Місяць у Леві

Місяць у Леві – це гордий, кілька театральний людина, що бажає бути у центрі уваги. Вони жадають захоплення, романтики і симпатій. Люблять веліти, особливо вдома ласі на лестощі. Бажають мати добре вихованих дітей і затишний, господарський будинок.

Своєю душевною теплотою, любов’ю і благородством Ви збуджуєте в тих, кого любите почуття прихильності і відданості. Це дуже добре, тому що Ви ніколи не погодитесь ні на що менше! Вам потрібно, щоб Вас обожнювали, щоб Вам поклонялися, і у відповідь Ви обрушиваете свою турботу, теплоту і увагу. У Вас сильно розвинене почуття гордості, Вам необхідно, щоб Вас визнали і оцінили. Найглибшу рану Вашому серцю завдають ті, хто не звертає на Вас уваги. Ви людина відкрита, щира, порядна, і терпіти не можете всякого роду гри, до якої вдаються люди безчесні.

Гордість, схильність до театральщине і бажання бути в центрі уваги. Жага захоплення, визнання, романтики і симпатій. Люблять дітей, звані вечори, мистецтво, спорт, розваги. Люблять веліти, особливо вдома, можуть стати нестерпними. Бажання любити і бути коханими робить променистими і ввічливими. На їх шляху багато невдач. Фізичні недуги: серцеві захворювання, конвульсії, золотуха, хвороби шкіри, погана циркуляція крові, зараження крові.

Якщо сонячний Лев може спокійно (навіть з деякою гордістю сказати про себе: Так, я самолюбний і завжди хочу бути першим, то місячний Лев ніколи так про себе не скаже, тому що це його таємна мета і інтимне бажання, виконання яких він буде пристрасно підсвідомо добиватися, але ніколи в цьому не зізнається.

Місячним Леву особиста похвала потрібна як повітря, без неї він висихає, з неї пишно розквітає. Гармонійна Місяць робить Лева улюбленцем долі, байдужим до всього, крім покоління і лестощів, поразка дає йому найсильніший комплекс громадського невизнання і імпульс до вивчення реальності і адаптації до неї свого потоку. При належній опрацювання вражений місячний Лев може стати хорошим драматичним актором – на сцені і в житті, відсутність її – поведінка за типом примхливої примадонни.

Місячний Лев зовні більш стійкий, ніж місячний Овен, його важче зрізати критикою, тим не менш, страждає від неї Лев, мабуть, більше: по-перше, Овен легше перемикається, по-друге, Леву потрібно особисте визнання, а Овну визнання його справи, а не його самого.

Місяць у Леві у чоловіка збільшує вірність і відданість своїй обраниці, т. к. Лев знак постійний (фіксований). Почуття чоловік з Місяцем у Львові буде зберігати довго – і хороші, і погані. Якщо чоловік з Місяцем у Львові полюбить жінку, то заради неї він буде здатний на багато що. Місяць у Леві у чоловіка схиляє його шукати собі жінку яскраву, привабливу, активну і впевнену в собі. Чоловік з Місяцем у Львові вибере собі в дружини жінку, якій він зможе пишатися. Місяць у знаку зодіаку Лев у чоловіка робить його владним, останнє слово завжди має залишатися за ним. І якщо в натальній карті Місяць у Леві вражена, Сонце і Марс займають сильне становище, то такий чоловік може стати справжнім диктатором у сім’ї.

Жінки з Місяцем у Львові також будуть притаманні амбіції і внутрішнє впертість. Жінка з Місяцем у Львові вміє зберігати вірність, але така жінка не дуже господарська, їй більше до душі реалізація в соціумі, в кар’єрі, особливо якщо Сонце займає сильне положення в гороскопі. Як мати, як жінка з Місяцем у Львові буде турботливою, така жінка любить дітей.


Залишити відгук