Меркурій у Тельці

Меркурій дає Тельцю особливу легкість і любов до сприйняття форм через мова, його власна мова, коли він захоче, прикрашена такими образами, порівняннями, діалектизмами, що сприймається дуже опукло – він ніби створює щільну реальність, якщо вилає, то потім довго доводиться приходити в себе. З іншого боку, Меркурій дає Тельцю деяку невластиву йому метушливість, яку оточуючі, втім, вітають. Це положення Меркурія добре для професій торгівлі (особливо предметами мистецтва) та оцінки матеріальних цінностей. При гарній опрацювання і додаткових сприятливих аспектах – самобутній письменник-стиліст.

Це положення повідомляє інтелекту загострене сприйняття прекрасного і засоби для вираження відчуття краси. При негативному розвитку формується безсоромність, надмірна схильність до еротичних фантазій, ваговитість мислення і тупість сприйняття. Таку людину називають твердолобим і одностороннім, він ніколи не відмовляється навіть від помилкових думок лише тому, що вони — його власні. Можливий розвиток надмірної впертості і скупість, відсутність здатності до виваженим і серйозних рішень. При гармонійному розвитку інтелекту людина схильна до урочистої і прикрашеної емоційними оборотами промови, правда, речистым назвати його все-таки важко. Розум грунтовний, витриманий, інтуїтивний у вирішенні практичних питань. Висока здатність до концентрації, людина, яка чудово відчуває форму, володіє життєвою кмітливістю і чималим терпінням. Для нього характерна чітка переробка інформації при повільному засвоєнні нового, але гарної пам’яті.

Мислення спирається на чуттєво-близькі, відчутні поняття. Істотно утруднено сприйняття абстрактних ідей. Мислення послідовно, неквапливі міркування, реакція обережна і дбайливе. І в справах, і в думках проявляється завидна терплячість. Така людина здатна довго чекати своєї години, не метушачись і не турбуючись. Розум чуйний до сприйняття мистецтва і ландшафтів. Жарти такої людини люб’язні і ввічливі, хоча часом він достатньо фриволен і кокетливий. Завжди володіє незмінним чуттям на вигідні операції, що приносять прибуток у віддаленому майбутньому. Інтелекту властива деяка повільність сприйняття, зате підхід до вирішення питань ґрунтовний, а засвоєння нового міцно і стійко. У спілкуванні людина плавний і м’яко емоційний, трохи загальмований, повільний і розважливий. Думки його вагомі, хоча деколи виникають значні труднощі в пошуку словесних формулювань. В цілому мислення не можна назвати гнучкою і рухомим. Контакти і навчання даються насилу. Зате все те, що людина вивчив і освоїв, немов впечатується в його мозок і залишається з ним на все життя.

У прагненні щось шукати без праці проявляється найбільше терпіння. Мислення характеризується прагматизмом, обмеженістю бачення обріїв, педантичністю і консерватизмом. В пошуку аргументів і доводів часто проявляється невиправдана обережність. А прості і очевидні речі не сприймаються за якимось таємним, схованим причин. Така людина схильний до догматизму та ортодоксальності, хоча і не позбавлений дипломатичності. Його мова трохи вповільнена і неповоротка, погляди помітно є односторонніми, винахідливість невисока. Рішення приймаються з працею і не відразу, зате реалізуються із завидною наполегливістю. Можлива деяка лінощі розуму і надмірна центрированность на проблему матеріального благополуччя. Людину можна назвати розсудливим практиком, вірним своїм власним позиціям, прихованим і стійкий в симпатіях і антипатіях. Найчастіше інтелектуальна енергія спрямовується на вирішення фінансових, майнових та кар’єрних питань. Такий чемний людина, схильний до літературної творчості та обговоренню предметів мистецтва. Якщо якась мета обрана, вона досягається з особливою ретельністю. У захисті власних поглядів і думок проявляється завидна непохитність.

В теж час це положення повідомляє людині можливість досягнення високої внутрішньої культури. Явно виражені грунтовність і зосередженість, послідовність і діловитість, що особливо сприяє успіху в повсякденних земних справах. Така людина — вірний друг та надійний однодумець. А от у стосунках з ворогами він проявляє рідкісну непохитність і завзятість. Це — ділова людина з організаторськими здібностями. Він не скоро складає свою думку, але склавши, не любить змінювати його, тому спорів і розбіжностей не терпить і бореться з протилежною точкою зору лише для захисту свого соціального і матеріального благополуччя. Він завжди і у всьому вбачає практичну сторону, а можливість отримання вигоди надає йому таку силу концентрації, що ніяких перешкод і перешкод він просто не помічає: все, що може перешкодити йому на шляху до мети, він просто не бере до відома. В якості негативних сторін інтелекту можна назвати упередженість і підвищений інтерес до питань матеріальної забезпеченості. Такий розум зазвичай розкривається лише в комфортній, надійної, гармонійної обстановці.


Залишити відгук