Місяць у Козерозі у Жінки

Жінка з Місяцем у Козерозі розрахунком відноситься до часу, витрачаючи його на інших тільки тоді, коли це приносить користь. Жахливим нещастям він вважає необхідність оголювати свої емоції перед байдужим і жорстоким світом. Вона симпатизує ґрунтовним, серйозним, діловим чоловікам, цілеспрямованим і знають, чого вони хочуть.

Мати з Місяцем у Козерозі насамперед прагне забезпечити дітей усім необхідним для розвитку, дати їм хорошу освіту, долучити до задоволень розумним і доступним в тому суспільстві, до якого вона належить, коротше, готувати їх до майбутнього самостійного життя. Вона терпляче показує, де швидше можна просунутися, направляє перші кроки дітей в кар’єрі, вчить, будь винагороди вони повинні чекати на вершині успіху.

Виконавши материнські зобов’язання, жінка переключається на власну кар’єру в найбільш престижному напрямку, що приносить максимально доступний дохід. Вона точно розраховує, коли і де її здібності можуть бути помічені, і терпляче чекає зручного моменту для їх прояву.

Світла сторона Місяця в Козерозі сприяє прояву таких рис характеру, як відповідальність, упорность, терплячість і дисциплінованість. При темній Місяці в цьому знаку жінка стає більш песимістичною, жорсткою, впертою, надмірно вимогливою і материалистичной. Положення планети в знаку Козерога обмежує і стабілізує мінливе місячне вплив. Супутник Землі в астрології уособлює чуттєву і емоційну сторону особистості, а знак Козерога, в противагу, є потайливим і безпристрасним знаком.

Жінкам з Місяцем в такому положенні, щоб знайти щастя, доводиться боротися зі своєю природою. А так як щастя вони постійно шукають, то боротьба розтягується на все життя. Вона володіє живим розумом і обожнює вчитися. Але абстрактні теорії її абсолютно не цікавлять, так як найважливіше (на її погляд) – це практика. Вона честолюбна і по справжньому віддана роботі. Самостійна і нерідко самотня, вона завжди відчуває почуття відповідальності за виконувані справи. Завжди чітко бачить свою місію в цьому світі.

Її цілеспрямованість і упорность може доходити до фанатичности. Всі свої надії ця жінка пов’язує з однією ідеєю, а тому спрямовує всю свою енергію в одному напрямку. Якщо її спіткає невдача, то справжня затяжна депресія – це те, що неминуче її наздожене. Але, варто обмовитися, завдяки розвиненому почуттю відповідальності, більшість місячних жінок-Козерогів домагаються успіху і надовго залишають свій слід у цьому світі.

Місяць у Козерозі у жінки сприяє трепетним відношенню до фінансів: гроші їй потрібні не стільки для покупки речей, скільки для здобуття авторитету і статусу фінансової, ділової сфері, політиці чи будь-який інший середовищі, в якому вона хотіла б сяяти. Така панночка наділена чарівними манерами і вміє заводити корисні і потрібні зв’язки. Тільки дуже близькі друзі цієї дівчини знають, як вона страждає від самотності. Дуже часто вона приховує це своїм сухуватим гумором, потай боячись втратити любов і опинитися покинутою.

Інколи їй буває дуже важко розкривати потаємні почуття і емоції, тому її вважають розважливою і холодною. Влада для цих панянок служить певною компенсацією за невдачі в емоційній сфері. Свою другу половинку місячні Козероги рідко знаходять в молодості, до того ж вони дуже стримані й обережні, щоб зв’язувати себе якими-небудь зобов’язаннями в плані особистого життя. Але якщо вже вони зустрічають справжню любов, то їх почуття будуть міцними і надійними – на все життя.

Якщо стосунки приносять цій дівчині почуття безпеки, то вона щедро дарує всю себе. На ділі ж виходить, що вона буде віддавати більше, ніж отримує. В якому б знаку у жінки з Місяцем у Козерозі не знаходилося Сонце, їй будуть властиві відданість і надійність, честолюбство, впертість, внутрішня сила і прагнення до успіху і визнання. Це рішуча і терпляча жінка, з помітною грубістю відстоює власну думку.

В жінці з Місяцем у Козерозі абсолютно не виражено прагнення заводити дітей, причому і до самої себе-вона не відчуває особливої симпатії, чому часто створює надумані проблеми. З-за свого честолюбства вона вперто слід за мрією. І якщо усвідомлює, що оточуючі перешкоджають її роботі, то її обачність і ділове мислення – це засоби, що дають можливість досягти успіху у всіх сферах життя.


Залишити відгук