Нептун в Раку

Нептун, планета містики, відчуває себе в Раку, знак глибин підсвідомості, добре. Там, у глибині, в темряві, йдуть ті таємничі процеси, які можуть дати людині здатність сприйняття тонких вібрацій Космосу і зробити його ясновидцем, духовним вчителем або пророком (що для стародавніх було одне і те ж), але варто лише трохи змістити акцент у внутрішній бік егоїзму, або хоча б особистісного включення, як нижчі програми підсвідомості різко спотворює всю картину, і Нептун реалізується у всій силі своєї нижчої октави як планета обману і самообману. Дуже тонку інформацію, (квазі)містичні одкровення, слова Високих (і Середніх) Вчителів, отримані (здається) з перших рук, уві сні або медитації, дуже не хочеться піддавати сумнівам, але і вони, на жаль, проходять через фільтри підсвідомості, яке дає свої наводки і спотворення у відповідності з природою людини.

Проявлений Нептун в Раку дає в індивідуальній карті медіумізм, тонкість глибоких програм підсвідомості, налаштованість на надприродне, чудо, здатність абсолютного ігнорування реальності того, що суперечить сутнісної картині світу (тобто глибоким переконанням), за принципом хоч кіл на голові теши, особливо при ураженому Нептуні – ласий шматок для нижчих астральних сутностей, жертва маніпуляторів, демагогів і т. п., або ж сама людина стає провідником нижчих астральних впливів. Тут кульмінація піддається опрацювання тільки в дуже високих душ.

При негативному розвитку характеру формується особливе душевне сум’яття, посилюються при психічних і моральних перевантаженнях. Сентиментальність і неясні ідеали нерідко видаються за мудрість життя. Людина жертвує цілі роки служити фантомам, пускається «у всі тяжкі» застосування нових методів сприйняття, в підсумку лише розчаровуючись у своїх потугах і шуканнях. Час від часу він втрачає грунт під ногами, розчаровується у всьому і впадає в глибоку депресію. Він надмірно чутливий, переконаний в тому, що всі його не розуміють, не стриманий і схильний до нервових розладів. При позитивному розвитку характеру формується особливий дар інтуїтивного проникнення вглиб розглянутого питання. Людина сприймається як вкрай задушевний, глибокий, ніжний, люблячий і розуміючий іншого. Він сповнений ніжних прихильностей і незвичайних таємниць, про які не любить розповідати навіть самому собі. Його душевні зв’язки з іншими людьми незвично тонкі і глибокі.

Чутливість різко підвищена і напружена, повідомляє особливу глибину і змістовність емоційної та духовної життя. Психіка яскрава, багата, різноманітна, сильна воля поєднується з живою уявою. Для таких людей характерна особлива схильність до навіювання та аутогипнозу, це — геніальні психотерапевти та практичні психологи. У повсякденному житті відзначаються всілякі примхи, взбрыки і примхи, вибагливість і нестійкість думок і інтересів. Зате все це лише підвищує популярність таку людину, повідомляючи його образу належну імпозантність і привабливість. Такі люди володіють чудовою пам’яттю, люблять мандрувати і запам’ятовувати все, що побачать на дорозі. Вони легко збудливі, дратівливі до істеричності, завжди до кінця довіряють своєму глибинному чуттю. Еротика має для них особливого значення, але майже завжди вона повинна бути красивою, повної гармонії і шарму. В своїй вірі люди такого складу спрямовуються до вивчення релігії батьків і обожнюють вчитуватися в стародавні фоліанти. Їм чужий ідеал організованої за образом і подобою держави релігії, вони прагнуть до стихійного злиття з природою і переживання містичного екстазу з’єднання з енергіями сивої давнини. Вони охоче поринають у світ снів і ілюзій і без жалю йдуть від дійсності, повертаючись у реальність всі розуміють мудрим і спокійним поглядом, повним розчарування і невиразною туги. Вони глибоко й інтимно пов’язані з родовими традиціями та культурною спадщиною свого народу.

Їх духовне сприйняття світу по-дитячому чисто й безпосередньо. Всі вібрації життя вони сприймають тонко і емоційно, а тому легко піддаються духовному впливу авторитетів. Вони відчувають певну залежність від традицій, у них сильна тяга до ознайомлення з справжнім психоемоційним змістом внутрішнього життя попередніх поколінь. Натхнення і ентузіазм вони черпають в спілкуванні з ближніми, з будинком і батьківщиною. Їх величезна творча сила нерозривно пов’язана з тією землею, на якій вони народилися. Зазвичай це — прекрасні історики, глибокі письменники і тонкі музиканти. У релігійному плані вони досить консервативні, хоча нерідко співчувають і співпереживають проблем і сподіванням представників інших релігій. Нерідко після серії невдач такі люди стають сентиментальними і сліз. Нерідко вони бувають солодкими і легко спокушаються навіть самими простими реченнями щастя і любові. Це — емоційний ідеаліст, у що б то не стало прагне до захисту свого внутрішнього світу. Він легко жертвує собою заради інших, так як в глибині душі визнає істинність вчення про перевтілення і переконаний у правильності загальнолюдських вірувань про реальність вищих світів. Нерідко така людина стає песимістом, що живиться перепадающими йому чуттєвими насолодами, глибоко зануреним в вигаданий, нереальний світ.

Душевна і чуттєва життя надзвичайно багата і відзначена духовними впливами оточуючих людей. Воля сильна, глибока, вкорінена як би в самому істоту людини. Є схильність до зловживання спиртним — знову ж таки заради прояснення йдуть з глибини натхнень і заради більш щільного проникнення в світи власного несвідомого. Такі люди доброзичливі і добродушні, тямущі і вразливі, вони — справжні патріоти своєї батьківщини, ніколи не забувають про свою причетність до Світового Цілого. Їх відрізняє якась дивна туга — не стільки про нездійснене, скільки про недосяжність просторах і інших, більш прекрасних і піднесених зміни Світобудови. Така людина майже завжди бездонно глибокий і містично загадковий. Він завжди налаштований на дивовижне й надприродне. Він дуже тямущий і дуже вразливий. Лише з роками він досягає усвідомлення власних глибин і здобуває владу над одкровеннями, постійно живуть у найглибших пластах його душі.


Залишити відгук