Місяць у Стрільці у Чоловіка

Чоловік з Місяцем у Стрільці дуже нестабільний в емоціях, почуттях і в любові. Йому важко знайти собі жінку, з якою проживе багато років. Він дуже волелюбний і незалежний, а любов і шлюб вимагає якихось поступок, якихось обмежень. Такому чоловікові нелегко реалізувати себе в сімейному житті, якщо він не зрозуміє, що потрібно перебудовуватися.

Чоловік з Місяцем у Стрільці швидко змінює інтереси. Емоційна стабільність такої людини базується на потреби в особистій свободі. Людина свідомо вибирає з оточення тих, хто поважає свободу і не зазіхає на неї. Вільно слідуючи своїм ідеям і мріям, володар Місяць у Стрільці реалізує плани і отримує задоволення від життя.

Люди з Місяцем у Стрільці — завзяті мандрівники. Нові знайомства, отримання цікавих вражень, постійні зміни — ось чим живе людина. Нерідко реалізує свою тягу до простору і руху, у якому-небудь виді спорту. Перевага віддається занять на свіжому повітрі в командних видах. Місяць у Стрільці схиляє до використання будь-яких нововведень у побуті. Все нове і незвичайне його хвилює і стимулює на подальший розвиток.

Як правило, це — дуже товариські люди. Їх будинок завжди відкритий для знайомих і друзів. Вони люблять домашні посиденьки серед однодумців, коли можна вільно поговорити про що завгодно. Нові ідеї і плани завжди обговорюються з великою кількістю близьких. Місяць у Стрільці наділяє свого господаря хорошим здоров’ям завдяки оптимістичного настрою в житті. Люди не намагаються вникати в деталі того, що відбувається, а йдуть вперед за своєю мрією. Однак, вони не вміють розподіляти свої сили і економити енергію. Тому, періодично страждають від млявості, коли бажання осягнути неосяжне перевищує реальні можливості.

У випадку, якщо людина розвивається у бік творення, то в його характері будуть переважати духовність, справедливість, доброта і відкритість, звичайно, оптимізм і сердечність. Він напевно буде допомагати близьким, опікати слабких і безпомічних. Співчуття і милосердя до людей і тварин, при цьому загальний життєвий тонус і енергійність — ось риси, якими напевно володіють персони з гармонійною Місяцем у Стрільці.

Коли зустрічається на життєвому шляху людина, у якого Стрільці закохуються остаточно і безповоротно, їм дуже і дуже важко зробити вибір між своєю природою, яка кличе до нових звершень, і знайденої другою половинкою, до якої вони відчувають ніжне і трепетне почуття закоханості. Але, незважаючи на все це, не можна назвати Стрільців вітряними чоловіками. Покохавши одного разу, вони, як правило, не змінюють своєї обраниці. Для того, щоб відчувати необхідний драйв, вони використовують інші моменти в житті. Але все не дозволяють ставати їх життя нудним і одноманітним.

Так що, якщо вам потрібна людина, що постійно прагне до новизни, положення Місяця в гороскопі Стрільця вказує на те, що це той чоловік, який потрібен саме вам. До того ж це практично ідеальний чоловік для шлюбу. Він, як ніхто інший, поважає свою обраницю і ні за яких обставин не буде принижувати її і обмежувати в правах.

Цей чоловік любить інтелектуально розвинених жінок. Відмінність тільки в тому, що він дуже поважає моральні норми. Він буде щиро радий, якщо ви розділите його захоплення, але не пробачить, якщо ви будете погано відгукуватися про нього в присутності сторонніх. Також чоловік з Місяцем у Стрільці не любить, коли обмежують його свободу. Ну, такий вже ось він… Але навіть якщо ви розлучитеся, він все одно буде сприймати вас як друга. Тільки змусити його повернутися назад у вас не вийде.


Залишити відгук