Місяць у Рибах у Жінки

Жінка з Місяцем в Рибах шукає чоловіка, здатного відповісти на її глибоку любов ніжною турботою і розумінням. Її серце ранять неувага, холодність, відчуженість. Їй важко, майже неможливо зрозуміти нерозбірливість у зв’язках, невірність, непорядність і зрада в шлюбі. Всі емоції вона без залишку вкладає в вірність і любов, очікуючи того ж від чоловіка. Це турботлива мати, цілком занурена у дітей, опекающая їх і зміцнююча з ними зв’язку. Вона терпляче переносить їх капризи і ростить їх з великою ласкою.

Підозрілу поведінку оточуючих, приховане недружелюбність, проскальзывающие співрозмовника, відразу ж уловлюються і посилюються володаркою Місяць у Рибах. Вона здатна вгадати, хто їй дзвонить, ще не піднімаючи трубки, і інстинктивно відчуває нечесні наміри, прагнення заманити її в пастку. Від таких людей жінка з Місяцем в Рибах відсторонюється. Нещирі люди зазвичай не витримують її м’якого, але докірливого погляду.

Чим насамперед характерна Місяць у Рибах у жінки? Це творча, чутлива і творчими здібностями наділена особа. Під впливом Селени вона стає нерішучою, що коливається і скритної. В такі моменти їй важко концентруватися, але легко входити в контакт. Таке положення нічного світила є в астрології дуже сприятливим.

Жінки з Місяцем в Рибах від народження володіють багатою інформацією (у своїй підсвідомості) про минулих втіленнях. Їх внутрішній світ – величезний. Така панночка дуже чуйна, і люди платять їй тією ж монетою. Для тих, кому вона співчуває, ця дівчина є справжньою опорою. Володарка подібної натальной карти дивно стримана жінка. Ніжна, самовіддана, вміє і любить вчитися, володіє прекрасними музичними здібностями.

Для неї характерні коливання, особливо у важких життєвих ситуаціях – наслідок нестачі сміливості. Її гіперчутливість часто підштовхує на хитрощі (особливо в проблемних і кризових ситуаціях). В питаннях фінансів вона абсолютно не деловита і легко може собі нашкодити: її надмірна довірливість створює чимало проблем. В її житті можуть відбуватися неймовірні й неприродні, просто дивовижні речі.

Взагалі Місяць у Рибах у жінки пом’якшує характер, робить її внутрішньо більш емоційною і вразливою. Її можна легко і швидко розжалобити, адже вона вміє співпереживати по-справжньому, йти на будь-які поступки (на шкоду собі). Варто відзначити, що наша героїня намагається всіляко приховувати таку «м’якість» від оточуючих. Сентиментальність, мрійливість і, на жаль, самообман – ось найбільш яскраві риси такої панночки.

Всі її почуття щирі і глибокі, вона дуже плодовита творчо, чутлива до різних зовнішніх впливів, а тому їй важливо добре ставлення оточуючих. Місяць у Рибах у жінки прекрасно розвиває інтуїцію, але в разі ураженого аспекти планети така дівчина буде непрактичною, розсіяної і схильної бачити весь світ в невірному (місячному) світлі. В новій і незвичній для себе обстановці жінка з Місяцем в Рибах буде вести себе скромно і сором’язливо. Часто вона справляє враження веденого і податливого людини, але лише тому, що її основна потреба – умиротворено-спокійна навколишня обстановка.

Подібне положення Місяця робить дівчину поступливою, підлаштовується під чужу думку. Вона ніби не хоче плисти проти течії і наживати собі ворогів. У разі конфліктів вона завжди відпливає в сторону, а якщо будуть зачеплені її інтереси, то вона не стане приймати яку-небудь із сторін, а просто збереже нейтралітет. Так як із-за впливу Місяця ця панянка постійно переживає і хвилюється навіть з незначних причин, то це робить її боязкої і тривожною.

У разі негативного розвитку характеру жінка надзвичайно нервна, неспокійна і проявляє схильність до депресій. Саме при ураженої Місяці в натальной карті жінка може почати зловживати наркотиками і алкоголем. Для неї вкрай шкідливі потужні емоційні потрясіння. Все погане вона відчуває практично на фізичному рівні, що не кращим чином позначається на здоров’ї.

При виникненні серйозних проблем, вона може ухилятися від відповідальності і відкладати їх вирішення, або перекладати його на інших людей. Із-за внутрішньої слабкості вона постійно потребує турботи, підтримки і керівництві більш досвідченого і сильного партнера. Місяць у Рибах у жінки робить ту вірною й: вона може пробачити своєму обранцеві багато і закрити очі на його недоліки і проступки.

Жінка з такою натальною картою вміє бути доброю господинею і матір’ю. Але в любові їй слід побоюватися самообману, адже вона схильна бачити коханого в кращому (неправильному) світлі. Вона любить зручності і комфорт не тільки у своєму будинку, але і скрізь, де їй доводиться бувати.

У неї жива уява, багата фантазія і яскраві сновидіння, які можуть виводити її з реального життя в світ химер та ілюзій. Тим не менш, хоч це і робить її вразливою і безпорадною перед лицем реальності, в даному випадку це є добротною підґрунтям для творчої самореалізації.

Так як у неї миттєва та різка реакція на будь-якого роду подразники, як зовнішні, так і внутрішні, вона часто замикається в собі, і тоді вже ніщо не може вивести її з такого стану. Саме з цієї причини такі жінки зовні виглядають досить млявими, байдужими, флегматичними і мрійливими, але насправді вони схильні надзвичайно глибоким і сильним душевним переживанням. Такі панянки, незважаючи на свій магнетизм, притягує протилежну стать, досить пізно виходять заміж.


Залишити відгук