені в жертовне дотримання напрямом, зазначеним їх духовним лідером, нерідко їхні почуття відірвані від життя. Цей чоловік обожнює мистецтво, вміє веселити інших, гостро відчуває драматизм життя, схильний все перебільшувати і хоче хоч раз, але спробувати все, чого тільки можливо. Він обожнює залицяння і тяжіє до ризику і азарту. Жадає влади, але не здатний щиро визнати чийсь авторитет. Це — потенційний диктатор, руйнівник і хтивий шукач розваг. Його духовна і емоційна життя сповнені катаклізмів і прикростей. Рідко така людина буває ощадливий і розсудливим. Його легко спокусити чим завгодно, від лестощів до гарної їжі. Його еротичні стосунки нерідко сповнені обманів і зрад. Зате і суспільству така людина служить самовіддано, якщо вже займається цим. Він завжди інтуїтивно відчуває те, що абсолютно необхідно людям на даному етапі.

Такій людині нелегко самореалізуватися у творчості, так як він схильний до показухи і страждає від відсутності чіткої цілеспрямованості. Незважаючи на зовні декларований матеріалізм він здатний до високих одкровень і нерідко відчуває екстатичні стани при спонтанному переході на інші плани свідомості. Такі люди нерідко прагнуть свої мрії зробити реальністю, що штовхає їх на вкрай ризиковані пригоди і переповнює нереальним оптимізмом. Вони люблять пустити пил в очі і похвалятися, надмірно драматизують своє життя і займаються самоукрашательством. Їх стосунки з дітьми не дуже впорядковані, майже завжди заплутані і незрозумілі. Такі люди або стають шарлатанами, або переконаними духовними лідерами з талантом проповідника і схильністю до тонкого сприйняття містичних форм мистецтва. Така людина знаходить таємне і інтимне задоволення у владі, пошані, видимому і гучному авторитеті. Він прагне підкорити весь світ своїй вірі, що майже завжди призводить до більш чи менш великих руйнувань. Йому здається, що силою своєї енергії він здатний регулювати будь-який процес і будь-яку ситуацію під зовнішньою і внутрішньою життя. Він не помічає тонкого і ажурного, а тому нерідко веде себе досить грубо і необдумано.


Залишити відгук