Місяць у Близнюках у Чоловіка

У чоловіків з Місяцем у Близнюках буде спостерігатися непостійність, підвищена схильність до поверхневих любовних відносин. Дійсно, їх почуття мінливі і носять більш інтелектуальний характер, ніж чуттєвий, емоційний. Він більше схильний до флірту, ніж до сексу, оскільки любить вирішувати логічні загадки, ставити експерименти і зваблювати через розум і розмови. Фізична сторона любові відходить на другий план.

Жінка, яка може стати його дружиною, повинна бути перш за все прекрасним співрозмовником, одним і лише потім коханкою. Добре, якщо вона допитлива і рухлива, легка на підйом і не надто обидчива. Зайва привязчивость жінки і схильність драматизувати любовні відносини не вітаються.

Чоловіки з Місяцем у Близнюках далеко не найспокійніший з людей. Навіть у наиспокойнейшие часи вони інстинктивно відчувають суть речей, їх перше враження від людей і місць виявляється правильним. Вони дуже цікаві і допитливі, балакучі. Їх більше вражають думки, ніж почуття.

Висока пристосовуваність, умілі руки і загострене нюх. Більше цікавлять події, що відбуваються тут і зараз ніж те, що було в минулому. У місячного Близнюка репутація здатного тільки на легкий флірт, тому що логіка заважає чуттєвості. Йому потрібен такий коханий, який готовий стати гарним слухачем і в теж час здатний забезпечити Близнюкам ментальну стимуляцію, необхідну для емоційних взаємин. Одна тільки пристрасть швидко набридає Близнюка.

Для цих товаришів головне — інтелектуальна бесіда. Часто вони за інтелектуальними міркуваннями ховають свою статеву холодність. Тому є привід подумати, виходити за нього заміж, щоб бути для нього цікавим співрозмовником і постійно міркувати про те, чи?..


Залишити відгук